tereza7804 tereza7804 komentáře u knih

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

NEMÁM SLOV...od knihy jsem žádné extra wau neočekávala, ale co přišlo mě dostalo do kolen...bylo to strašidelné, fantasy a co se týče psychického působení, tak mi to neuvěřitelně zamotalo mozek...Cassius? DOKONALOST...a ten konec? Brečela jsem (moje druhá kniha vživotě, co mě rozbrečela :D), myslím že hodně lidem se kniha tolik líbit nebude, ale i přesto doporučuji..třeba zrovna budete ten zlomek, který si to zamiluje stejně, jako já... (P.S. hlavně ten neuvěřitelně originální celý příběh se zápletkami!)
Love it!

10.01.2021 5 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Čekala jsem takový podprůměr a ono docela wau! Čtivé, napínavé, super děj bez zbytečných problémů, které by knížku nějak zbytečně natahovaly. Chvílemi jsem teda tajila dech u scén s těmi ,,zvířaty" (co četli budou vědět :D) a nebyla jsem tam schopná věřit žádné postavě :D, hrozně mě všechny zneklidňovaly :D (ještě když jí otec řekl, ať nikomu nevěří), podezřívala jsem fakt všechny :D
Své chybky to ale přece jen mělo, taková jednoduchá knížka :) - 4,5/5

29.11.2020 5 z 5

Jediný skutečný král Jediný skutečný král Soman Chainani

To nejlepší nakonec... to je hrozný, pamatuji si, když byly napsané pouze tři díly a teď je celý příběh u konce :( miluju tu sérii, miluju ty postavy, miluju ten příběh, ten konec? WAU :(( kdo nečetl tak prostě musíte! U mě v srdci bude mít vždy místo s korunou na hlavě ♥

28.11.2020 5 z 5

Než jsme se odcizili Než jsme se odcizili Renée Carlino

Zprvu bych chtěla moc poděkovat za poskytnutí knihy Megaknihám a teď rovnou k recenzi :)
Úpřímně musím říct, že jsem nečekala něco tak moc čtivého a dobře napsaného... děj byl svižný, nenudil a stránky jsem hltala jednu za druhou... je to něco jiného než co čtu obvykle, ale i tak dávám 4,7/5 :)

17.11.2020 4 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Nebylo špatné... ale že by mě to nějak extrémně nadchlo..to fakt ne... Hodně lidí jsem slyšela říkat, že jim kniha změnila život apod., za mě teda prostě taková jednohubka :D po dočtení jsem shlédla i film a i když zfilmované knihy mám mnohem méně radši, tak tady to bylo přesně naopak.. Film byl za mě lepší a pro mě i emocionálnější ( i slza se zaleskla, což u knihy ne :D)
hodnocení : 4,2/5

17.11.2020 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Páni.... tohle bylo něco neuvěřitelného... nemám slov...

09.11.2020 5 z 5

Clarity Clarity Karolína Bendová

I přes mou velkou averzi k novodobým českým autorům musím uznat, že to až taková tragédie nebyla :D. Hodně podobné na způsob Kasie West, jen uspěchanější a prvních 50 stran byla vážně bída .... Nic u čeho bych lapala po dechu nadšením, ale prostě průměrná, jednoduchá jednohubka. Nenadchne nezamrzí. :)

04.11.2020 2 z 5

Nelži mi Nelži mi A. V. Geiger

opravdu povedený druhý díl, super série! 4,8/5

12.10.2020 5 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

jedna z mých nejoblíbenějších knih . . . dokonalost

Tisící patro Tisící patro Katharine McGee

uper kniha , příběh byl vážně chytlavý, jen to nebylo něco, co by vás zvedlo ze židle , škoda že nejsou přeložené i dva zbylé díly :) 4,2/5

Solitaire Solitaire Alice Oseman

žádné wau , i tak ale vpohodě, dobrý příběh a dobře se četlo :) 4/5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

za mě nejlepší Westovka ♥

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Neuvěřitelný příběh, zamotá vám hlavu a nutí vás vážně přemýšlet . . . do samého konce knihy jsem nevěděla, jak to vlastně celé bylo

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Moje druhá nejoblíbenější kniha od Kasie West hned po Klukovi odvedle , stojí za přečtení , vtipný, jednoduchý a čtivý příběh :) - 4,8/5

První opravdový polibek První opravdový polibek Kasie West

dobrá kniha, ale Kasie West má rozhodně lepší :) 4,2/5

Siréna Siréna Kiera Cass

Tohle byl za mě trošku průser.... obyčejný příběh, nemastný neslaný ... zkrátka průměr. Autorka umí psát mnohem lépe viz. Selekce.

08.10.2020 3 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

super zakončení série, pro milovníky selekce jako stvořené ♥

Koruna Koruna Kiera Cass

Mám ráda asi stejně jako třetí díl ze série Selekce - První
Konec jsem vydýchávala strašně dlouho ♥ vážně bomba

Dcera Dcera Kiera Cass

Hodně lidí příběh Eadlyn nemá rádo a zrovna já mezi ně nepatřím :D miluju jí , je prostě jiná a druhý díl byl rozhodně lepší! 4,8/5

První První Kiera Cass

nejlepší díl z celé téhle skvělé série ♥