Termina Termina komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha mého dětství- jestli budu někdy matkou bude tato kniha povinná četba mé ratolesti :)

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Kniha mě ze začátku upřímně trochu nudila a postrádala dynamiku ale autorčino milé psaní mě nakonec vtáhlo do příběhu. Pro zaplňění volného času mi kniha posloužila dobře a na závěr mě i donutila zamyslet se jak bych se v situaci Alice cítila já.

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Působivé.. čtivé.. jsem nadšena a autora přidávám ke klenotům mé knihovny :)

23.01.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knihu jsem po třech hodinách měla přečtenou :) příběh jsem zhltla od samého začátku a i když od počátku víte kdo je ten špatný stále máte chuť vědět jak se s tím hlavní hrdinka popasuje :)

Terror Terror Dan Simmons

Nechápu jak jsem se mohla prokousat ke konci .. kniha opravdu není můj žánr ale co se říká .. co te nezabije to te posílí a já ziju takže ??

23.01.2019 2 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Nevím jestli jsem taková citlivka nebo jestli je ta kniha tak krásně napsána ale konec knihy se neobešel bez slz ❤️ Za mě nádherná kniha

23.01.2019 5 z 5

Za facku Za facku Eva Urbaníková

Ja mám tyhle knihy neknihy vlastně rada ???? před spaním ideální.

23.01.2019 3 z 5

Malá noční žranice Malá noční žranice Jiří Šimáček

Za mě skvělá četba! Několikrát jsem se pristihla s úsměvem na tváři :) Pan Šedý je vážně k***t :)

Jezero Jezero Bianca Bellová

Nebýt čtenářské výzvy tak by jsem si knihu pravděpodobně nikdy nepřečetla. Neříkám ze je to špatná kniha ale myslím že za pár týdnů už nebudu vědět že jsem ji četla. Kniha mě neoslovila :)

23.01.2019 1 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Další skvost. Už se těším na přečtení dalšího dílu.

Proces Proces Franz Kafka

Nevím jestli jsem správně pochopila proč byl proces zahájen ale někde jsem četla ze na Kafku musíte mít náladu .. tak já náladu měla a jsem rada ze jsem měla možnost knihu přečíst

23.01.2019 2 z 5