TerezaMondeková

Život jedna báseňŽivot jedna báseňColleen Hoover

Kniha mě zaujala svým nádherným obalem, nádherným názvem a úžasným popisem. Kniha je nádherná. Opravdu mě chytla za srdce. Láska, smrt, překvapení, zvrat a přátelství. U téhle knihy jsem se smála, brečela, byla šťastná, smutná, zvědavá... Opravdu spoustu pocitů. Líbí se mi, že jsou v knize opravdu problémy běžného života. Žádná zkreslená pohádka. To, jak se oba hlavní hrdinové vyrovnali se ztrátou těch nejdůležitějších lidí, kteří by měli být ve vašem životě... Respekt. Jediný, co mě mrzí je, že je příběh tak krátký.
Hrozně se mi líbí, že autorka přidala do knihy poezii. Já sama poezii miluju. A ty verše, co tam dala jsou nádherné! Moje nejoblíbenější je "smrt". Je sice smutná, ale je upřímná, nádherná a pravdivá.

03.02.2018

Plamen v násPlamen v násJ. Lynn (pseudonym)

Kniha mě chytla hned na začátku a čtení mě moc bavilo. V příběhu nechyběla láska, napětí, zrada, důvěra, bolest, zklamání a odpuštění. Příběh je skvěle vymyšlený. Ale co mě trochu mrzelo bylo to, že na konci knihy nebyl epilog. Moc by mě zajímalo, jak to bylo mezi hlavními hrdiny dál. Jestli měli svatbu, děti, po kolika letech by to bylo. V tomhle mě autorka opravdu trochu zklamala, protože tady mi epilog opravdu chyběl. Dost oceňuju, že se v tomhle díle, objevili všichni předchozí hrdinové, protože jsme se tak mohli rozloučit se všemi. Ale Kristin jsem opravdu nesnášela.
Taky se mi líbilo, že v téhle knize to byla opravdu ta dětská láska. Líbilo se mi, jak to bylo mezi hlavními hrdiny. Opravdu dobré, věrné a hluboké přátelství, ze kterého se stala láska. Vždycky k sobě cítili něco víc, ale projevit to mohli, až později. Líbilo se mi, že na to šli pomalu. Hned spolu nezačali chodit, ale nejdřív se sbližovali, tak jako za starých časů. Vytvářeli k sobě důvěru, ale furt to mezi nimi jiskřilo.

24.02.2018

Jako ledJako ledJ. Lynn (pseudonym)

Kniha je úžasná. Kniha byla úžasně napsaná, promyšlená, originální, taky vás hned vtáhne do děje. Během knihy jsem byla chvíli smutná, překvapená i zvědavá. V knize nechyběla láska, romantika, překvapení, napětí a ani zvrat. Taky se mi líbilo, že v knize byla i detektivní zápletka. Taky se mi moc líbilo, že se celá kniha odehrávala na chatě během sněhové bouře. Asi hlavně proto jsem si chtěla knihu přečíst, protože se mi tenhle nápad opravdu líbil a zaujal mě. Líbilo se mi, že se pohled hlavních hrdinů střídal. Taky se mi v knize opravdu moc líbil konec. Konečně si to vyříkali na rovinu. I slza dojetí ukápla.
Líbilo se mi, že v knize byla taková ta dětská láska už od pískoviště. Z dlouholetého a velmi dobrého přátelství se stala láska. Dlouho před sebou své city skrývali, protože se báli, že by o toho druhého mohli přijít. Líbilo se mi, jak na té chatě pomalu odkrývaly svoje city.

23.04.2018

Archerův hlasArcherův hlasMia Sheridan

Nádherná kniha. Ještě nikdy jsem nečetla knihu, kde by byla znaková řeč. Byl to opravdu brilantní nápad. Dodalo to knize kouzlo a originalitu. Kniha ve vás taky dokáže vyvolat různé emoce... já se chvíli smála, chvíli brečela, byla šťastná, smutná. Kniha mě opravdu chytla za srdce. V knize je zklamání, bolest, smutek, romantika, originalita, překvapení. Všechno bylo promyšlené, skvěle napsané, příběh vás hned vtáhne do děje. Moc se mi líbilo, že byl epilog napsaný z Archera. A taky že to byl epilog o pár let později. Aspoň jsme se dozvěděli, kam až to hlavní hrdinové dotáhli. Na konci jsem se strašně bála, jak to končí... bála jsem se otočit stránku. Ale naštěstí všechno dopadlo dobře.
P.S. Tato kniha je důkaz, že každý člověk má na světě svojí spřízněnou duši! ♥

21.04.2018

NabíječNabíječAlice Clayton

Kniha se mi líbila. Je to erotika smíchaná s romantikou a humorem. Skvělá oddychovka. Jasně, že jsme věděli, jak to dopadne. To je hned jasné, ale příběh, jak k tomu všemu dospěli... stálo to za to. U knihy jsem se dost zasmála.
Moc se mi líbilo, že na to hned neskočili. Nejdřív se poznávali, spřátelili a až pak to narůstalo v něco víc. Opravdu se z nich stali přátelé, kteří spolu mohli mluvit o všem, ale furt to mezi nimi jiskřilo. Příjemná změna. Většinou v takových knihách na to skočí hned, ale líbilo se mi, že tady to všechno šlo postupně.
P.S. Cliva jsem si zamilovala... je prostě úžasný! ♥

NávrhNávrhElle Kennedy

Je to vtipný, oddychový, není to náročný, je to skvěle napsaný... Opravdu jsem občas brečela smíchy. V knize jsou momenty překvapení, ale i zvrat. Taky se mi moc líbí, že autorka píše z pohledů hlavních hrdinů. To se moc často nevidí, ale je to škoda, protože je kniha pak mnohem lepší. Sice je to zase to klišé. Děvkař, kluk, po kterém všechny holky touží, až na tu jednu a zrovna ta je jeho "osudová láska". Je to opravdu to klišé, ale autorka to napsala excelentně. Hlavní postavy jsem si hned zamilovala a moc se těším na další díly ostatních z týmu.

Easy?Easy?Tammara Webber

Opravdu jsem byla zvědavá, jaká kniha bude. Nedávala jsem jí moc velké šance, ale nakonec... prostě paráda. Autorka mě opravdu v hodně věcech překvapila. Až mě na konci mrzelo, že je kniha, tak krátká a že není další díl. U knihy jsem byla zvědavá, co dalšího se stane, jak to skončí. V knize nechybí překvapení, láska, problémy běžného života, humor, zápletka, nechybí originalita.
Moc se mi líbí, když autoři nevykreslují postavy jako bohy. Autorka postavy zbytečně nevykreslovala jako dva bezchybné panáčky, kteří mají život bez jediné chybičky. Autorka opravdu o příběhu přemýšlela. Byly tam opravdu problémy, se kterými se lidi v běžném životě setkávají. Špatná rozhodnutí, rozchody, propadnutí ve škole a taky opravdu bohužel to napadení. V knize byla vážná témata. Nebyla to jenom kniha o dvou lidech, kteří se spolu chtějí vyspat.
Byla jsem zvědavá na Lucase a Londone a myslím, že i tohle autorka vymyslela skvěle. Taky se mi moc líbilo, že autorka dala na konec epilog. Jenom bych byla radši kdyby to byl epilog třeba o tři roky později, aby jsme zjistili, jestli se vzali, nebo jestli budou mít děti. Prostě jedině ten epilog bych udělala jinak, ale jinak nemůžu měnit nic.

26.01.2018

Scotland StreetScotland StreetSamantha Young

Příběh Shannon a Colea jsem si přímo zamilovala. Nebo jsem se spíš zamilovala do Colea... Upřímně, kdo by nechtěl chlapa jako je Cole?! Přesně můj vkus. Potetovaný, vysoký, věrný, drzý, drsný, ale i tak milující a oddaný a přitom nebyl děvkař. Moc se mi líbilo, jak se jejich vztah vyvíjel. Často se v knihách vyskytuje, že na to hned hlavní hrdinové skočí a pak je to jenom o sexu. Tady se nejdřív stali přáteli a pak to šlo postupně a moc jsem si to užila. V knize je zase spousta překvapení a to hlavně na konci... to co udělala hlavní hrdinka... wau. I během knihy se spoustu věcí dělo... ani na chvilku jsem se nenudila. Kniha není ani zbytečně dlouhá, autorka svoje příběhy zbytečně neprotahuje. Taky se mi moc líbí, že v každé knize je humor, ale nechybí tam ani láska, romantika, napětí, happyend na konci.

24.02.2018

Cesta u řekyCesta u řekyA. Quick (pseudonym)

Úžasná kniha. Romantika, láska a hodně dobrá zápletka. Nevěděla jsem, kdo je vrah. Pořád jsem nad tím přemýšlela a výsledek mě dost překvapil i šokoval. Kniha byla taky plná nečekaných okamžiků a zvratů. Taky se mi moc líbilo, jak se hlavní hrdinové dali dohromady. Myslím si, že se k sobě skvěle hodili. Těším se na další knihy od téhle autorky. A obálka je krásná.

05.03.2018

SkóreSkóreElle Kennedy

Na Deanův příběh jsem se moc těšila, protože jsem si ho zamilovala už v předchozích dílech. Zase super oddychovka, plná humoru. Třeba ta scéna s tím vibrátorem v koupelně, brečela jsem smíchy! Zajímalo by mě kam autorka na tyhle věci chodí. Vtáhne to do děje, zase plno překvapení, není to dlouhý, žádné zbytečné protahování, je tam i zvrat. Dokonce i ta slza ukápne. Taky se mi zase líbí, že je to psané z pohledů obou hlavních hrdinů. Nemohla jsem přestat číst. V knize nechybí nic romantika, humor, láska, překvapení, napětí. Jsem ráda, že se dali do hromady zrovna Dean a Allie. Můj neoblíbenější díl ze série. Ale bylo mi moc líto Deanova kamaráda. To bylo opravdu smutné.

TrableTrableSamantha Towle

Věřím tomu, že někdo má takového otce. Věřím tomu, že si pak ta dívka najde přítele, který je podobný jejímu otci, protože se říká, že si ta dívka hledá přítele podobnému povahově svému otci a ani o tom neví. Ale nevěřím tomu, že se děvkař... obrovký děvkař dokáže opravdu ze dne na den takhle změnit. Ještě k tomu, když víme, jak začala jeho kapitola. To už bylo opravdu moc nereálné. Ale opravdu mě zaujalo téma toho násilí. Hlavní hrdinky mi bylo opravdu líto. A velice dobře byla vymyšlená ta zápletka s matkou hlavní hrdinky.

07.03.2018

Papírová srdcePapírová srdceClaire Contreras

Od začátku bylo jasné, jak kniha dopadne. Kniha byla i často předvídatelná. Ale zase musím říct, že na konci knihy překvapení bylo. Je dobře, že autorka knihu zbytečně neprotahovala. U knihy se dá dobře vypnout a nepřemýšlet, protože některé názory a postoje hlavních hrdinů jsem nechápala, takže myslet u téhle knihy by bylo úplně zbytečné. Ale hlavní hrdina mi sympatický nebyl. Udělal takovou hroznou věc a pak řekne, že čekal, že při něm bude hlavní hrdinka stát, že chtěl, aby byla po jeho bok. U toho si člověk jenom řekne "To myslí vážně?". A hlavní hrdinka mu odpustí, i když kdyby to neudělala, tak o čem by kniha vlastně byla.

05.03.2018

India PlaceIndia PlaceSamantha Young

Říká se, že každý si druhou šanci zaslouží, když toho svého činu lituje, ale v tomhle případě se Hannah divím, že Marcovi druhou šanci dala. Kdyby tohle nějaký kluk udělal mě... kdyby mě tak strašně ponížil, tak při první příležitosti bych ho nakopala do zadku. Ale kdyby mu tu šanci nedala, o čem by příběh vlastně byl. A vlastně se mi kniha líbila. Líbilo se mi, jak se hlavní hrdinové sbližovali. V knize zase nechyběly momenty překvapení, nechyběl ani zvrat. U příběhu jsem se zasmála, ale byly tam i některé smutné momenty. Byla jsem zvědavá, co bude na další straně, autorka nás udržela v napětí. V příběhu nechybí láska, napětí, humor. Tato autorka ví, jak napsat knihu, aby nás pobavila, uchvátila a zaujala. Ale nechybí ani úžasný epilog... i ta slza ukápne.

24.02.2018

Vzdej se miVzdej se miJ. Lynn (pseudonym)

Kniha je pěkná. Plná zvratů a překvapení. Není dlouhá, není to zbytečně zdlouhavé, všechno jde k věci. Je tam láska, romantika, napětí, je tam i něco jako detektivní zápletka. Takže jste zvědavý na odhalení na konci knihy a zároveň se vám líbí ta sexuální energie, napětí, jiskření mezi hlavními hrdiny, které tam je celou knihu.

Jamaica LaneJamaica LaneSamantha Young

Nejlepší přátelé, kteří se do sebe zamilují. Tohle se v životě opravdu děje. Další úžasný příběh a pokračování série. Líbilo se mi, že tady to hned neskončilo happyendem, ale že jí nejdřív odmítnul a pak o ni bojoval, protože to byla příjemná změna. Líbilo se mi, co Nate udělal na konci knihy jenom proto, aby mu věřila, že ji opravdu miluje. Moc se mi líbilo, jak se "vztah" mezi hlavními hrdiny vyvíjel. Je od začátku jasný, že příběh skončí happyendem, ale kniha je i tak plná překvapení, u kterého jsem koukala, dost jsem se u knihy i nasmála. I ta slza ukápne a nechybí ani krásný epilog.

Dublin StreetDublin StreetSamantha Young

Dva lidi, kteří se přitahují, ale jeden z nich má hrůzu ze vztahů a nechce se vázat, tak tomu druhému nabídne, že spolu nebudou chodit, ale budou spolu jenom spát, ale oni se do sebe postupem času zamilují a jeden z nich řekne, že chce něco víc. Tak není to žádná originální myšlenka na příběh. Ale i tak se mi kniha líbila. Sice se vztah mezi hlavními hrdiny nějak extra nevyvíjel, ale dá se to přežít. V příběhu je pár překvapení, ale je i občas předvídatelná. Taky jsem se u knihy zasmála. Je dobře, že autorka zbytečně knihu neprotahovala, ale všechno šlo pomalu, klidně, dá se u toho skvěle vypnout. Na konci nechybí happyend. Jsem zvědavá na další díly.

BouřlivákBouřlivákSamantha Towle

Zamilovaný kluk, miluje jenom ji, navždy bude milovat jenom ji, ale svlékne kalhotky každé holce, která okolo něho projde. Občas to myšlení těch kluků, prostě nechápu. Chápu, že mají kluci své potřeby, ale... tohle prostě ne. A hlavní hrdinka mi taky nebyla moc sympatická. Má dlouho přítele, kterého miluje, ale za jeho zády spí s jiným a nakonec miluje oba a nemůže se mezi nimi rozhodnout. Občas jsem některé postoje, názory, nebo chování hlavních postav nechápala. Občas jsem se do čtení musela nutit. Taky to, že je hlavní hrdina závislý na kokainu a jen tak, když chce, tak přestane. Jediné, co mě zaujalo byla zápletka a konec knihy. Ale co mi opravdu vadilo... oslovení baby.

02.03.2018

OmylOmylElle Kennedy

Skvělé pokračování. Moc se mi líbí, že je tenhle díl jiný tím, že hlavní hrdina po hlavní hrdince hned netouží. Ale bylo mi líto hlavní hrdinky... chtěla se vyspat s klukem, který byl zamilovaný do jiné holky. Ani v téhle knize nechyběl humor, láska, momenty překvapení, zvrat, skvělý konec a romantické vyznání. V knize nechyběly ani problémy běžného života, problémy studentů, problémy lidí ve vztahu... Příběh vás opět vtáhne do děje. A zase se mi líbí, že se střídá pohled hlavních hrdinů. A samozřejmě, že je v knize hokej. Jsem ráda, že jsme se v dalším díle objevily vedlejší postavy, přátelé.

02.01.2018

Všechno, úplně všechnoVšechno, úplně všechnoNicola Yoon

Kniha se mi moc líbila. Je to sice netradiční, ale zase originální myšlenka na příběh. A moc se mi líbí, že je tam i milostná zápletka, první láska, romantika. Kniha je i výborná oddychovka. Je to nádherné čtení, u kterého si člověk, že svoboda je opravdu to nejcennější. Viděla jsem i film, který byl nádherný stejně jako kniha.

22.01.2018

RoštěnkaRoštěnkaAlice Clayton

Autorka má opravdu jedinečný smysl pro humor. I u téhle její knihy jsem se opravdu dobře pobavila. Hned jak jsem přečetla první díl jsem se vrhla na druhý. Ani v tomhle díle nechyběla láska, romantika, překvapení, zvrat, humor... Spousta lidí říká, že se jim nelíbilo, že Simon často cestoval, ale mě se to líbilo hodně. O to víc se na sebe těšili. A líbilo se mi, jak si navzájem říkali. Simon je Nabíječ a Caroline je Roštěnka. Nemůžu se rozhodnout, jestli se mi víc líbil první díl nebo druhý. V prvním se mi líbilo, že na to rovnou "neskočili", ale poznávali se. Byli přátelé, ale bylo nám všem jasné, jak to dopadne. A v druhém se mi líbí to, že plánují společnou budoucnost. Moc se těším na další díl.

03.02.2018

Rockový riskRockový riskKylie Scott

Na Jimmyho jsem se opravdu těšila. Byla jsem zvědavá, jestli je to opravdu takový hajzl. Přece jenom... v minulých dílech a v dalších věcech se moc dobře neukázal, ale tady jsem si ho opravdu oblíbila. Za tou fasádou a maskou sebevědomí se skrývala bolest z dětství.
Hlavní hrdinové se opravdu skvěle doplňovali. Lena učila Jimmyho, jak se má chovat k lidem, jak se jim má otevřít. Jimmy učil Lenu, jak si užívat život. Taky se mi moc líbilo, jak to mezi nima jiskřilo. Jak na sebe házeli pohledy, jak na sebe navzájem žárlili. Dokonce se mi líbilo, jak se hádali, protože jsem se u toho opravdu bavila.
Líbí se mi, že autorka dala do příběhu vážné problémy. Závislost, že vás může vážně ovlivnit prostředí, ve kterém vyrůstáte. I když... byla bych radši, kdyby ta závislost byla více rozvinutá, protože je to poměrně zajímavé téma. Moc se mi líbí, že je to opět prostředí rockových kapel, hudby. Taky se mi líbí, že má tahle kniha více počet stran než ty předchozí. Autorka si opravdu na tomhle dílu dala záležet. Další příběh, který je plní napínavosti, překvapení, humoru, romantiky... Hned vás vtáhne do děje.
Moc se mi líbilo, že jsme se i v tomhle díle setkali se všemi členy kapely a taky jejich manželkami, přítelkyněmi a taky s vedlejšími postavami. V knize nechybí opět ani humor a to hlavně, když se tam objevil Mal.

22.01.2018

Večeře s vampýremVečeře s vampýremAbigail Gibbs

Na první pohled mě zaujala obálka, která je nádherná. Když jsem si přečetla popis a zjistila jsem, že je kniha o vampýrech, tak jsem si ji musela přečíst. Přes noci jsem četla, ve dne spala a o přestávkách ve škole se učila! Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a nebo jsem na ni furt myslela. A když jsem se dozvěděla, že to psala dívka, které je 15... klobouk dolů! Je to velice dobře vymyšlený, vypracovaný a napsaný příběh. A konečně vampýři! Všichni píšou o upírech a o tom, jak jsou všichni hodní, ale tohle je mnohem lepší. Dokonale popsaný všechny postavy i charakteristika. A hlavní hrdiny jsem si zamilovala. A ta věc s těmi myšlenkami a tím osudem je taky fantastická!

24.02.2018

Počkám na tebePočkám na tebeJ. Lynn (pseudonym)

Skvělá kniha. Jsem ráda, že se dali dohromady zrovna oni dva. Překvapilo mě, co v sobě oba hlavní hrdinové drželi. Občas mi trochu vadilo, jak se hlavní hrdinka chovala, ale když se hlavní hrdinka svěřila s tím,c o se jí stalo, tak jsem její chování pochopila. Na hlavním hrdinovi se mi líbilo, že na hlavní hrdinku netlačil. V knize nechyběla láska, napětí, minulost, první láska, překvapení, krásný konec. Moc se těším na další díl.

Rockové sóloRockové sóloKylie Scott

Kniha je úžasná. Na příběh Mala jsem se neskutečně těšila. Opět tam nechybí to prostředí kapela, hudba. V příběhu ani nechybí momenty překvapení, ale ani zvrat. Je dobře, že kniha není nějak extra dlouhá, není to žádné zbytečné protahování. Čte se to rychle, skvělá oddychovka a dost jsem se zasmála. Mal a ten jeho smysl pro humor. V knize opět nechybí láska, romantika, překvapení, zvrat, krásný konec a epilog.
Hlavní myšlenka na knihu... první díl byl v tomhle sice originálnější, ale zase hůře napsaný. Ale stejně mě mrzí, že každá kniha od téhle autorky je tak krátká. Byla bych radši, kdyby byly knihy delší, všechno lépe popsané, ale ono je to takové z rychlíku.
Ale bylo mi líto mámy Mala. Byla opravdu milá a určitě úžasná maminka a žena. Sice se mi nelíbilo, jak Mal tu situaci řešil, ale... každý reaguje jinak.

31.03.2018

V ringuV ringuKaty Evans

Moc se mi líbí, že autorka zapletla do knihy bipolární poruchu. Dozvíme se tak o téhle nemoci více informací. Já jsem o ní teda nikdy nic moc nevěděla, ale v téhle knize jsem se blíže dozvěděla, co ta nemoc způsobuje. Co se při tom stavu děje, jak to probíhá, co ten člověk dělá, jak se chová. Myslím, že to byl velký risk o něčem takovém psát a ještě k tomu v knize, která je... dalo by se říct erotický román. Ale autorka to zvládla na jedničku s hvězdičkou a ještě k tomu, když do toho přidala box. Myslím si, že to spolu ladí skvěle. Box a bipolární porucha.
Taky se mi líbí, že hlavní hrdinové na to hned neskočili. Všechno šlo pomalu, postupně se sbližovali, bylo to klidné. Pořádně se to rozjelo asi až od poloviny knihy. Ale v knize nechybí ani momenty překvapení. To s její sestrou, s největším nepřítelem Remingtona, nebo to s jeho rodiči, nebo to, co se stalo na konci knihy... Nečekala jsem, že by se mohlo stát tohle, že by to mohlo na konci knihy takhle být, ale teď si lepší konec představit nedokážu.
Ale musím říct, že jsem měla radši ty scény, kde spolu byli v posteli... teda, když bylo po sexu, protože spolu potom mluvili více než za normálních okolností. Tam se Remington vždycky otevřel, vyprávěl o sobě, o své rodině, utrpení, minulosti, o jeho démonech.
Ale co mě hodně štvalo byla Brooke. Přišlo mi, že od začátku příběhu se chtěla s Remingtonem jenom vyspat. Jenom "proč ses se mnou ještě nevyspal, pomiluj se se mnou, já se s tebou chtěla vyspat už v tom hotelu...". Prostě to člověku po nějaké době začne lézt na nervy. Až když jí Remington řekl, proč se s ní ještě nevyspal, tak mi přišlo, že se vzpamatovala a začala všechno brát vážně.

Rozbouřená temnotaRozbouřená temnotaAlexandra Ivy

Další skvělá kniha, ale u téhle autorky mě to ani nepřekvapuje. Na příběh Jagra jsem se moc těšila. Nedokázala jsem si představit, že by se zrovna chladný Jagr mohl zamilovat, ale autorka to opět napsala excelentně. A jsem moc ráda, že to byl i příběh další vlkodlačí setry, protože na další sestru jsem se taky moc těšila. Tenhle díl se mi líbil ze všech nejvíc. Ani v tomhle dílu nechyběly momenty překvapení, erotika, láska, nebezpečí, akce, napětí, nechybí ani zvrat a úžasný konec. Skvělé popisování situací, okolí, míst, bojů. Nechybí ani humor. Ani tomuhle dílu nemůžu nic vytknout.
Regan se mi líbila, nenechala si nic líbit a Jagra jsem si zamilovala... ta jeho tajemná aura.
Pokaždé, když si přečtu další knihu od téhle autorky, tak je mi upřímně moc líto, že neexistuje takový svět, jako je v těch knihách. Svět ve kterém jsou vlkodlaci, upíři, čarodějnice, víly... Tak je moc dobře, že o nich spon píše, tak skvělá autorka s tak úžasnou fantazií a může s námi o své úžasné příběhy podělit.

10.03.2018

Mesačné svetlo na Nightingale WayMesačné svetlo na Nightingale WaySamantha Young

Skvělé ukončení série. Další skvělý příběh plný překvapení a je tam i dobrý zvrat. Kniha není zbytečně zdlouhavá, autorka dokáže čtenáře celou knihu udržet v napětí a je zvědavý, co dalšího se stane. Taky se mi moc líbí, že se v tomhle díle objevili všichni předchozí hrdinové a jaký autorka vymyslela konec, epilog... naprostá bomba.
P.S. Shannon a Cole jsou z celé série nejlepší! ♥

13.01.2018

PlánPlánElle Kennedy

Skvělé ukončení série. Každý příběh je plný romantiky, překvapení, humoru, napětí, lásky. Každý díl vás vtáhne do děje, můžete se u něho potrhat smíchy. V žádném díle nechybí ani skvělý epilog. Taky oceňuju, že se v posledním díle objevili všichni předchozí hrdinové. Hlavní hrdiny jsem si taky zamilovala. Hlavní hrdinku trochu později, protože když ji porovnám s těmi předešlými... nic moc. Ale hlavní hrdina se mi hned líbil Tucker je skvělý přítel, manžel, chlap a starostlivý, milující otec. Je mi líto, že série Off-Campus už končí. Škoda, že to nemá víc dílů. Hrozně mě zajímá koho si najde Fytzi. Jeho příběh bych si ráda přečetla.

14.01.2018

V podsvětíV podsvětíKaty Evans

Úžasná kniha. Líbilo se mi, že v téhle knize nebylo to klišé. Boháč a chudá holka, playboy a panna, oblíbený a neviditelná, král plesu a ošklivka. Vlastně mě ani nepřekvapuje, že byla kniha tak úžasná, když to psala tahle spisovatelka.
V knize byla spousta originálních nápadů. Moc se mi líbí, že autorka dává do svých knih pokaždé něco nového. Box, bipolární porucha, mafie, násilí, smrt... A ani u téhle knihy to nebylo jinak. V knize nechybělo překvapení, napětí, nebezpečí, láska, zvrat.
Líbí se mi, že tady byl hlavní hrdina nebezpečný, že se ho všichni báli, ale taky se choval k hlavní hrdince opravdu jako k princezně. Byl k ní něžný a ochraňoval ji.

Stingerův pádStingerův pádMia Sheridan

Úžasná kniha. Líbí se mi, že autorka v každé knize vymyslí něco nového, originálního. Autorka se nebála a dala do své knihy práci pornoherce, obchod s lidmi, který byl zajímavý, ale i smutný. Taky se mi líbilo, že v téhle knize byla i kriminální zápletka. Sice to bylo hlavně na konci knihy a bylo to trošku urychlené, ale líbilo se mi to. Další příběh, který byl promyšlený, úžasně napsaný, zajímavý a originální. Taky se mi líbilo, že tam byly pohledy obou hlavních hrdinů. Pochopíme tam pocity obou.
Taky se mi opravdu líbilo, jak se hlavní hrdinové poznali. A co se mi hodně líbilo, jak se hlavní hrdina po rozloučení s hlavní hrdinkou změnil. Úplně změnil svůj život. Moc se mi líbilo, že se dali dohromady dva úplné protiklady. Ale jak se říká... protiklady se přitahují a opravdu se k sobě hodili.
Jediné, co mi v téhle knize vadilo bylo těch pět let. Přišlo mi to jako dlouhá doba. Na jednu stranu mě moc nebavilo, když tam autorka dávala po roce, po týdnu... Měla jsem mnohem radši, když spolu hlavní hrdinové byli, ale na druhou stranu jsme se tak aspoň dozvěděli, co za tu dobu hlavní hrdinové dělali.
P.S. Musím říct, že mi bylo opravdu líto Ary!

22.04.2018