Láskobraní

Román Láskobraní je výsostně ženskou četbou. Je příběhem ženy ve středním věku, na kterou doléhá syndrom prázdného hnízda a zároveň velmi těžce nese chování svého manžela, který ji nechává v prázdném domě i na vinici samotnou a plní si své obchodní (a jak se později ukáže i citové) sny a potřeby jinde. Nejprve bojuje, pak rezignuje, a když se blíží k samému dnu svých sil, vstoupí jí do života nový muž. Happy end? Ani v nejmenším. Autorka čtenářky provede příběhem, ze kterého přímo bytostně cítíte vůni právě utržených hroznů s takovou samozřejmostí a lehkostí, že závěrečné prozření vámi přinejmenším otřese. Co vše se může skrývat za zdánlivou idylou vinařského kraje? Stačí se začíst!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224767/big_laskobrani-Lhl-224767.jpg 3.5118

Kniha Láskobraní

Aleh

Láskobraní je příběh, který se může stát a zasáhnout mnohé partnerské vztahy a zajisté se tomu i tak v mnoha rodinách po letech manželství děje, Každý touží po lásce, objetí a pocitu sounáležitosti.Ale každý má také své chyby. Romány Blanky Hoškové jsou především o vztazích. o obyčejných lidech, jejich radostech a starostech. Dobře se to čte a čtenář(ka) se jistě může i poučit. Zajímavé bylo i zasazení děje do vinařskéhlo kraje.

tatruszka

Takovy nemastný neslaný příběh, téma docela zajímavé, ale styl psaní me nezaujal.

Ála1968

Nebylo to špatné,ale přišlo mi to takové obyčejné.

hlentilka

Pěkné, ze života, neurazí.

kulajda
30.10.2020

Líbila.

Nicol70
13.10.2020

Naprosto prostoduchá kniha, jakoby napsaná narychlo. Paní Hoškovou, už nikdy více.

Ála41
05.06.2020

Kniha není žádné,, terno,, spojené se čtením jedním dechem, ale není rozhodně špatná. Do situace, ve které se ocitli oba manželé, se podle mě může dostat v životě kdokoliv... A to mě na tom bavilo....že to nebyl tlak vymyslet za každou cenu zapeklite zápletky... Proste dej plynul tak pozvolna, jako to v životě prostě je. Co mě tam nebavilo, byla kamarádka Renata a její,, malá,, Renatka... To bych vynechala nebo to vymyslela nějak jinak.

marli58
26.05.2020

Noooo, moc to ve mně nezanechalo. Přečetla jsem asi před 14 ti dny a teď jsem si nemohla vzpomenout o čem to bylo. Hodí se jako odlehčení mezi náročnějším čtením.