Zbožňuju Paříž

Zbožňuju Paříž https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119838/bmid_zboznuju-pariz-119838.jpg 4 237 60

Zbožňuju série

… město úkladů a lásky Další město, které Angele Clarkové přiroste k srdci, je Paříž – cíl všech zamilovaných dvojic. Do této romantické metropole přivedou Angelu hned dvě významné události: hudební festival, jehož se má účastnit kapela jejího přítele, rockového kytaristy Alexe, a exkluzivní reportáž pro prestižní módní časopis Belle. Pobyt však od samého začátku provází řada nepříjemností, nedorozumění a intrik, a když Angela přistihne Alexe při flirtování s jeho bývalou velkou láskou, sny o pařížské idyle se rázem rozplynou. A protože Londýn i někdejší poklidný život jsou doslova na dosah, Angela se nedokáže rozhodnout, jestli má zůstat a čelit trpké realitě, nebo utéct zpátky domů. Kromě vtipného a čtivého příběhu je kniha plná opravdového okouzlení Paříží. Kelkové se podařilo prostřednictvím své hrdinky vylíčit romantický charakter města, jeho kontrasty a v neposlední řadě „povodit“ čtenáře nejen po památkách, ale vzít je i do butiků, barů a kaváren.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

I Heart Paris , 2010

evin84
25.11.2016 5 z 5

Tyto knizky s Angelou se mi moc libi,jsou ctive a vtipne,proste takove oddychovky. Vrham se na posledni dil :-)

TheMelorry
27.06.2016 4 z 5

New York se mi líbil víc, ale ani tenhle díl nebyl špatný. Angela opět boduje. Vždy jsem si myslela, že jsem nešikovný člověk, ale v porovnání s ní....? Někdy jsem se musela až nahlas smát. I přes spoustu zvratů, konec byl prostě sladký.

Safrika
05.10.2015 3 z 5

Knížku jsem vybrala jen náhodou v knihovně.., když jsem byla cca na 50. straně, tak jsem měla pocit, že to nedočtu..., ale řekla jsem si, že to ještě zkusím (nerada odkládám nedočtené knihy) a ve finále to bylo celkem fajn ;-). Četlo se to potom už rychle a pohodově.

Petra28
18.08.2015 4 z 5

.. četla jsem před prázdninovým pobytem v Paříži .. svůj účel to maximálně splnilo :-)

Makyt
30.07.2015 2 z 5

Nejslabší z dílů, které jsem četla (New York, Londýn, Paříž), ale zato nádherný popis Paříže, při čtení jsem se tam trochu vrátila. Škoda, že já tam oproti hlavní hrdince strávila jen zlomek času ;-)

Heyhey
13.07.2015 3 z 5

Nejnormálnější postavy: šestnáctiletá dvojčata. Nejvtipnější dialog na straně 223.

veronika27
25.02.2015 5 z 5

Prostě super, asi ani není co víc dodat. Oddechovka u které se člověk i dobře pobaví :)

LucyNej
24.01.2015 5 z 5

Odpočinková kniha, pro odpolední čtení u kávy je ideální :)

dubakm
20.10.2014 3 z 5

Rychlá oddechovka, kde jedinou změnou oproti prvnímu dílu je pouze lokace- z NY do Paříže :-)

Leniiis
17.10.2014 3 z 5

Zaujala mě víc než první díl, přečteno za dva dny, ale asi jen proto, že to je fakt nenáročný čtení u kterýho se ani nemusí přemýšlet.

dana0847
13.09.2014

Souhlasím, že jednička byla špičková. Paříž taky nebyla špatná, ale nechápu, proč neni v češtině vydaná dvojka: I heart Hollywood, na kterou Paříž naráží.

Imor
28.07.2014 4 z 5

Nenáročné počtení k vodě :-)

Veryuu
23.06.2014 3 z 5

Slabší pokračování než jsem očekávala, ale i tak příjemné a hlavně rychlé počtení.

Pakuna
22.01.2014 2 z 5

První díl - Zbožňuji New York byl o dost lepší. Kniha byla hodně předvídatelná a moc mě nezaujala..

v.e.v.er.ka
08.11.2013 3 z 5

oddechovka žádný zázrak čekat nelze....

locin
30.07.2013 3 z 5

New York byl o něco lepší, ale v létě příjemné oddechové čtení.

petra106
27.05.2013 3 z 5

S "New Yorkem" nesrovnatelné, o hodně slabší.

bookcase
22.03.2013 4 z 5

Příjemná oddechovka v mém oblíbeném stylu.

keselylenka
12.01.2013 4 z 5

Knížka je hodně lehce napsaná, oddechová. Každopádně po prvotině Zbožňuju New York mi tohle přišlo hodně předvídatelné a trochu slabší.

KristýnaČ
09.08.2012 4 z 5

Knížku jsem přečetla rychle, je to spíš taková oddechovka. Jsou zde i vtipné momenty, kterými mi trochu připomíná Bridget Jonesovou. Jen je škoda předvídatelnosti a sladkého "happyendu". :)

pro ženy Paříž romantika

Lindsey Kelk
britská, 1980
2011  80%Zbožňuju New York
2012  76%Zbožňuju Paříž
2014  67%Zbožňuju Vánoce
2016  72%Co ta holka chce?
2015  75%O jedné holce

Kniha Zbožňuju Paříž je v