Tejezka Tejezka komentáře u knih

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Krásná knížka s velmi silným příběhem. Pohltila mě hned od začátku až dokonce, a slzičky taky ukáply. Kacey, Storm i Trent jsem si oblíbila v samým začátku a ostatní postavy mi byli také moc sympatický. Nádherný příběh o lásce a odpuštění !!!

25.10.2015 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Krásná, čtivá knížka, co mě uchvátila hned od začátku. Cheryl mně byla moc sympatická a celou knížku jsem jí obdivovala. Klobouk dolů před takovou náročnou výpravou.

07.09.2015 4 z 5

Příběh Bílé Masajky Příběh Bílé Masajky Corinne Hofmann

Příběh Bílé Masajky se mi moc líbil, zajímalo mě, jak se v Africe žije a jak to tam chodí...Hlavní hrdinku soudit nebudu, byla to její volba, jak se chovat, jak žít, a já jí obdivuji za to všechno, jak to zvládla. Byla velmi silná, ne každý by to zvládl dobře jako ona.

Zpátky z Afriky mě už moc nezaujalo, ale nějakým způsobem jsme to přelouskala...
Corinně a její dceři jsem tolik štěstí, co jim bylo dopřáno za to všechno, co zažily moc přála.

Shledání v Barsaloi už se mi zase líbilo víc, jak předchozí příběh, ale stejně pro mě byl nejlepší první příběh..
Věřím, že se k této knize zase za čas vrátím... ;)

26.02.2015 4 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Moc pěkná, oddechová knížka...Vůbec by mi nevadilo, zažít taky takový výlet s Rogerem... :-D

17.02.2015 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Moc krásná knížka, úplně mě pohltila...Lake i Willa jsem si hned oblíbila, a Eddie mi byla také moc sympatická...Nemůžu se dočkat pokračování..Doporučuji :)

02.02.2015 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tato knížka by si zasloužila víc než "jen pouhých" 5 hvězdiček.
Tuto knížku jsem přečetla před pár hodinama a musím říct, že nad ní musím stále přemýšlet...Holdera jsem si okamžitě zamilovala, nešlo ho nemilovat :)...A Sky, tu jsem si oblíbila tolik, že jsem s ní veškeré pasáže prožívala s ní...S ní jsem se uculovala a smála, s ní jsem i brečela..Obdivovala jsem jí, jak se zachovala...
Neuvěřitelná kniha, a musím říct, že pro mě je to zatím asi nejkrásnější a nejdojemnější kniha, co jsem kdy četla !!! Doporučuji !!

30.01.2015 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

I mě ze začátku kniha celkem nudila, než se Andrewem seznámili...Postupem času jsem si knihu zamilovala...Úžasný příběh...konec mě velmi mile překvapil...Doporučuji!

31.12.2014 5 z 5

Agáta Hanychová - Diagnóza: Rebelka Agáta Hanychová - Diagnóza: Rebelka Zita Marinovová

Od knihy jsem očekávala rozhodně víc..Ale i tak jsem to měla přečtený během hodiny a půl :)

13.11.2014 2 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Kniha se mi líbila, která donutí člověka k přemýšlení...Film byl taky pěkný, ikdyž pan Kopfrkingl v podání Hrušínského byl opravdu šílený chvílemi.. :-D každopádně film i knihu doporučuji.

29.10.2014 5 z 5

Co s láskou Co s láskou Nicholas Sparks

Od této knihy jsem očekávala něco víc..Kniha mi přišla místy trochu chaotická, chvílemi mi lezly příběhy o Abeem a Tedovi na nervy, musela sem místy stránky přeskakovat..ale jinak ta kniha nebyla úplně špatná..

29.10.2014 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Krásné zakončení krásného příběhu.. Když jsem tuto trilogii dočetla, byla jsem smutná, že už to končí..ale zároveň natěšená na filmovou verzi..

27.10.2014 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Krásná knížka se silným rodinným příběhem, je až neuvěřitelný, jak moc můžou být sestry - trojčata propojené. Já jsem vždy toužila po sestře - dvojčeti, teď, po přečtení ještě mnohem víc. Trojčata jsem si hned oblíbila, mou oblíbenkyní byla Lin, její rodina byla skvělá a manžela jsem jí tiše záviděla. Gemmu jsem si též velmi oblíbila, moc jsem doufala, že se rozhodne, tak jak se rozhodla.. A Cat? Ta byla skvělá, jen mě mrzelo, že se jí štěstí vyhýbalo tolik obloukem. Bude se mi po rodině Kettlových stýskat.
Škoda jen těch chyb v knížce, těch je opravdu škoda, proto strhávám jednu hvězdičku..

08.01.2017 4 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Pro mě tato knížka byla malým zklamáním..V létě jsem jí s nadšením začala číst a po pár kapitolách jsem ji musela zavřít a odložit. Nyní jsem se k ní po více jak půl roce vrátila. Kniha se mi začala líbit a začala mě bavit až více jak za polovinou. Kdyby kniha byla celá jak od půlky tak by to za mě bylo super. Moc jsem fandila Jess a Edovi, škoda jen, že ten příběh nepokračoval dál, když mě konečně začal velmi bavit...

03.01.2017 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Nádherné pokračování...Ikdyž 1. díl byl TOP, který se už ničemu nevyrovná, tak Život po tobě se mi velmi líbil... Sam mě okouzlil hned jako Louisu, Lily mi chvílemi také lezla na nervy svým chováním, ale i mě velmi přirostla k srdci..

01.01.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Tak tohle byla nejlepší kniha od této autorky...Byla jsem hrozně nadšená z předchozích knih, ale tato byla zatím nejlepší. Krásně propracovaný příběh, z krásného prostředí s milými postavami. Už se těším na další knihu od autorky. Doporučuji

03.12.2015 5 z 5

Lola a kluk od vedle Lola a kluk od vedle Stephanie Perkins

Taková oddychová knížka, která mě neurazila, ale ani nijak nenadchla. K Lole jsem si nenašla cestu, Max mně byl nesympatický,jediný Cricket mně celkem nadchl. Moc se mi tam líbili Loliny taťkové..

12.11.2015 3 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Úžasná knížka, která se mi líbila snad i víc než 1. díl. Byla vtipná, smutná a depresivní zároveň. Rozesmála mě i rozbrečela. Líbila se mi změna, kterou Livie prošla a Ashtona jsem si oblíbila hned od začátku.. Nemůžu se dočkat až budu mít v ruce další pokračování!!

29.10.2015 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Ze začátku mě knížka trochu nudila, ale říkala jsem si, že si ji musím dočíst. Postupem času mě knížka velmi pohltila a věděla jsem, že ji musím prostě dočíst. Neuvěřitelně promyšlený příběh a konec byl taky velmi překvapivý..Brzy se chystám na filmek, který je prý skvělý, tak jsem zvědavá. ;)

27.06.2015 4 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Skvělá knížka, skvělé pokračování...Greysona a Mel jsem si moc oblíbilam, už se těším na další pokračování. Doporučuji ;)

24.05.2015 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Pěkná knížka z pohledu sexy muže...;)

22.05.2015 3 z 5