Skrýš na konci útesu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dona opustila Skotsko, protože jí připadalo těsné, a usadila se v Londýně. Teď se plná výčitek vrací na pohřeb rodičů, kteří měli podivnou nehodu. Dědictví – zámek a palírna whisky – je pro ni těžké břímě a Dona váhá, zda vše prodat, anebo zachovat. Mistr palírník Alister ji od prodeje odrazuje, zatímco snoubenec Gordon ji k němu nutí, každý s odlišným motivem. Komu má důvěřovat?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263072/skrys-na-konci-utesu-ffh-263072.jpg 3.558
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Alpress
Orig. název

Das versteck am ende der klippen, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (22)

Kniha Skrýš na konci útesu

Přidat komentář
Termina
25.06.2020

Chtěla jsem něco nenáročného ... něco nad čím nebudu muset přemýšlet a nechám se unášet na vlně naprosto predvídatelného příběhu a to jsem taky dostala... čistě ze svého svědomí a prožitků z lepších zážitků u četby jiných autorů ale nemohu dát vyšší hodnocení. DÍK!

orinka3
18.11.2019

Začala jsem to číst a došla tak do čtvrtiny knihy. Čím dál tím víc mě to začínalo nudit. Střídání časů - prosím. Ale aby to bylo jen kvůli dalším milostným dvojicím, to už je opravdu moc. Je to pořád dokolečka, úžasná láska, jeden chlap tu defiluje za druhým, dědictví brát-nebrat....tohle nemá šťávu. Podívala jsem se, co tomu říkaly čtenářky přede mnou a vidím, že jsem se nemýlila. Jsou lepší knížky a tuhle ráda do knihovny vrátím.


SumýšIrena
28.08.2019

Překladatel byl blázen. Slovní obrat "sráč na entou" jsem v žádné knize ještě neviděla...

Lemurka
07.05.2019

Po dlouhé době jsem opět sáhla po knize od L. Walden. Příběhy jejích knih jsou téměr jako přes kopírák, ikdyž se čtou dobře a jsou zasazeny do hezkého prostředí (ty z N. Zélandu si mi líbí více). Kniha velmi předvídatelná, kdo se do koho zamiluje a i kdo za vším stojí ...
Jako oddechovka proč ne.

Danago
11.04.2018

Dona se vrací so Skotska na pohřeb rodičů, kteří měli podivnou nehodu. Palírnu whisky , kterou zdědila chce obratem prodat. Ale to nebude tak jednoduché jak si myslela. Mistr palírník Alister ji od prodeje odrazuje, zatímco bývalý snoubenec Gordon ji k prodeji přemlouvá.
Vedle tohoto příběhu se tu odvíjí , ještě další příběh z minulosti , který je napsaný ve starých denících.

Knížka je tentokrát ze Skotska a ne z Nového Zélandu.
Přesto autorka umí napsat knížku tak, že obě dějové linky jsou zajímavé a napínavé.
Je to román pro ženy to se popřít nedá. Knížka se četla dobře , je to taková milá oddechovka.

sabca
26.02.2018

Tak mě se na rozdíl od některých komentářů zde kniha moc líbila. Nevadilo mi střídání minulosti a současnosti a zajímavý byl příběh jak Dony ze současnosti, tak Mairie v minulosti. Děj se pravidelně střídat a proto mě pořád nutilo číst další kapitolu. Knihu doporučuji

Vatter83
17.02.2018

Nejméně zajímavá kniha teto autorky.

tereza1198
28.11.2017

Kniha mě nijak nenadchla. Všudypřítomné vysvětlivky mě iritovaly. Historická linie byla lepší. A ta zamilovanost - všichni se po pár dnech zamilovali, často na první pohled, cítili "to", samá osudová setkání.
U vysvětlení toho proč se Amy neozvala celý týden, jsem se už chytala za hlavu. To už bylo trochu telenovelové řešení. Dvě hvězdy a po dlouhém váhání přihazuji třetí za prostředí ostrova, whisky, palírnu a recept na konci.

1

Autor a jeho další knihy

Laura Walden
německá, 1964

všech 10 knih autora

Kniha Skrýš na konci útesu je v

Přečtených72x
Čtenářské výzvě3x
Doporučených2x
Knihotéce77x
Chystám se číst19x
Chci si koupit7x