tarabas tarabas komentáře u knih

Vídeňské bratrstvo Vídeňské bratrstvo Ingar Johnsrud

Napínavá kniha,která nenechá člověka ani chvilku se nudit.

09.08.2016 4 z 5

Padesát minut Padesát minut Robert M. Lindner

Kniha nás provede myslí šesti lidí. Pět z nich jsou pacienti, tím šestým je sám autor, který nám představuje svou práci.

10.06.2016 5 z 5

Ségry Ségry Raina Telgemeier

Super komiks. Moc se mi líbila tahle jednohubka ke čtení.

06.06.2016 5 z 5

Jak jsem svým vnoučatům vyprávěl o vesmíru Jak jsem svým vnoučatům vyprávěl o vesmíru Hubert Reeves

Útlá knížečka, která rozhodně stojí za pozornost. Jednoduše a zábavně vysvětlené největší otázky spojené s vesmírem, vznikem světa a přírodních zákonů. Autor si bere na pomoc přirovnání, legendy a selský rozum.

20.05.2016 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

První kniha od této autorky. Musím říct, že mě zasáhla. Donutila mě přemýšlet nad svým životem. Navíc skvěle napsaná.

28.03.2016

Jak stvořit dívku Jak stvořit dívku Caitlin Moran

Pro mě příjemná kniha, která sice trochu přehání, ale možná i tím je tak zábavná. Musím se přiznat, smála jsem se a to pěkně nahlas.

28.02.2016

Kouzelné tenisky mého kamaráda Percyho Kouzelné tenisky mého kamaráda Percyho Ulf Stark

Krásná obálka a vtipný příběh pro děti. Dobrá kombinace.

06.02.2016 4 z 5

Mozek teenagera Mozek teenagera Frances E. Jensen

Poučná a navíc zábavná kniha.

03.02.2016

Navěky Navěky J. M. Darhower

Kniha je, víc než co jiného, popis zrodu nového člověka. Přetváření osobnosti, která dostala možnost se rozvíjet. Moc dobře se čte, příběh je uvěřitelný.
Láska, mafie, otroctví - velmi přitažlivé téma.

31.01.2016 4 z 5

Dcery Dcery Kateřina Dubská

Kniha mě zaujala svým obalem. Styl psaní mi zcela vyhovoval. Jen těch temných stránek života tam bylo trochu moc., Co se dá dělat, takový je život.

17.01.2016

Ryba jménem Ian Ryba jménem Ian Bradley Somer

Myslela jsem si, že to bude něco jako Racek od Bacha, ale je to úplně jiné. Příběhy mě zaujali, vše bylo psáno velmi chytlavě, našla jsem tam napětí i trochu legrace.

29.12.2015

Vražda za zásluhy Vražda za zásluhy Petra Tomášková

Osobnost policisty je to hlavní na této knize. Daleko víc mě zajímal osobní život Zdeňka, než vyřešení případu. Moc dobře se mi kniha četla.

08.11.2015 4 z 5

Smrtná zima Smrtná zima Kate A. Boorman

Kniha se mi moc líbila. Přečetla jsem ji doslova jedním dechem. Em je přemýšlivá dívka, která věří své intuici.

27.10.2015 5 z 5

Kniha plná fantasie, přemýšlení, záhad. Nedokážu ji moc zařadit, má ze všeho něco.

06.09.2015 4 z 5

Písecká četnická pátračka Písecká četnická pátračka Ladislav Beran

Pokud se vám líbí Četnické humoresky, bude se vám líbit i tahle kniha plná krátkých povídek o případech z Písecké pátračky. Možná mi tam chybí humor, kterého je v seriálu plno.

05.09.2015 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Nový pohled na možnou budoucnost. Pro mě teda strašidelný, vybrat si jen jednu vlastnost. Asi by mi nejvíc seděla sečtělost. Nicméně dobře napsaná kniha, plná děje a zvratů.

19.08.2015 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Pro mě moderní popelka, jak chudá holka ke štěstí přišla. Přitom nejde o dívku, kterou někam postavíš a večer jí tam najdeš. je to rázná slečna, která umí říct co si myslí a právě to se asi princi líbí.

19.08.2015 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Hezky napsaně. Kombinace trochu napětí, trochu humoru, trochu mystiky, malinko romantiky. Super. Určitě jdu i do druhého dílu.

26.07.2015 5 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Trochu mi trvalo, než jsem se ke knize dostala, Kostičas - ten název mě dost odrazoval a obálka mi taky moc neřekla. Nakonec jsem ráda, že jsem se přinutila díky readingu od Hostu si ji přečíst. Moc se mi líbila. Napětí, dobrý nápad, jen na začátku moc popisu.

25.07.2015 5 z 5

Prokletí ohně Prokletí ohně Martina Wolfová

Pěkná, čtivá kniha. Příběh je dobře promyšlený. Je plný napětí, romantiky a mystiky. Některé věci trochu předvídatelné, ale rozhodně příjemné čtení

15.07.2015 4 z 5