Termina Termina komentáře u knih

Její konec Její konec Shari Lapena

Autorčino psaní zbožňuju, na knihu jsem se těšila a nezklamala … DÍK!

08.01.2023 4 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Našlápnutý začátek, ponurá atmosféra léčebny, jevilo se to jako slibná čtenářská jízda ze které se nakonec vyklubal utahaný brak.. ani se mi nechce psát moje DÍK!

06.01.2023 2 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

No jo no… ach jo … co? Uděláme ze všech postav podezřelé a zakončíme to naprostým nesmyslem.. DÍK!

02.01.2023 2 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Já nevím, případy Kim mám ráda.. vždy se těším na zajímavou zápletku a svoji neschopnost uhádnout vraha, ale tato kniha za mě patří k těm méně povedeným. Závěr knihy, dle mého uvážení bylo to jediné důležité. DÍK!

28.12.2022 3 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Nenáročná, čtivá a ze života .. tak na mě zapůsobila tato kniha. Autorka skvěle popsala postavy a já tak mohla na chvíli žít jiným životem .. DÍK!

22.12.2022 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Od první strany, jsem se snadno ponořila do příběhu. Nechce se mi věřit, ze chování postav je možné implementovat do normálního života ale o tom to přeci není .. DÍK!

05.12.2022 2 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Svižná, oddechová četba :) zajímavá zápletka. Myslím že se podívám po autorčině další tvorbě. DÍK!

03.12.2022 3 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

čtivé, dynamické a napínavé .. za závěr bych někoho asi praštila, ale budiž … naučím se s tím žít. DÍK !

18.11.2022 3 z 5

Třináctá komnata Třináctá komnata Vladimír Neff

Opravdu nádherná kniha, víc k tomu snad ani nemám co říct. DÍK !

14.11.2022 5 z 5

Sittafordská záhada Sittafordská záhada Agatha Christie

Agatha Christie je jedna z mých nejoblíbenějších spisovatelek a číst tak jakoukoliv její knihu, je pro mě potěšením.
Musím se ale přiznat že, knihy kde nevystupují prověřené postavy jako je Poirot či slečna Marplová, mě vždy nadchnou překvapivě mnohem více.
Tudíž toto počteníčko pro mě bylo mnohem příjemnější než jiné :) DÍK!

21.10.2022 3 z 5

Jednou je málo Jednou je málo Jacqueline Susann

Mám velmi milou, postarší sousedku, která mi čas od času nechává na klice od dveří zavěšené knihy. Jak jsem již díky několika darovaným knižním kouskům zjistila, je to milovnice klasické červené knihovny. Očekávala jsem tedy klasický, stupidní román a byla jsem mile překvapena co mi obsah této knihy nabídl. Za mě velmi pěkný zážitek. DÍK!

18.09.2022 3 z 5

Nikdy Nikdy Ken Follett

Vážně jsem teď dočetla fiktivní příběh nebo naopak náhled do budoucnosti ? DÍK!

06.09.2022 3 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Nádhera, nádhera a nádhera, přesně takovou knížku jsem chtěla potkat. DÍK!

03.08.2022 5 z 5

Armabetton Armabetton Martin Chval

Moje první satira a již teď tuším že zdaleka ne, poslední :) DÍK!

03.05.2022 5 z 5

Člověk má povědomí, že ne-každý si spokojeně proplouvá životem plného vlastního rozhodování a možností. Přesto je pak střetem s realitou šokován. Zajímavé čtení které ve Vás zanechá pachuť vlastní spokojenosti. DÍK!

21.02.2022

Nekonečná noc Nekonečná noc Agatha Christie

Nemám slov, jsem unesena. Podle mě jedna z nejlepších, ne-li nejlepší kniha od Agathy.
Když ji člověk vyloví v antiku za pár kaček rozhodně nečeká takovou smršť.
DÍK!

21.02.2022 5 z 5

Opona Opona Agatha Christie

Jsem a vždy budu velkým milovníkem Agathy a oblíbených postav jenž díky ní ožívají. Rozloučení s Herculem podle mého vyšlo na jedničku. DÍK!

15.02.2022 5 z 5

Přežila jsem peklo čili Posnídal jsem chilli s kambodžskou princeznou Přežila jsem peklo čili Posnídal jsem chilli s kambodžskou princeznou Vladimír Procházka

Místy jsem knihu musela odložit abych si slzami neponičila stránku, opravdové zlo je jenom v nás samotných. Obdivuhodný, skutečný příběh. DÍK!

30.01.2022 5 z 5

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

Zajímavé, poučné a místy velmi úsměvné čtení. Za mě tedy rozhodně příjemně strávený čas. DÍK!

30.01.2022 3 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Začala jsem číst a takřka okamžitě jsem se dostala na příjemnou knižní vlnu, plnou zvratů a překvapení. Celkový dojem je kladný i když s ohledem zpět na Vás kniha může působit uspěchaně. DÍK!

10.01.2022