Styblice Styblice komentáře u knih

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Musím říct, že druhý díl se mi líbil asi o trochu více než ten první. Více děje, odhalená tajemství a překvapivý závěr knihy. Už se nemohu dočkat pokračování a toho, jak to celé dopadne.

Divergence Divergence Veronica Roth

Knížka mě velice překvapila. Podobný žánr jako Hunger Games - budoucnost, tajemno, láska. Občas jsem se trochu ztrácela v těch frakcích, ale jinak nemám co vytknout. Škoda, že do českého jazyka zatím nikdo nepřeložil Free Four Tobias - pohled Tobiase na situace a vztah k Tris. Těším se na další díl a hlavně na film!

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Téma skoro stejné jako Fifty Shades, ale o dost lepší (alespoň pro mě). Knížku jsem přečetla jedním dechem stejně tak, jako její pokračování. Překvapivý konec, zajímavé postavy, velmi čtivé.

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Moc jsem se těšila na pokračování a stejně jako první díl hodnotím i tento druhý plným počtem hvězdiček. Ubylo sice erotických scén, ale o to více bylo děje.Těším se na pokračování!

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Úžasný a dojemný příběh, u kterého jsem brečela jak želva. Člověk aspoň vidí, jak malé jsou naše každodenní problémy, které řešíme. Stojí za to si ji přečíst! :)