Terezzie Terezzie komentáře u knih

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Velmi silný příběh , ač tyto žánry nepatří k mým oblíbeným tak musím dát vysoké hodnocení . Asi netřeba dalších slov , kdo četl tak ví.

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Krásný romantický příběh . Moc se mi líbil styl psaní , miluji filmy a knihy z tohoto prostředí !! Skvělá oddechovka, není to erotický román , sex tam je ale není kniha jen o tom . Určitě si přečtu další díly , v knihovně nesmí chybět . Rada se k ni vrátím .

16.02.2024 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Naprosto skvělá kniha!!
Četlo se to samo , napětí , vzrušení , vztek , lítost , láska a nenávist v jednom. Žádné zbytečné omáčky kolem , hlavní hrdinové naprosto skvěle zvládli svou roli a mě se teda Rose líbila každým coulem. Vzhledem k její minulosti a obecnému bytí , klobouk dolu .Ano každý jsme jiný , každý z nás lpí na něčem jiném než ten druhý, jsme každý jedinečný tak jako knihy. Takže za mě byla Rose skvělá , Danny taky , jen je vtipné jak ti mužský vždycky mají drsné ego , nekompromisní a v momentě co se zamilují je to rázem volný pád Ne jako za mě fakt skvělá knížka , od autorky jsem četla i jiné knihy ale tenhle žánr jí teda sakramensky sedl fakt doporučuji všem milovníkům mafiánské romance

30.12.2023 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Opět naprosto úžasná série . Všechny tři knihy opět přečtené jedním dechem . Stejně jako první série tak i tato se mi velice líbila . Ocenila jsem změni v tom, že byl hlavní hrdina trochu mírnější oproti Mountovi a naopak si zase nic nenechal líbit a jel si prostě podle svého . Kniha se četla úplně sama , hrozne rychle to utíkalo. Líbí se mi nápaditost a vkus autorky jak pokaždé dokáže do každé z knih přidat nebo změnit něco co vás zkratka dostane , že to není vše na jedno brdo a že se zkratka nenudíte. Fakt to bylo TOP

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Naprosto dokonalá série, všechny tři díly jsem měla přečtené za tři dny a musela jsem si hned obratem objednávat další série od autorky . Promyšlené , nekompromisní , žhavé, smutné ale i veselé. Vše co od knih očekávám. Četlo se to samo , žádné zbytečné fráze. Hlavní hrdina byl naprosto dokonalý a jeho záměr s hlavní hrdinkou mě dostal do kolen . Velmi dobře hodnotím i intriky , zápletky a záhady příběhu . Opravdu skvělé. Děkuji za tyto knihy .

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Kniha mě naprosto pohltila. Fakt tohle byla jízda.
Naprosto skvěle popsané prostředí , hlavní postavy skvěle vylíčené, děj byl skvělý , kniha se četla sama. Vztah mezi hlavními postavami byl fakt perfektně vystižený. Vše dávalo smysl , kolikrát jsem se i zasmála. Jediné co mi trochu přišlo líto byl konec knihy , bylo to trochu moc uspěchané ale jinak skvělé čtení . Hlavní hrdina je fakt Alfa samec s veliký A. Hrdinka je nevinná a naivní ale to dokonale spojovalo dva naprosto odlišné charaktery jako magnet . Doufam ze bude 4 díl.

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Kniha se mi velmi líbila . Četlo se to samo . Super oddechovka. Nemám co vytknout .

Memento Memento Radek John

Nepatří do mých oblíbených žánrů a přesto ji hodnotim jako výbornou . Styl psaní byl skvělej, přečetla jsem to jedním dechem.

King King T. M. Frazier

Skvělý příběh , konečně trochu něco jiného . Líbilo se mi jak to je bez obalu , surové, živočišné , a reálné , opravdu bez cenzury . Jen u mě zatím vede víc příběh Beara v knize Psanec, jsem zvědavá zda Vyvrhel nezklame tak jako trochu zklamal Tyran. Za mě super .

28.12.2023 5 z 5

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Od autorky jsem začala číst prve díl třetí tento je druhy který čtu a myslela jsem si , že mám hodně načteno různých příběhu , které ve mě zanechali stopu ale omyl . Tato kniha ve mě jako první zanechala opravdovou čtenářskou emocionální stopu . Nemohla jsem se odtrhnout , knihu jsem přečetla jedním dechem za jeden večer a strašně moc bych potřebovala aby tento příběh měl snad tři knihy z nichž každá bude mít minimálně 400 stran . Neskutečný náboj emocí , zvratů , životních zkoušek, pokušení , překážek no prostě všeho co by kniha měla mít . Giannu jsem si neskutečně oblíbila její sarkasmus, odvaha a citlivost . Jejími výroky jsem se neskutečně bavila a kolikrát se i vracela k různým frázím. Christian jako muž s krutou minulostí a tajemstvím , ale jeho vytrvalost a oddanost k ní mě dostala doslova do kolen , ke konci knihy to vše do sebe zapadalo přesně v pravou chvíli , žádné unáhlené konce jako to bylo trošku v díle posledním . Líbilo se mi to časové rozpětí, nejdřív jsem si říkala to přece není možné ale je trochu jsem v tom viděla můj osudový vztah takže žádné nesmysly které si spousta lidi mysli , ze se odehrávají pouze v knihách . To jak k sobě hledali cestu , to jaké překážky se jim vtlačovaly do cesty . Byla jsem celý příběh jako na trní a potřebovala prostě vědět jak to bude dál, vracela jsem se kolikrát dvě tři stránky zpět abych si zapamatovala různé spojitosti . Opravdu jsem neskutečně vděčná autorce za její tvorbu protože víc takových knih a příběhů prosím !!!

15.12.2023 5 z 5

Důvěra Důvěra Michaela Brnková

Zatím u mě vede Konflikt .
Začátek příběhu mě hrozne bavil ale potom se cele ubralo jiným směrem než jsem čekala a přiznám se, že jsem se pak úplně nedokázala naladit na tu správnou vlnu. Halton byl skvěle popsaný, fakt takový chlap kterému neodolá žádná ženská ale za mě byl až moc mírný , hodný , až mi ho bylo i vzhledem k jeho minulosti a životu líto . Trochu mi tam chybělo z jeho strany více inciativy a autority, na muj vkus se nechal hodně strhnout okolím. Necitila jsem tam takovou chemii jako v Komfliktu u hlavních postav ale čtenář si musí uvědomit , že tento příběh není úplně dark romance spíše takové drama s romantickou linkou než co jsme byli namlsaní z předchozího dílu. Je to úplně jiný příběh, který se hezky četl protože to autorka umí a nechyběli tomu ani vtipné komentáře Lexi. Ale za srdce mě to úplně nevzalo . Dále mi přišli některé situace chaotické a nereálné třeba jako náhlá svatba vedlejších postav nebo vztah mezi Lexi a Haltonem, nejdřív takové nic a pak pic. Ale jinak nelituji toho , ze jsem si knihu pořídila , vícekrát se k ní ale nevrátím. Mezi mé nej jí zařadit bohužel nemohu ale už se těším na třetí díl na krále podsvětí Sema!:)

22.04.2024 3 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Ke všem třem dílům.
Abych byla upřímná , dlouho jsem zvažovala zda si knihy přečtu . Byla jsem hrozne skeptická k tomu, že hlavní postavy jsou náctiletí teenageři ,ALE?! Nakonec mě přesvědčila jedna úžasná žena, které nesmírně děkuji abych si knihy opravdu přečetla a sama uvidím . Proboha jsem naštvaná , že jsem tak dlouho otálela!!
Tak to byl jedním slovem MAZEC!
Za prvé je to neskutečně čtivé, nutí vás to číst dál a dál a to, že hlavní postavy teprve končí střední školu úplně vytěsníte protože jejich chování a vystupování odpovídá vyzrálým osobám , kteří vědí, co od života chtějí . A proč ? Protože si prožili oba už v dětství obrovská traumata a zivot se s nimi nemazlil tudíž byli nuceni předčasně dospět . Styl psaní mi neskutečné sedl , příběh skrývá mnoho tajemného a v každé knize musíte rozluštit postupně všechny díly skládačky vám to potom dokonale zapadlo , tudíž vás to nutí číst dál a dál až do samotného konce i kdyby někomu z vás přišli jisté situace nereálné nebo přes čáru. Ta chemie mezi nimi byla neskutečná, sama jsem z toho byla rozpálená jak kamna a nenechalo mě to chvíli klidnou . Bála jsem se, že to bude směsice všeho možného a totální chaos ale postupně vám to bude davat smyls a potom to finále je neskutečná jízda a ja smekám před autorkou , jak to dokázala všechno luxusně popsat. Erotická linka nemá chybu tam jsem opravdu byla ráda, že knihu čtu sama v soukromí protože jsem se usmívala a culila jak puberťák. Navíc některé postavy tam mají otevřené konce a mě hrozne moc zajímá jak to bude s nimi dal a těším se na jejich příběhy . Děkuji děkuji děkuji za to, že existují takové knihy a příběhy !! Doporučuji všema 20ti.
P.S.
Tyto knihy nejsou pro citlivé povahy . Byl to nářez!!

21.04.2024 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Celkově to není špatný příběh. Ale jinak mě kniha bohužel neoslovila , hodně předvídatelné, hlavní hrdinka na mě až moc otevřená a upřímná , on mi asi úplně nevadil ale nenašla jsem v tom nic moc co by mě chytlo . Neurazí ale ani nenadchne. Tento díl se mi líbil asi nejméně z tich , které jsem četla .

15.02.2024 1 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

No sakra co tohle bylo !???
Né vážně, kniha se mi fakt líbila . Třičtvrtě knihy jsem fakt nemohla odložit , potom už se to maličko strhlo a lehce mě to přestávalo bavit ale někdy to tak mám , to ale nic nemění na tom, že mě kniha velmi velmi velmi oslovila !!! Ty erotické scény , z těch mi bylo přiznám se horko ! Krasne prostředí, kde se dej odehrává . Silný příběh několika zlomených duší. Moc hezky napsané , lehce zvrhlé ale když se na to podíváte trochu jinak a do hloubky tak proč vlastně ne a ten konec byl krásný . Doporučuji .

15.02.2024 3 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Bylo to vtipné , hezky se to četlo , super styl psaní . Postavy se mi zamlouvaly už méně. Čekala jsem trochu něco jiného ale oddechovka dobrá.

25.01.2024 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Pro mě byla tato kniha takovou vstupní branou do tohoto ostřejšího žánru , takže nemohu hodnotit špatně . Když to teď zpětně porovnám s tím co čtu teď tak je tato kniha někde v pozadí ale stejně nezapomenu na to jak jsem hltala každou stránku jako puberťačka na střední :D

25.01.2024 3 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Kniha se mi četla velmi hezky . Taková super oddechová kniha . Přečetla jsem ji během jednoho dne . Za mě super .

25.01.2024 4 z 5

Vyvrhel Vyvrhel T. M. Frazier

Za mě úplně skvělé zakončení této série, i když to úplně na konci nevypadalo , že by vlastně měla tato série úplně končit a já se moc těším co si pro nás autorka nachystala dál. Příběh Beara miluju . Obecně se mi styl psaní ve finále líbil , byla to totiž příjemná změna a za to autorce velmi děkuji . Určitě si celou seriii přečtu znova .

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

(SPOILER) Kniha nebyla úplně špatná . Pro mě to bylo spíš takové oddechové čtení , které neurazí ani nenadchne .

Nic složitého , hodně jednoduše popsány vztahy mezi hlavními postavami . Za mě to postrádalo hlubší děj.

Gulia sice mladá coby puberťačka ale ve finále oddaná a poslušná. Ano dokázala si prosadit svou ale až moc se tomu všemu podvolila.

Cassio byl takový za mě nemastný neslaný, jsem zvyklá na takový ty nadržený psychopatický a majetnický šílence v tomto žánru . Asi jsem divná :D

Bylo to asi taky tím jak to vše hrozne rychle plynulo, moc postav kolem a nic moc o tich hlavních . Čekala jsem třeba nějakou zajímavou minulost nebo tajemství ze strany Gulie ale nic. U Cassia se to zachránilo trochu tou aférou s jeho zesnulou ženou ale také mi to přišlo vše hrozne rychle hotové a vyřízené.

Mě vadilo jak ten děj až příliš rychle plyne, začátek celkem ušel ale potom byl najednou skok o několik měsíců později , poté dokonce o několik let a další kapitola byla opět o několik měsíců později a vlastně se nic nestalo.Kapitol byly pak takové nijaké, žádné drama,jen běžný život v manželství. Děj byl více než předvídatelný, z mafie tam toho bylo minimum a vlastně jen rodinné vztahy nic víc a hlavní zápletka byla spíš takové klišé. Chyběla mi tam ta prvopočáteční chemie , sice bylo super , že se tam střídali pohledy obou postav ale ty city nebyly nijak významně popsány, začátek vypadal trochu slibně ale potom ty skoky na mě byly až moc . Jako takový rychlý romantický film.

Ale to člověk musí čekat když je to vše v jedné knize o 300 stránkách a také díky tomu , že se příběh nevztahuje jen na hlavní postavy ale také na jejich děti . Vlastně mi přišlo že celá kniha je založena spíše na tich dětech. Romantika a sex okrajově. Jsem zvyklá na větší dobývání, emoce, lásku, nenávist a na nějaký zajímavější zvrat . Urcite bych po knize podruhé nesáhla tak ji pošlu dál do světa . Ale každý máme své oblíbené žánry, každému vyhovuje jiný způsob psaní a tak to proste je .:)

Příběh je takový klasický, předvídatelný , ze života . Čekala jsem úplně něco jiného .

24.01.2024 1 z 5

Psanec Psanec T. M. Frazier

Tak tohle bylo super počteníčko!
Třetí díl se mi velmi líbil , hrozne moc jsem se těšila na Beara a nezklamal mě . Příběh je vášnivý , má zápletku , bez obalu , surový , bez té zbytečné omáčky kolem , rovnou se šlo k věci , žádné dlouho sáhlé fráze. Dokonce mi to přišlo lépe promyšlené než první dva díly . Věkový rozdíl mi nevadil jelikož u Kinga tomu bylo zrovna tak . Těším se na Vyvrhela.

28.12.2023 5 z 5