Co s láskou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dawson Cole se už v dětství rozhodl, že nepůjde ve stopách svých předků – zločinců a kriminálníků, a v sedmnácti letech proto utekl z domova. Útočiště našel u ovdovělého podivína a automechanika Tucka Hostetlera. Rodina Amandy Collierové naopak patří v městečku Oriental k městské honoraci a na svou dceru klade jen ty nejvyšší nároky. Ona má však své představy o životě a nic nedbá toho, že chlapec, do kterého se zamiluje, je z opovrhované rodiny. Nepřízeň i nešťastná nehoda však mladé lásce nepřejí… Když Tuck Hostetler umírá, jeho posledním přáním je, aby se Amanda a Dawson sešli na pohřbu – po pětadvaceti letech. Společné vzpomínky na chvíli vzbuzují zdání, že snad existuje nekonečná láska, jenomže život je o poznání komplikovanější a někdy je nutné vzdát se toho nejcennějšího, co máme. Původně vyšlo pod názvem To nejlepší z nás (Ikar 2013)....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/221882/co-s-laskou-221882.jpg 4.2666
Orig. název:

The best of me (2011)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (172)

Kniha Co s láskou

Přidat komentář
verunka93
27. ledna

Tohoto autora mám velmi ráda, až do konce knihy nevíte jak to dopadne. Tento příběh mě opravdu dostal do kolen, hlavně jeho konec. Kniha se krásně četla, ale tento konec snad nikdo nemohl čekat. Kdo si chce u knihy poplakat, tak mohu jedině doporučit.

Peťulka3
26. ledna

Tak tohle mě teda slušně rozsekalo.

Kačaba79
24. ledna

První kniha od autora a ani jsem neviděla film, takže jsem ji hltala dokud jsem ji nedočetla. Překvapila, byla moc krásná a závěr dojemný.

cukrovka
13. ledna

Kniha plná emocí, která se velmi dobře čte. Hodně dojemný závěr příběhu.

JJJ007
04. ledna

Velmi čtivě napsaný příběh hluboké nenaplněné lásky. Ne vždy všechno končí žili spolu až do smrti. Knihu jsem dočítala se slzami v očích.
Doporučuji.

alenkacermi
08.11.2018

Jak napsat, že to bylo krásné? A ještě, aby to neznělo jako klišé. Já také četla knihu jedním dechem a chvílemi jsem ani nedutala. Bylo mi jasné, od koho přišla záchrana pro Amandinýho syna, a stejně mi ukápla slzička. Tohle byla moje první kniha od tohoto spisovatele a moc se mi líbila. Určitě ji doporučím. Viděla jsem jen zfilmované: Milý Johne a Zápisník jedné lásky - ty jsou také krásné.

intelektuálka
26.10.2018

Říkala jsem si - pryč od vražd a mučení - to je zásah na nervy...

Ale knihy Nicholase Sparkse jsou zase zásah na krajinu srdeční...

První láska Amandy a Dawsona - a dva nesrovnatelné rody...které ty dva rozdělí...
Když se po letech znovu setkají - zůstalo ještě něco z jejich vztahu ?

Dawson bojuje s přízraky minulosti - Amanda patří ke svým dětem...

To nejlepší z nás dáváme zřejmě tomu, kdo si to zaslouží...

Opět doporučím ženám - a hlavně matkám ....

Kizi
02.08.2018

Hrozně moc mám ráda romány od Nicholase Sparkse. A tento román opět nezklamal! Přečetla jsem ho jedním jediným dechem, moc se mi líbila dějová linie. Moc krásný příběh, který donutí člověka se zamyslet na první lásku :). Moc krásná kniha a určitě doporučuji :)).

Restang
23.07.2018

Když chci něco oddechového nebo mám splín, tak sáhnu také po knížce od Sparkse. Ovšem to neznamená, že je to slaboduché čtení, jeho knížky vtáhnou do děje a mají duši. Tahle ji určitě měla, moc pěkný příběh. Film jsem viděla také jako první, ale kniha je dle mého lepší. Ono to bude asi tím, že mám raději knížky než filmy :)

Verika
21.06.2018

Knížku jsem četla až poté, co jsem viděla film. Malinko jiný děj, ale knížka je určitě lepší. Je čtivá, napínavá a smutná. Nicholas Sparks nezklamal.

speciale88
31.05.2018

Od filmového zpracování se kniha až tolik neliší. Nádherný romantický příběh. Za mě strašně super a doporučuji.

Denisa153
30.05.2018

krásná...

Tess.96
20.05.2018

Kniha se četla krásně, je poznat, že je to Nicholas Sparks, mít více času na knihu, tak jí mám přečtenou hned. Je pravda, že kniha má trochu pomalejší rozjezd ale pak přijde ta správná dávka romantiky a vše prožíváte s hlavními postavami a říkáte si, jak by jste se rozhodli vy na jejich místě. Od operace Jareda mi bylo jasné jak to skončí a myslím si, že lepší konec by si tahle kniha ani nezasloužila byť je tak smutný.

Mona85
08.05.2018

Kniha se četla pěkně,příběh krásně plynul....ale konec jsem ke konci předpokládala....ale pořád jsem doufala,že bude jiný... smutný a zároveň krásný...

mariva
19.04.2018

Začátek knihy mě trochu zarazil, pak už to byl tradiční Sparks, jak jsme u něj zvyklí, ale konec byl zase na autora nezvykle akční. Trochu mi v určité chvíli vadilo rychlé střídání postav a násilnická rodina Coleových, na to u autora nejsem zvyklá, stejně jako na existenci duchů. Řekla bych, že v něčem to už bylo trochu přehnané, jinak by to byla docela pěkná kniha.

petulkapeta
17.03.2018

Krasna kniha.Prvni jsem videla film,je trosku jiny...osekany oproti knize,ale kazde ma neco do sebe...libilo sa mi jak byla kniha napsana i kdyz mela smutny konec...

Nikolsimkova
11.03.2018

Snad nejhezčí kniha od Sparkse :)

Kekik
01.02.2018

Stačí napsat jen dvě slova, která vyjádří vše- Nicholas Sparks.

LuciNka93
25.01.2018

Kniha se mi velmi dobře četla, mělo to - velkou lásku, naději, chvílemi i zklamání. Hlavně to byl příběh srdcervoucí, na chvíli jsem se i dojala až mi slza padla nad smrtí Dawsona jak jsem byla do knihy začtená.

LenkaKa
15.01.2018

Potřebovala jsem něco odpočinkového a to kniha přesně splnila. Vlastně se mi to docela líbilo, je to čtivé, má to příběh.

Mahulenka86
09.01.2018

I přes předvídatelnost příběhu jsem se dojala:). Odpočinková četba na víkend.

miuk
22.12.2017

Lehce čtivé, pro mě až moc předvídatelné a sladké.

essterkaa
13.12.2017

Úžasná kniha. Film patří mezi mé nejoblíbenější, ale tohle? To je mnohonásobně lepší! Napínavé, nečekané, srdcervoucí, prostě skvělé! :)

shay
21.11.2017

Nádherná kniha, ráda se k ní vracím.

JessieEx
27.10.2017

Jó prostě doják jak má být. Miluju dojáky a na tohle je Sparks expert a snad jediný chlap kterému se podařilo prorazit psaním kvalitních romanťáren (možná ještě se Segalem). Miluju jeho styl i když je to tak sladké, plné klišé a předvídatelné, jednotlivé romány spojuje spousta podobností... Ale jelikož je nečtu jeden za druhým, nevadí mi to a myslím že se ke Sparksovi budu pravidelně vracet. Můj názor je, že kniha, které se podaří vyvolat u čtenáře emoce je prostě dobrá a tato kniha dobrá byla i když jsem dlouho dopředu tušila jak to dopadne.

Mergirus
18.09.2017

Pro mě to byla první a zřejmě i psolední kniha od tohoto autora. Děj byl příliš rozvláčný a o konci radši ani nemluvím. Nejsem na smutné konce, obzvláště tento, který byl i jaksi nelogický.

Ziva22
04.08.2017

Úžasná knížka. Doporučuji.

Ttammarra
11.07.2017

Nádherná knížka. Moc se mi líbila je čtivá, romantická a ten konec parádní. Moc se povedla. A na konci mi i ukápla slza.

Andulka VK
29.06.2017

Knihy od Nicolase Sparkse jsem objevila náhodou a doslova mne ty jeho příběhy pohltily...z některých příběhů až mrazí,při čtení se nějak podezřele"potí oči" - jeho styl psaní se mi moc líbí,i když jsem zdaleka ještě všechny tituly nepřečetla...

Irsaf
21.06.2017

Moje prvotina od Sparkse...
Nádherná knížka.