Teri27 Teri27 komentáře u knih

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Nikdy mě ta kniha nijak nelákala, ale nakonec jsem se překonala a byla ni velmi příjemným překvapením .

19.07.2021 5 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Že bych se u toho bála , to ne. Ale napínavé to bylo, konec překvapil.

04.06.2021 4 z 5

Silák Koloman a jeho kamarádi Silák Koloman a jeho kamarádi Mária Štefánková

Katastrofa. Příběhy nemají hlavu ani patu.

13.05.2021 odpad!

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Krásný příběh o porodní bábě v 30. letech 20.století. Těším se na pokračování.

06.05.2021 5 z 5

Úterní ženy Úterní ženy Monika Peetz

Zápletka dobrá, nenapadla by mě, ale čekala jsem asi víc.

19.03.2021 2 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Oddechové čtení. Všechny tři kamarádky mi byly sympatické.

25.02.2021 4 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Do detektivek se vždycky trochu nutím. Ale nakonec jsem byla v tomto případě příjemně překvapená.

07.02.2021 3 z 5

Život zn.: Hygge Život zn.: Hygge Rosie Blake

Proboha ,proč tam autorka dávala toho trapného ,mluvícího ptáka, který úroveň celé ,jinak hezké knížky snižoval. Toho si mohla nechat do dětské knížky. Jinak příjemné čtení. Taky jsem si kvůli knížky musela pořídit další novou svíčku a levandulovou aviváž : D

28.01.2021 3 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Napínavé od začátku do konce. Ruth si celou dobu myslela, že je borka a zvládne vše sama, ale samozřejmě realita je úplně někde jinde.

10.01.2021 4 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Knížka má krásnou obálku, ale to je asi tak všechno. Bylo to úmormé a nekonečné dočíst dokonce. Přeslazené, nic se tam extra nedělo.A přehnaná inteligence psa Maxe mě štvala.

01.01.2021 1 z 5

I když spousta komentářů tady odrazovala, opak byl pravdou.Na ZŠ bylo chvíli mým snem ,pracovat jako letuška pro Emirates.Tak proto se mi kniha líbila. Byla vtipná a ani mi nevadilo, že je vulgární. Zase něco jiného, než všechny ostatní. A ani mi nevadilo, že často psala o spoustě jídle, alkoholu a zvracení : D Možná i tím , že tady u nás ve Slezsku jsme na to zvyklí : D

20.11.2020 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Knížka na pohodu. Ideální pro podzimní dny.

14.11.2020 4 z 5

Zbožňuju Paříž Zbožňuju Paříž Lindsey Kelk

Nic moc. První díl mě bavil víc. O Paříži toho bylo minimálně a Angela chováním působila, že má nejmíň o 10 let míň, než je zmíněno.

09.10.2020 2 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Napínavá, dobrodružná, skvělá. Moc se mi líbilo, když se příběh z divočiny prolínal s minulostí a vztahem s matkou.

05.09.2020 5 z 5

Psychohry Psychohry Leona Deakin

Jedna velká nuda. Nesympatické postavy, nereálný, dlouho se táhnoucí, nudný příběh.

04.08.2020 odpad!

Pozor, jede Noddy 5 - Dobré ráno, Noddy! Pozor, jede Noddy 5 - Dobré ráno, Noddy! Enid Blyton

Děti,které mají Nodíka rády,knížku určitě ocení.

16.07.2020 3 z 5

Sam & Julie v divadle Sam & Julie v divadle Karina Schaapman

Myšky jsou tak roztomiloučké,že bych je sama chtěla mít doma. Chválím i příběh,kde se vyskytlo téma - pohřeb. Téma o kterém se s dětmi mluví velmi málo,nebo raději vůbec a přitom k životu patří.

16.07.2020 5 z 5

Sam & Julie Sam & Julie Karina Schaapman

Krása střídá nádheru.

16.07.2020 5 z 5

Zbožňuju New York Zbožňuju New York Lindsey Kelk

Kniha se mi líbila, četla jsem s mobilem a věčně se dívala, jak místa , která Angela navštěvuje vypadají.Akorát jsem nepochopila, jakože píšu blog o obou randění, oběma nápadníkum o blogu řeknu a čekám, že si ho nepřečtou a pak se divím, že to vše prasklo?

16.07.2020 4 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Asi nejlepší ze tří dílů, achjo bude mi smutno za Luisou.Velká sympaťačka!

12.06.2020 5 z 5