TerezaMondeková TerezaMondeková komentáře u knih

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha je plná smutku, lásky, přátelství, ale taky zklamání, naděje a důvěry. Autorka dokáže vtáhnout čtenáře do děje a ten se pak nemůže odtrhnout.
Líbilo se mi, že je kniha nepředvídatelná. Vždycky když si myslíte, že víte, co bude, tak se to v jedné minutě obrátí a je to úplně jinak. Jste zvědaví, co všechno se stane. Jste překvapení, co se to stalo. Nikdy nevíte, co dalšího autorka vymyslí. Autorka je originální a to se mi líbí. Taky oceňuji, že na konci byla malá ukázka z dalšího dílu. Nemůžu se dočkat, až si ho přečtu. Taky se mi líbilo, že na začátku knihy byl seznam písní. V knize opravdu nic nechybělo. Taky musím říct, že jsem se u knihy několikrát upřímně zasmála. A vedlejší postavy jsem si taky zamilovala. Moc se těším na jejich příběhy.
Autorka taky dokáže úžasně popisovat. Dokáže místa popsat tak skvěle a detailně, že si to dokážete živě představit, pocity hlavních hrdinů dokáže popsat tak detailně a úžasně, že je hned pochopíte a dokážete všechno prožíváte s nimi.
Hlavní hrdiny jsem si hned zamilovala. Líbilo se mi, jak se k sobě chovali. Byli dobří přátelé, ale taky to mezi nimi jiskřilo, jak se svěřovali, taky jsem se dost bavila u toho, jak se provokovali, hádali. Líbilo se mi, že na to hlavní hrdinka a hlavní hrdina hned "neskočili", ale šli na to pomalu. Jejich vztah se pomalu vyvíjel. Vždycky když to vypadalo nadějně, tak se stal zádrhel a to se mi líbilo.
Vedlejší postavy byly úžasné. Opravdu skvělá parta úžasných a věrných přátel. Myslím, že každý by si přál, tak věrné přátelé, kteří při vás stojí. Moc se těším na příběh Dawn a Spencera, protože v tomhle díle to mezi nimi hodně jiskřilo.
Allie se mi taky hned líbila. Je milá, přátelská a chce žít svůj vlastní život. Z ušlápnuté holčičky se stává dívka, která si umí prosadit své. Líbilo se mi, že se s Kadenem snažila spřátelit, i když byl nesnesitelný, ale zároveň i neodolatelný. Nebezpečná kombinace.
Kaden se mi hned líbil. Sice se občas choval opravdu jako kretén a jeho chování těžko chápete. V jednu chvíli se k Allie tulí a pak se dva dny neukáže. Jednou je otevřený a pak zase odtažitý. Taky na první pohled působí sebevědomě, je krásný, má tetování, působí jako takový ten drsňák, který si dělá, co chce a nikoho nepotřebuje, ale ve skutečnosti je to jenom jeho maska.
P.S. Not broken, just scratched!

13.07.2019 5 z 5

Nádherná svatba Nádherná svatba Jamie McGuire

Kniha se mi líbila. Je pravda, že byla asi trochu zbytečná, ale nelituji toho, že jsem si ji přečetla. Taky je dobře, že nebyla nějak extra dlouhá. Je to skvělá oddychovka.

12.01.2018 4 z 5

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Příběh mě opravdu bavil. Vtipný, originální, promyšlený, zajímavý. Taky musím říct, že při těch řečech, který měl Bones, když se snažil zbavit hlavní hrdinku stydlivosti, tak u toho jsem se občas i já červenala. Na jednu stranu mi to přišlo dost trapné, blbé, ale na druhou jsem se opravdu pobavila. Taky se mi líbilo, že to mezi hlavními hrdiny dost jiskřilo. Jak se provokovali, laškovali a občas teda i mlátili. V knize nechybí láska, nebezpečí, humor, napětí, zvrat, překvapení a ten konec... musím vědět, co bude dál.
Cat... docela se mi líbila. Chytrá, odvážná, bojácná, ale i stydlivá a citlivá. Taky se mi líbilo, že si nenechala nic líbit. Ale vadilo mi, jak moc nenávidí upíry. Ale za tohle mohla hlavně její matka. Přinutit vlastní dceru, aby samu sebe vlastě nenáviděla... to je drsné.
Bonec... do toho jsem se zamilovala. Sexy, krásný, sice občas dost arogantní, ale taky neodolatelný. A taky se mi na jednu stranu líbilo, že nebyl na hlavní hrdinku strašně miloučký, hodný, tak jako je to v jiných knihách, ale v téhle knize se nezdráhal zmlátit hlavní hrdinku do kuličky a ona se nezdráhala mu to vrátit.

16.11.2017 5 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Bohužel... docela zklamání. Daniel a Luce spolu moc nebyli, nedělo se tam skoro nic, až potom ke konci se to trochu rozjelo... během knihy jsem se občas nudila. Čekala jsem něco jiného. První díl se mi opravdu líbil, tak jsem doufala, že druhý díl bude stejně dobrý. Ale docela jsem si oblíbila nové postavy Shalby a Milese. Snad bude další díl lepší.

30.07.2017 3 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Páni! Jsem ohromená! Dost mě zaujal nápad na příběh. Já sama si ráda čtu o strašidelných domech, hradech a rozhodně chci v životě nějaký navštívit, takže jsem si knihu musela přečíst.
Za mě je tohle jedna z nejlepších knih od téhle autorky. Možná nejlepší. Autorka prostě píše tak neuvěřitelně poutavě. Začetla jsem se a než jsem se nadála, tak byl konec knihy. Autorka popsala prostředí strašidelného domu, přízraků, záhadných vražd, duchů... tak uvěřitelně, až mě to ohromilo. I ta strašidelná atmosféra celého domu je v příběhu vykreslena dokonale. Během knihy jsem měla i dojem, že se autorka sama o paranormální jevy, duchy a přízraky sama zajímá. Díky všem informacím příběh působil příběh ještě věrohodněji.
V knize nechybělo ani překvapení, napětí, nebezpečí... autorka mě během knihy i šokovala. Takové příjemné zpestření knihy bylo jiskření mezi Remy a Markem. I epilog se mi líbil. Já nemůžu vůbec nic vytknout! Upřímně... kdyby mi někdo udělil takovou nabídku, tak hned kývnu, takže jsem postavám v knize dost záviděla!

20.08.2021 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Kniha byla sice skvělá, ale trochu zbytečná. Myslím si, že kdyby autorka napsala první a druhý díl z pohledu Remyho i Brooke, tak by tenhle díl nemusel ani být. Já jsem teda tenhle díl přečetla jenom kvůli tomu, že mě zajímalo, jak něco prožívá a vidí přímo Remy. Musím říct, že to bylo docela zajímavé. Ale přijde mi zvláštní, jak jednu stejnou situaci vidí muž a žena docela odlišně.
Kniha nebyla ani zbytečně zdlouhavá, ani nějak překvapivá, protože všechny ty překvapivé okamžiky, situace, už jsme přečetli v minulých dílech. Takže taková pohodová oddychovka na jedno odpoledne. Ale co se mi na Remym opravdu líbí je, že když zahlédl Brooke, tak se na jinou dívku ani nepodíval. A upřímně... asi každá žena by si přála mít takového chlapa, který by se ke své ženě choval jako k princezně.

14.02.2020 5 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Tenhle díl se mi opravdu hodně líbil. Je to skvělé oddychové čtení a úžasné pokračování série. Tenhle díl se mi asi líbil z celé série nejvíc. Musím říct, že v knize bylo opravdu hodně překvapení. Sama jsem se nestačila divit, co všechno se v knize děje. Nechybí box, romantika, napětí, zvrat, ale ani úžasný konec a epilog. Taky se mi líbí, že se i tenhle příběh vyprávěl z pohledů obou hlavních hrdinů. Pak mě mrzelo, že je kniha tak krátká, ale zase je dobře, že to nebylo žádné zbytečné protahování.
Moc se mi líbí, že jsme se v téhle knize setkali s minulými hlavním hrdiny. Remy a Brooke. Těžko jsme se s nimi loučili. Hlavně s Remym, proto je dobře, že je nám autorka zapojila do dalšího příběhu. Společně s jejich úžasným synem. Racera si musí každý hned zamilovat. Ten je prostě tak roztomilý a ta jeho pěstička. To je bomba!
Moc se mi líbilo, jak to bylo mezi Maverickem a Reese. Líbilo se mi, že Maverick stál jenom o Reese a na jinou ani nepomyslel. Opravdu chtěl jenom ji a bojoval o ni. To mi hodně připomínalo Remyho. Najde ženu, se kterou chce být do koce života a za jinou se ani neohlédne.
Opravdu se mi líbilo, jaký spolu měli Maverick a Remy vztah. Remy v něm viděl sebe, proto se mu rozhodl pomoct a nakonec se z nich stali... něco jako bratři. Na Maverickovi se mi líbilo, protože si opravdu šel vlastní cestou a hledal se. Sice během knihy úplně nezjistil, kdo vlastně je. Ale zjistil, kdo není. A chtěl si splnit svůj sen. Stát se novým Šampionem a být s Reese. Ale musím říct, že jméno toho jednoho zápasníka Twister... mě to vždycky rozesmálo, protože jsem si vzpomněla na ten nanuk.
Reese jsem si hned oblíbila. Líbilo se mi, že to není ta typická kráska. Líbí se mi, že to byla normální holka, která si o sobě nemyslela bůh ví co. Dívka, která řeší normální problémy adekvátní jejího věku. Líbilo se mi, že byla trošku při těle, líbilo se mi, že to byla holka, která nemá prázdnou hlavu. Musím říct, že se mi Reese jako hlavní hrdinka líbila mnohem víc než Brooke.
Mavericka jsem si jako hlavního hrdinu hned zamilovala. Maverick se mi líbil, protože i když měl opravdu vzhled boha, tak nesvlékal kalhotky každé holce, která okolo něho prošla. Líbilo se mi, že si šel za svým, že během knihy hledal, kdo vlastně je, jakou má cenu, chtěl ostatním dokázat, že není jako jeho otec. Líbilo se mi, že bojoval za to, co chtěl.

25.10.2019 5 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Od téhle autorky jsem četla sérii Aféra Blackstone, kterou jsem si zamilovala. Navíc ráda čtu knihy s historickou romancí, tak jsem si řekla, že zkusím historickou romanci od téhle autorky. Ani tahle kniha mě nezklamala. Kniha je skvělá. Kniha se mi opravdu hodně líbila a rozhodně půjdu do dalších historických románu, které tahle autorka napíše. Raine Miller rozhodně umí napsat skvělou knihu a zaujmout čtenáře.
Kniha mě chytla hned na první stránce. Je dobře, že kniha není nějak extra dlouhá. Opravdu se příjemně četla. V knize sice nebyl nějaký extra zvrat, až ke konci knihy tam bylo něco zajímavého, ale u téhle knihy to bylo dobře. Kniha se četla pěkně, všechno šlo pomalu, nebylo to náročné. Prostě skvěle napsaná kniha, která byla jednoduchá, nenáročná, oddychová, romantická, erotická. Taky jsem byla zvědavá na to tajemství hlavní hrdinky, které se teda dozvíme, až na konci knihy. I když to bylo zajímavé, šokující, ale rozhodně tak pochopíme, proč se hlavní hrdinka chovala tak, jak se chovala.
Marianne... ani nevím, jestli se mi líbila. Skoro celou knihu dělala jenom to, co po ní hlavní hrdina chtěl. On něco řekl a ona to hned udělala. A bylo jedno, co to bylo. To mi trošku vadilo. Na můj vkus byla, až moc submisivní. Až na konci knihy se to trochu zlepšilo, protože jsem se konečně dozvěděla, proč chtěla, aby za ni hlavní hrdina všechno rozhodoval. Ale když hlavní hrdinku celkově zhodnotím, tak byla štědrá, milá, upřímná, milující a laskavá.
Darius se mi hned líbil. Asi hlavně proto, že mám ráda dominantní chlapy, když to teda moc nepřehánějí. Když Darius něco chtěl, tak to taky dostal. Za každou cenu. Sice bylo často po jeho, ale taky byl starostlivý, majetnický, ochranitelský a milující manžel.

24.02.2018 5 z 5

On On Carey Heywood

Musím říct, že se mi více líbila verze z pohledu hlavního hrdiny. Je sice pravda, že z pohledu hlavní hrdinky to bylo lépe popsané, ale z jeho pohledu mě to víc bavilo. Třeba kapitoly minulost... na jednu stranu je dobře, že přesně víme, jak to mezi nimi bylo, ale na druhou stranu to nebylo moc zajímavé. Nebavilo mě to.

04.01.2018 3 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Byla jsem vždycky zvědavá, jak by příběh Mii a Adama pokračoval, ale teď jsem opravdu zklamaná. Druhý díl se mi vůbec, ale vůbec nelíbil. Ztráta času. Knihu znovu číst nebudu. Jednu hvězdičku dávám aspoň za pěknou obálku.

24.12.2017 1 z 5

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

Opravdu originální nápad na příběh. Ale vadí mi ten otevřený konec. Já bych tam chtěla epilog, nebo další díl, jak to dopadne. To mě zajímá.

30.11.2017 4 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Skvělé pokračování. Další díl plný nečekaných zvratů, překvapení, nebezpečí, napětí a romantiky. A konec... wow. Těším se na poslední díl.
P.S. Nevím, jestli je horší Marcie nebo Dabria!

17.09.2017 5 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Pěkné pokračování. Konečně jsem se dozvěděla něco o jejich minulosti. V knize jsou překvapivé, krásné, romantické, dojemné a napínavé chvilky. Navíc se mi líbí ten nápad... cestování v čase.

30.07.2017 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Vždycky jsem měla ráda duchařské příběhy, články o duchách, nadpřirozenu. Kniha mě zaujala hezkou obálkou a dost poutavým popisem, tak jsem si řekla, že to zkusím.
Kniha se mi líbila. Sice jsem se při knize nebála, ale rozhodně nechybí napětí a taková strašidelnost. A mimo to... autorka píše opravdu velmi poutavě. Kapitola vždycky skončila v tom nejlepším a já jsem se hned musela pustiti do další, ale než jsem se nadála, tak byl konec knihy. O překvapení v knize taky není nouze. Autorka má talent čtenáře šokovat.
Taky se mi líbilo, že tam byla i taková... kriminální zápletka s rodinou, která tam předtím bydlela. Pořád jsem o tom musela přemýšlet a v hlavě jsem měla pořád víc a víc otázek. A navíc... kocoura hlavní hrdinky jsem si hned oblíbila! I když v knize bylo pár nelogických věcí, tak se mi kniha líbila.
Ale upřímně... hlavní hrdinka mi připadala poměrně klidná ohledně situace, že se jí do nohy zakousla mrtvá příbuzná! A ten popis mrtvé příbuzné v lese... u toho jsem se opravdu musela smát.

18.08.2021 4 z 5

To To Stephen King

Jsem ráda, že jsem tolik peněz za jednu knihu neutratila zbytečně! Film jsem poprvé viděla asi jako sedmiletá holčička. Měli jsme to na kazeťáku a já ten film zbožňovala. První horor, který jsem viděla. Od pohádek jsem se posunula ke klaunovi, který zabíjí děti. Ale musím říct, že film následky zanechal. Na mě i na mladším bráškovi. Já začala nenávidět klauny. A nenávidím je doteď. A můj bráška se bál sednout si na záchod, protože se bál, že z něho ten klaun vyleze.
Viděla jsem i tu novější verzi filmu To. A popravdě nevím, která verze filmu se mi líbila víc. Starší nebo novější. Tak jsem se rozhodla si přečíst knihu. Zajímalo mě, které verzi bude více podobná, nebo jestli bude úplně jiná. Nakonec to byl takový mix obou.
Upřímně jsem ani nevěřila, že takovou obrovskou bichli (jak tomu říká moje máma) přečtu, ale k mému překvapení... kniha mě bavila. Udivovalo mě, jak autor dokáže všechno popsat do těch nejmenších detailů. Občas mi sice přišlo, že popisuje něco, co je zbytečné, co tam být nemusí, ale asi je to jeho styl. Stávalo se, že jsem se občas nudila u té mezihry, ale některé jsem četla i s velkým nadšením a zvědavostí. Během čtení mi občas běhal i mráz po zádech. Bylo i napětí, překvapení, láska a síla přátelství. Taky se mi líbilo, že autor dal šanci i vedlejším postavám. Bilově ženě, Tomovi a že taky napsal pár kapitol z pohledu klauna.
Některé kapitoly jsem četla i s velkým znechucením. Nechápu lidi, kteří mlátí člověka jenom kvůli tomu, že má jinou sexuální orientaci. Nechápu lidi, kteří mají erekci při tom, když zabíjí kočky a psi. To se mi opravdu zvedal žaludek, ale rozhodla jsem se, že tohle nebudu hodnotit negativně, protože tohle k hororu patří. Znechucení, psychopati, šílenci.
A musím souhlasit s některými lidmi, kteří si myslí, že při psaní knihy byl Stephen King na drogách. Bill podvede svou ženu, ale pak se to zamete úplně pod koberec, skutečná podoba toho klauna, pak ta želva a nakonec grupáč DĚTÍ v kanálech... To myslí autor vážně? Za tohle a občasnou nudu jsem nemohla dát plný počet, ale když tohle všechno vynechám, tak mě kniha bavila.

11.03.2021 4 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Kniha byla skvělá oddychovka, u které si odpočinete a zasmějete se. Nechybí ani nějaké to překvapení a láska. Sice mi nepřišlo, že by v knize byl nějaký zvrat, ale tady mi to vůbec nevadilo. Kniha byla opravdu jenom odpočinková, u které jsem nemusela moc přemýšlet. Ale co se mi hodně líbilo byl opět epilog z pohledu hlavního hrdiny.
Příběh se mi líbil. Asi to bylo hlavně kvůli Oscarovi. Ze všech hlavních hrdinů se mi líbí nejvíc, protože je to přesně můj typ. Vysoký, sexy, potetovaný, trochu uzavřený a tajemný. A taky se mi tady líbila hlavní hrdinka. Líbilo se mi, že to nebyla žádná sexbomba, ale holka, která měla XL.

01.06.2020 3 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Z knihy jsem nadšená. Skoro celou knihu jsem se smála. Za jakých okolností se hlavní hrdinové seznámili, co všechno vyváděla hlavní hrdinka jenom proto, aby dostala padáka, jak se se svým šéfem hádala, jak mu odsekávala, jak ho ignorovala...
Příběh je skvěle napsaný, vtipný, čtivý, oddychový. V knize je láska, nenávist, překvapení, zvrat, krásný konec. Ale epilog mohl být lepší, trošku mě zklamal. Dokonce během knihy i několikrát slzy ukáply a to hlavně od té části, co se tam objevila Violet. Ale zase mě dostalo přiznání autorky na úplném konci. A jako bonus celé knihy beru to, že se celý příběh vypráví z pohledu Tary i Prestona.
Tara byla božská. Drzá, upřímná, inteligentní, odvážná. Nenechala si nic líbit. Myslím, že se s Prestonem dokonale doplňovali a tvořili dokonalý pár. A Violet byla skvělá. Byla tak roztomilá, že pokaždé, když se v knize objevila, tak jsem se úsměvu neubránila.
Preston ze začátku opravdu působil jako namyšlený, nafoukaný, zlý, bezcitný bastard, který žije jenom sám pro sebe. Ale pak se pomalu začal otevírat a to hlavně, když se v jeho životě objevila Violet. Když si Prestona porovnám na začátku a na konci knihy, tak tam změna je.

27.05.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Kniha... rozhodně je originální, ale příběh není moc reálný... spíš taková fajn oddychovka. V knize nechyběla láska, bolest, romantika, humor a nějaké to překvapení. Žádný extra velký zvrat, šťastný konec jako z pohádky. Nechyběl ani docela pěkný epilog. Ale některé okamžiky mi přišly i smutné. Opravdu jsem se slzám neubránila. Líbilo se mi, že se kniha vyprávěla z pohledů obou hlavních hrdinů. Ale nejvíc jsem si zamilovala Ollieho. Překvapilo mě, že byl tak dospělý, rozumný, chápavý a inteligentní na svůj věk.
Hodně mě překvapilo místo, na kterém se hlavní hrdinové seznámili. Hlavní hrdinka sice měla zvláštní práci, ale když jsme se dozvěděli důvod, proč to dělala, tak se to dalo pochopit. I hlavní hrdina se mi docela líbil. Taky si toho hodně prožil a spoustu věcí litoval a vyčítal si je. Měl v sobě spoustu bolesti, o které s nikým nikdy nemluvil.

10.03.2020 3 z 5

Racer Racer Katy Evans

Na knihu Racer jsem se hodně těšila. Racera jsem si v knize Legenda zamilovala. Navíc je to Remyho syn a byla jsem zvědavá, jestli bude Racer stejný jako jeho otec. Líbilo se mi, že i když se Racer zajímal o závodění a ne o box, tak stejně dostál svému jménu. Sice se mi v knize box moc líbil, ale líbí se mi, že autorka udělala menší změnu, ale stejně dala do knihy sport, který má v sobě nebezpečí, adrenalin, vzrušení stejně jako box. A to popisování těch závodů bylo zajímavé.
Kniha je opět napsaná čtivě, zajímavě. Příběh byl svižný, žádné zbytečné protahování. Nechyběla láska, romantika, dojemný konec, hezký epilog, slza dojetí a vážná témata. Problémů v rodině, se zdravím, se ztrátou milovaného člověka. A to hlavně u Lany. Její matka, otec, přítel. A taky ta Racerova nemoc, ale to jsme mohli čekat. To nebylo nějak extra velké překvapení. Nechybělo ani jiskření mezi hlavními hrdiny. Je moc dobře, že to autorka psala knihu z pohledu Racera a i Lany.
Moc se mi líbilo, že jsme se i v tomhle dílu setkali s Brooke a Remym a upřímně jsem si nedokázala Remyho jako padesátníka moc představit, ale rozhodně musel být stejně přitažlivý jako zamlada. Moc se mi líbilo, jak se Remy proměnil v ten otcovský typ. Když měl jeho syn problém, okamžitě za ním letěl a bylo mu úplně jedno v jaké je zemi, státě, městě. A celkově, jak spolu ta rodina Tateových držela. Taky jsem si hodně zamilovala Iris. Rozhodně by nebylo špatné, kdyby byl další díl o Iris. Nebo o bratrech Lany. Nechyběly ani předchozí hlavní hrdinové a vedlejší postavy.
Lena se mi jako hlavní hrdinka hodně líbila. Milá, hodná, upřímná, sympatická a citlivá. Ale rozhodně jsem jí nezáviděla tu situaci s její mámou. Ani tu s jejím tátou... vlastně ani tu s jejím přítelem.
Racer se mi jako hlavní hrdina hodně líbil. Racer mi občas připadal jako jeho otec Remy. V některých situacích se opravdu choval jako on. Ty reakce, sebevědomí, věty, názory. Taky se mi líbilo, že když viděl Lanu, tak poznal, že je to ta pravá a už se na jinou ani nepodíval. Mimo to byl Race samozřejmě sexy, sebevědomí, upřímný, ochranitelský.

28.11.2019 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

I když je to moje první kniha, kterou od téhle autorky četla, tak se mi opravdu líbila. Bavila mě. Líbilo se mi, že se v knize vyskytuje prostředí střední školy. Takové knihy čtu ráda. Ale důvod, proč jsem se rozhodla knihu přečíst, byl ten nápad s knihovnou. Musím říct, že ta první část knihy, když spolu byli zamčení v knihovně, mě bavila víc. Taky se mi líbilo, že byl v knize milostný trojúhelník. Taky mě zaujal ten nápad s nemocí hlavní hrdinky. Příběh byl chytlavý, čtivý, promyšlený, zábavný, zajímavý, romantický, originální, nenáročný. Úžasně napsaná kniha a skvělá oddychovka.
Autumn se mi taky líbila. K Daxovi se skvěle hodila, protože na jednu stranu byla společenská, ale ta větší část byla introvert jako Dax. Asi to způsoboval ta její nemoc, že chvilku potřebovala být úplně sama. Taky jsem obdivovala, jak se dokázala srovnat se svojí nemocí, nelitovala se a nevytrubovala to všude, aby ji všichni litovali a utěšovali, že to bude dobrý. Nechtěla, aby to někdo věděl a choval s k ní jako nemocné osobě.
Dax... Jééééé. Já mám prostě ráda ty tajemné kluky, drsné, ale zároveň citlivé. Dax je ztělesněním všeho, co se mi na klucích líbí. Daxe jsem si prostě hned zamilovala. Líbí se mi, jak mu bylo jedno, co si o něm ostatní myslí, nedělá to, co se od něj čeká, ale děla si to, co chce a uzná za vhodné. Nebere vážně drby, co se o něm šíří, ale není ani sobecký.

10.10.2018 5 z 5