Sudin Sudin komentáře u knih

Střepy Střepy Michael Robotham

Výborná kniha, společně s Řekni lituji jedna z mých TOP knih. Jdu shánět další od tohoto autora.

05.01.2021 5 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Jako úvodní trilogie to sice není, ale čtivé a zajímavé to bylo. Holt Larsson byl jen jeden.

05.01.2021 4 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Zajímavá zápletka, dobře se to četlo, konečně to nemělo zbytečně moc stránek a hluchých míst. Já jsem spokojen.

20.05.2020 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Za mně to byl nejslabší díl série. Čekal jsem thriller, ale dostal jsem akční scifi. Každopádně se to pořád čte dobře a rychle to odsýpa. Snad se duo Lars Kepler vrátí ke kořenům a nebudou pokračovat v tomto duchu.

15.02.2020 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Zatím nejlepší kniha s Harrym (čtu postupně) i přes to, že jsem viděl před dvěma lety film, nešlo knihu odložit. Nonstop jízda od začátku až do konce. Jasných 5*

16.11.2019 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Tak kde začít ... knihy čtu v sérii jak jdou za sebou, tak se mi líbí, že se dotahují i neuzavřené linky z předchozích knih. Spasitel nenudí, postav a dějových linek je možná až moc, ale i tak se to dobře čte a nejde se odtrhnout. Pachatele jsem tušil od třetiny knihy, ale stejně jsem si musel počkat na vysvětlení proč, co a jak. 85%

29.07.2019 4 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Super čtení, už aby bylo pokračování!! Mě se narozdíl od většiny líbí, že bude ještě pokračování. Těším se na další deník (pokud ještě nějaký bude) a na dějovou linku s... nebudu prozrazovat, kdo četl určitě si domyslí.

26.06.2019 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Opět mě to bavilo jako předešlé knihy. Vyhovuje mi ten styl psaní, krátké kapitoly, pořád se něco děje a člověk má chuť číst pořád dál a dál. I přes spoustu postav byl příběh originální a napínavý. Za mně spokojenost a těším se na další knihu autora.

06.04.2019 5 z 5

Skála Skála Peter May

Pro mně to bylo příjemné oddychové čtení mezi "brutálnějšími" kousky :-). Vše ostatní už bylo dříve napsáno.

19.12.2018 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

I když jsem viděl dvě filmová zpracování, neodolal jsem tomu si knihu i přečíst a nelituji. Je to opravdu skvěle napsáno, vygradováno a promyšleno. Klobouk dolů před autorem.

08.08.2018 5 z 5

Maniak Maniak Martina Cole

Přečteno už hodně dávno a stále je v paměti, to už je co říct v tom množství přečtených kriminálek. Výborná kniha.

01.08.2018 5 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Výborná kniha, moje první od autora. Skvěle napsáno, člověku se dostane pod kůži takový divně chladný pocit a knihu nejde odložit dokud ji člověk nepřečte. Rozhodně doporučuji milovníkům psychologických thrillerů. Denník a myšlenky zmizelé nemají chybu.

05.04.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

První kniha od Cartera a okamžitě jsem si ho oblíbil. Akce od začátku až do konce. Mám rád severské propracované detektivky, tady to je o něčem jiném, ale taky hodně dobré. Doporučuji.

21.03.2018 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

U Keplerů je to vždycky sázka na jistotu, nicméně tento díl řadím k těm slabším v sérii. Možná, že je pro mě téma Jurka již dostatečně vyždímáno a už bych uvítal kdyby už k němu nevedly žádné cestičky.

16.03.2023 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Pohodová vtipná oddychovka bez hlubšího významu. Na léto k vodě ideální.

04.01.2022 4 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Před touto knihou jsem si přečetl obě předchozí ještě jednou a dobře jsem udělal. Super napínavá a promyšlená trilogie. Za Miléniem se zařadila na druhé místo v mém žebříčku. Těším se na další knihy autora.

28.02.2021 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Docela fajn oddychová detektivka, ale v hlavě mi dlouho nezůstane. Takhle série se mi líbí více než předchozí s Erikou i když jsem ještě nedočetl všechny knihy. Určitě si přečtu i další díl.

29.01.2021 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Typický Carter, fajn zápletka, dobře se to četlo, akorát mi trošku přišlo, že na to jak je Hunter geniální a povinnou i nepovinnou školní docházkou proletěl jako blesk, tak měl tentokrát asi slabší období a hrozně mu trvalo přijít na to, co skulptury znamenají. Mně to došlo o něco dříve než mu, i když jsem studoval normálně dlouho, proto dávám hvězdičku dolů.

03.05.2020 4 z 5

Souostroví Gulag Souostroví Gulag Alexandr Isajevič Solženicyn

Zhruba do poloviny mě to celkem bavilo, pak už mi přišlo že to je pořád na jedno brdo a začal jsem stránky jen prolétávat. Myslím že si dám teď chvilku pokoj od takové hutné literatury.

05.04.2020 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Taková oddychová jednohubka i když hodně brutální, jak je u Cartera zvykem.

17.06.2019 4 z 5