Agáta Hanychová - Diagnóza: Rebelka

O celé řadě celebrit se pokoutně říká, že moc rozumu nepobraly. O Agátě se naopak šušká, že je chytrá. Kde je pravda? Jsou její společenské excesy jen součástí promyšlené image nebo zkrátka takové věci příliš neřeší? Ve své autorizované zpovědi se Agáta nevyhýbá žádným tématům. A pokud máte dojem, že o ní všechno víte z novin a na stránkách této knihy na vás žádné překvapení nečeká, pak se rozhodně mýlíte....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94807/agata-hanychova-diag.jpg 2.628
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Schwarzkopf

Kniha Agáta Hanychová - Diagnóza: Rebelka

tisha8409
05.08.2015

Tak ta poslední věta si sakra protiřečí. O všem, o čem se tam píše, Agáta promlouvá veřejně a ochotně od doby, co je "selebrítou", takže jaképak překvapení?

Tejezka
13.11.2014

Od knihy jsem očekávala rozhodně víc..Ale i tak jsem to měla přečtený během hodiny a půl :)

pavla6419
04.11.2014

Kniha nepatří rozhodně mezi nejlepší autobiografie, ale ti co mají Agátu rádi by si ji určitě přečíst mohli. Já sama ji přečetla za tři hodiny, je to příjemné čtení a člověk se dozví i nějaké zajímavé story ze života Agáty. :)

KimPossible
30.06.2013

Knihu jsem si koupila, jelikož jsem fanynka Agáty, ale kdybych si jí nekoupila o nic nepřijdu...když si přečtete archiv super.cz vyjde to nastejno ;)

stefi61
26.06.2013odpad!

Brak!!! Nečíst a nekupovat!

ewisek22
30.01.2013

Knihu jsem si zapůjčila a přečetla jen z toho důvodu, protože mám Aguš ráda. Čekala jsem ale mnohem víc "pikantností" a rebelií, které ještě nevyšly v různých bulvárních plátcích...bohužel se žádné "odtajnění" tajemství nekonalo...taaakže jedna velká NUDA. Jedna hvězdička za fotky.

MissDior13
20.11.2012

a nejhorší na všem je , že tam jsou hrubé gramatické chyby!!! bože když už ani v knihách není použit správný český jazyk tak kde? nehoráznost!

ypetray
27.06.2012

Spíše mi to připomíná parodii na knížku. Protože forma i obsah odpovídá spíše časopisu (spousta fotek, velikost písma). O obsahu ani nemluvě. :-(

Zita Marinovová
česká, 1968