Termina Termina komentáře u knih

Safari klub Safari klub Anja Snellman-Kauranen

Tak to teda byla naprostá ztráta mého času ... DÍK!

15.06.2020 1 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Silné téma, silná kniha. DÍK!

21.04.2020 5 z 5

Ostrov nekonečných lásek Ostrov nekonečných lásek Daína Chaviano

Opravdu jsem se snažila knize dát šanci ale měla jsem co dělat abych ji vůbec dočetla.. bohužel a DÍK!

18.02.2020 1 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Hlavní postavy této knižní série jsem si oblíbila, přesto mi přišlo ze tento díl měl pomalý a až příliš nenásilný spád na kvalitní detektivku. Tak snad příště ... DÍK!

13.02.2020 3 z 5

Dům v ulici Naděje Dům v ulici Naděje Menna van Praag

Tak jsem se neplánovaně vydala do kouzelného knižního světa .. nechala se ukolébat vůní čokolády a rad velkých žen. DÍK!

02.02.2020 3 z 5

Máme na vybranou Máme na vybranou Edith Eva Eger

Nádherně zpracovaná kniha.
Nikdy mě nepřestanou udivovat a šokovat zvěrstva která na sobě my lidé dokážeme spáchat a také mě nikdy nepřestane udivovat ta neskutečná vnitřní síla kterou v sobě my lidé na prahu té největší bolesti dokážeme najít.
DÍK!

24.01.2020 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Jsem rozpačitá... rozhodně už měl Chris Carter lepší dny při psaní knih ... DÍK!

11.01.2020 3 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Už mi chybí přečíst pouze poslední dvě knihy z celé série ... může mi někdo prosím říct jak pak budu moci žít dál? Miluji tě Cartere DÍK!

04.01.2020 4 z 5

Dům na úskalí Dům na úskalí Agatha Christie

Doufám že byla na rukou nošena ta Agatha. DÍK!

01.01.2020 5 z 5

Jsem zpět Jsem zpět Brenda Novak

Oproti prvnímu dílu to byla tedy parádní jízda! Samozřejmě nutně potřebuji další díl který ještě není ... výborná situace... DÍK!

29.12.2019 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Možná už by bylo fajn přečíst knihu kde se vyšetřování nebude stále dokola týkat vyšetřovatelů a osob jim blízkých.
Na další díl se ale samozřejmě těším a postava Huntera mi nepochybně přirostla už k mému velkému čtenářskému srdci. DÍK!

27.12.2019 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Každou ženskou postavu si představuji po Robertově boku a furt nic ... tak jasný dozvěděla jsem se konečně že někdy nějakou svou milovanou měl ale ? ... Kniha ale zase perfektně zpracovaná. DÍK!

19.12.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Ten pocit že ležím ... zavírají se mi oči a za čtyři hodiny vstávám do práce ale stejně otáčím stránku za stránkou a musím se pročíst ke konci ... to je podle mě ukazatel skvělé knížky ... a tohle rozhodně skvělá knížka byla. DÍK!

14.12.2019 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Když záporák není záporákem :) DÍK!

11.12.2019 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Fenomenální... DÍK!

09.12.2019 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Druhým dílem této úspěšné série jsem byla mile překvapena. DÍK!

02.12.2019 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Asi už mám hodně načteno a tak vím jakým směrem se mám ubírat k rozuzlení toho padoucha ale od poloviny knihy jsem měla jasno. Rozhodně to ale nic nemění na tom že kniha je perfektně zpracovaná a již sahám po dalším dílu. DÍK !

28.11.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Nechce se mi věřit že by se někdy něco takového mohlo stát a nikdo by nic nepoznal ale dobře, budu se na to dívat z té lepší stránky... bylo to tří hodinové poutavé čtení. DÍK!

24.11.2019 3 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Kniha se mi líbila moc. Od poloviny knihy jsem už sice celkem dobře odhadla konec ale rozhodně to knize nepřipisuje v mých očích žádné minus. DÍK!

23.11.2019 4 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Od začátku do konce jsem byla v napětí a šťastný konec v knize odehrávající se za války je pro mě příjemné plus. DíK !!!

19.11.2019 4 z 5