Zbožňuju Paříž

… město úkladů a lásky Další město, které Angele Clarkové přiroste k srdci, je Paříž – cíl všech zamilovaných dvojic. Do této romantické metropole přivedou Angelu hned dvě významné události: hudební festival, jehož se má účastnit kapela jejího přítele, rockového kytaristy Alexe, a exkluzivní reportáž pro prestižní módní časopis Belle. Pobyt však od samého začátku provází řada nepříjemností, nedorozumění a intrik, a když Angela přistihne Alexe při flirtování s jeho bývalou velkou láskou, sny o pařížské idyle se rázem rozplynou. A protože Londýn i někdejší poklidný život jsou doslova na dosah, Angela se nedokáže rozhodnout, jestli má zůstat a čelit trpké realitě, nebo utéct zpátky domů. Kromě vtipného a čtivého příběhu je kniha plná opravdového okouzlení Paříží. Kelkové se podařilo prostřednictvím své hrdinky vylíčit romantický charakter města, jeho kontrasty a v neposlední řadě „povodit“ čtenáře nejen po památkách, ale vzít je i do butiků, barů a kaváren....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/119838/zboznuju-pariz-119838.jpg 3.9182

Zbožňuju 3.

Vydáno, BB art

I Heart Paris, 2010

Kniha Zbožňuju Paříž

Fzuzik

Po sérii thrillerů a detektivek, jsem si řekla, že je na čase přečíst si něco oddechového.
Netušila jsem co od knihy očekávat, ale musím říct, že jsem byla mile překvapena.
Děj měl spád a kniha se četla sama. Oceňuji, že jsem se místy i od plic zasmála.
Za mě povedená oddechová knížka, která naštěstí není typickou "červenou knihovnou." :)

Zoja706
05.12.2019

V předvánočním čase jsem se rozhodla balancovat na vlně oddechové literatury, upřímně jsem se toho bála, jelikož tenhle druh knih bývá často dosti hloupoučký, až tak, že se to číst prostě nedá. Tahle paní autorka to, ale umí, zasmála jsem se , bylo to fajn a za Paříž dávám hvězdu navíc.

m_friedlova
26.10.2019

Jako oddechovka dobré, ale žádné nadšení z příběhu nepociťuji.

Taralcielle
28.08.2019

Oddechovka ze série "Zbožňuju". Mám je ráda všechny. Angelu Clarkovou jsem si oblíbila hned v prvním díle a její příběhy mě baví.

Zlatinka.Emilly
18.08.2019

Místy mi připadala knížka pěkně bláznivá, nicméně mě zahřálo ukončení pařížské epizody. Nic moc ze samotného města, očekávala jsem větší rozhledy, no ale snad do výzvy příhodná kniha. Paříž je nádherné město a stojí za klidnou, neuspěchanou procházku a jak je v knize napsáno, zapomeňte na mapy a telefony a taxíky a klidněte blouděte nebo bluďte (co to je za slovo :) ) tajemnými uličkami. Paříž mě uchvátila při první návštěvě. Malé roztomilé kavárničky a to, jak se umí Pařížané odreagovat od práce a na dekách tráví volné chvilky okolo Loiry. Dozvěděla jsem se, že Eifelovka, kterou návštěvníci tak milují a jejíž mohutností jsou uchváceni, Pařížané nesnáší. A člověk by řekl, jak jsou na takovou stavbu hrdí, no nejsou.

Markett
24.07.2019

Bláznivá oddechova, bavila mě :)

Tebby
11.01.2019

14. téma Čtenářské výzvy 2019 - kniha o vašem oblíbeném místě, zemi.
Pro toto téma jsem si vybrala Rok v Provenci. Ovšem po pár stránkách jsem ji musela odložit z důvodu příliš velkého množství francouzského textu. Jako záložní plán jsem si koupila Zbožňuju Paříž, protože opravdu zbožňuji Paříž. Popis knihy mě však vůbec nezaujal.
Chyba lávky! Zbožňuji Angelu Clarkovou. Většinu knihy jsem se velmi hlasitě smála. Situace byly někdy až přehnané, ale konečně jsem narazila na postavu, která je stejně nedokonalá jako já. Už se nemůžu dočkat, až si přečtu i další díly. (Včetně prvního, který jsem ještě také nečetla). 5*

Evitsa
21.11.2018

Tak jak jsem se těšila na tuto knihu tak jsem tedy rozpolcená a nijak mě 2x nenadchla...
Hlavní hrdinka nedělá nic jiného než jen pořád pije nějaký alkohol,který ke všemu svou vinnou ústavičně někde rozlévá kolem a nebo zvrací.
Po přečtení anotace knihy jsem pořád čekala na to Alexovo "uklouznutí",které nakonec ani nepřišlo.
A jak má ve všem smůlu tak jsem si ani neužila to cestování po Paříži.
Čekala jsem,že začne psát aspoň taky něco jiného v tom svém sloupku a né jen pořád to co prožívá,přijde mi to nezáživné a nereálné,aby jí hltali všichni v NY a v Londýnu a i v Paříži.
A nakonec její osoba se změnila,které zajímá jen značkové oblečení a make-up....
U čeho jsem se naopak zasmála bylo...
Angela polije Cici kávou a k tomu dodá... ,,Někdy nemám trpělivost čekat,až zasáhne karma", ,,Ale možná právě zasáhla.Těžko soudit" :-)

Paříž

Lindsey Kelk