Styblice Styblice komentáře u knih

Láskobraní Láskobraní Blanka Hošková

Nenáročná kniha s příběhem ze života..

24.08.2016 3 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Velice zajímavé téma k zamyšlení psané z pohledu hlavních a vedlejších postav. Za mě jednoznačně plný počet hvězd a budu se těšit na pokračování..

06.03.2016 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Příjemné a pohodové čtení ke kávě. Objednávala jsem přes internet a proto jsem byla velice mile překvapena zpracováním knihy.. Krásné ilustrace a design :-)

06.03.2016 3 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Moc krásně napsané! Již od poloviny knihy jsem si "vysnila", jak kniha dopadne a nakonec to tak opravdu bylo.

Člověk občas ani netuší, co se v něm ve skutečnosti skrývá, ale objeví to v tu správnou chvíli :-)

26.01.2016 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

To byla jízda! Kniha plná napětí, emocí, fyziky, chemie, ... alespoň se něco zajímavého dozvíme. A Markův humor téměř na pokraji smrti, no excelentní!

21.01.2016 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Výjimečná a dechberoucí kniha. Silný příběh lidí, jejichž osud není takový, jaký bychom si přáli.. Přečteno jedním dechem..

17.01.2016 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Knihu jsem zakoupila hlavně kvůli J. Greenovi, ale přesto jeho povídka byla nejméně zajímavá. Přečteno jsem měla za dva dny a určitě nelituji! Navíc se mi líbila sněhová kalamita, jelikož u nás se pořádného sněhu asi nedočkáme :-)

10.01.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Úžasný thriller plný napětí! Vyprávění z pohledu tří osob bylo zajímavé, hlavně alkoholičky. Četla jsem až do dvou do rána, jelikož bych asi neusnula, kdybych nezjistila vraha. Čtyři hvězdičky dávám kvůli konci. Měl velmi rychlý spád a bylo to už tak nějak předvídatelné.

08.01.2016 4 z 5

Se(x)znam Se(x)znam Joanna Bolouri

Podle názvu jsem si říkala,co to bude za "ptákovinu", ale byla jsem mile překvapena. Skvělá oddechovka :-)

04.01.2016 4 z 5

Síť Síť Håkan Nesser

Kniha mi byla doporučena knihovnicí, ale bohužel mne tolik nezaujala. Po polovině mi to přišlo zamotané a celkově to byla nuda. Jsem zvyklá na trochu jiný "drive" stylu Nesbø.

02.01.2016 3 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Obrovské zklamání.. alespoň pro mne. Chyběla mi nějaká "větší" zápletka. Přišlo mi, jako by se celou knihu nic nedělo. Samozřejmě se to nedá rovnat s Harrym, ale musím dát pouze dvě hvězdy.

28.12.2015 2 z 5

Láska je slepá Láska je slepá Pavlína Kiesslingová

Příjemné čtení, těším se na pokračování :-)

21.09.2015

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Občas jsem se ztrácela, když někdo umře a potom vlastně žije. Ale jinak příjemné čtení s překvapivým koncem, vlastně začátkem :-)

01.07.2015 4 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Upřímně - nečekala jsem žádnou pecku, jelikož na HH prostě nic nemá. Přesto jsem 149 stran dnes přečetla u kávy a byla jsem mile překvapena. Zajímavý příběh a hezky napsaný konec. Jsem zvědavá, s čím přijde příště. Každopádně více se těším zase na Harryho :-)

27.06.2015 4 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

WOW! Konec přesně dle mých představ, ale že by to byl poslední díl série? S tím se nesmířím! Nejlepší Nesbøvo dílo u kterého mi málem došel dech. Spousta překvapení, zápletek a emocí.

29.04.2015 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Detektivek jsem nečetla moc, ale tahle mne opravdu dostala a nenechala klidnou. Kniha se mi náhodou dostala do rukou a tak jsem začala sérii o Harrym Holleovi ne úplně od začátku (ale hned to napravím). Neuvěřitelné zápletky, gradující napětí a každou chvíli byl pro mne "Kavalírem" někdo jiný.

13.10.2014 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Knihu jsem přečetla za dvě odpoledne. Příběh se četl "hezky", i když události moc hezké nebyly. Překvapil mě konec, po pravdě jsem čekala jiný. Ráda se podívám na filmové zpracování.

07.10.2014 3 z 5

Těšila jsem se na pokračování, kniha mě celkem zklamala, ale i přesto dávám 3 hvězdy. Měla dost partnerů, s kterými stejně nevydržela. Děj byl neuspořádaný a mě osobně nejvíce zaujali pasáže s ženským vězením a jejím synem.

05.10.2014 3 z 5

Matky Matky Pavol Rankov

Nemám zatím děti, ale i přesto mě chvílemi mrazilo. Líbilo se mi prolínání se současností a alespoň si člověk uvědomí, jak se má dobře v dnešní době.

02.10.2014 5 z 5

Knížka se mi líbila, ale v porovnání se Stoletým staříkem to bylo trochu slabší. Ovšem nechyběl jeho typický humor, nepředvídatelné situace a překvapivá zápletka. Jak jim tohle všechno mohlo sakra projít?

28.09.2014 4 z 5