Styblice Styblice komentáře u knih

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

WOW. Má první detektivka - přečtená za dva dny. Nedalo se od ní odtrhnout, stále jsem doufala a věřila. Poslední věty knihy ve mě nechaly mrazivý pocit, ale přece jen jsem se pousmála. Doufám, že bude pokračování a to již brzy!

11.02.2014 5 z 5

Doktor Proktor a velká loupež zlata Doktor Proktor a velká loupež zlata Jo Nesbø

Poslední díl mě až tak nenadchnul, přesto jsem ho přelouskala za jeden den. Nejlepším dílem podle mě jednoznačně dvojka. Ale jednou sérii Doktora Proktora určitě přečtu s radostí svým dětem.

09.02.2014 3 z 5

Robinsona jsem četla loni k maturitě a nakonec jsem si ho i vytáhla. Kniha se skvěle četla a Robinsona jsem si zamilovala!

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Božský cizinec je prostě božský. Líbilo se mi propojení postav z Božského bastarda a celý příběh. Spousta sexu na veřejnosti a hlavní postavy se díky bohu do sebe nezamilovali hned na začátku, jak to v některých knihách bývá. Cizince jsem zvládla přečíst za necelý den. Už se nemůžu dočkat Božského hráče!!

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kniha mne velice překvapila. U některých pasáží erotických scén jsem se opravdu hlasitě smála. Knihu jsem měla přečtenou za necelé dva dny. Krásně napsané, skvěle se čte - doporučuji všem milovnicím erotiy vs. pana dokonalého! :)

Doktor Proktor a vana času Doktor Proktor a vana času Jo Nesbø

Druhý díl byl pro mě o něco lepší, než ten první. Větší dějovost, příběh o Napoleonovi a Johance z Arku se mi moc líbil. Jednou o Bulíkovi, Líze a doktoru Proktorovi určitě přečtu svým dětem.

07.02.2014 4 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

První kniha, co jsem od tohoto autora četla. Dětem by se to určitě moc líbilo. Mne to pobavilo a odpočinula jsem si u toho. Přečetla jsem to za jeden den.

07.02.2014 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Viděla jsem film a musela jsem si přečíst i knížku. Knížka se krásně čte a nemůžete přestat. Ve filmu se trochu lišil konec v podrobnostech - knížka se mi líbila více. Smrt jako vypravěčka - excelentní. Doporučuji ji přečíst všem!

05.02.2014 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Knihu jsem začínala číst až po "Než jsem tě poznala" - nadšená a plná očekávání. V první části jsem byla lehce zmatena a říkala si, co z toho asi vyleze. Od druhé části mi příběh a časové linie začínaly dávat smysl. Třetí část byla úžasná - přesně tak jsem chtěla, aby celá kniha skončila.

30.01.2014 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Některá nekonečna jsou větší než jiná. Úžasný a dojemný příběh dvou zamilovaných teenagerů. Smích se střídal se slzami, přečteno jedním dechem! Těším se na filmové zpracování v červnu :)

06.01.2014 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Poslední díl nezklamal, četlo se to hezky jako všechny ostatní díly! Kam se hrabou Fifty Shades :)

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Přečteno jedním dechem jako první díl. Nechyběla erotika ani napětí, hned jsem se vrhla na třetí díl.

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Tisíckrát lepší jak Fifty Shades. Velmi rychle jsem se začetla a těším se, co přinese další díl.

04.01.2014 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

O něco horší než první díl, tak že celkem zklamání.

04.01.2014 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Nejhorší díl z celé série. Ani se mi to nechtělo dočítat, ale zvědavost zvítězila. Znovu bych tuto trilogii určitě nečetla, už tak to byla ztráta času.

04.01.2014 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Pořád jsem od kamarádech slýchala, jak je to úžasné a musím si to přečíst také. Knížka se mi líbila, byla jsem z ní téměř nadšená. Ale Anastazie, ta mi opravdu vadila. Téměř žádné sebevědomí, ve 21. století si neholí nohy a trochu naivní. Od té doby, co jsem začala číst i jiné knihy podobného žánru, 50 odstínů spadlo na poslední místo.

04.01.2014 3 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Pro mě asi nejslabší kniha z celé série. Celou dobu jsem doufala, že konec nebude stejný, jako skoro u všech ostatních knih - děti. Ale to nic nemění, že trilogie Hunger Games je mou nejoblíbenější! :)

04.01.2014 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Druhý díl je ještě lepší než ten první. Možná proto, že jsem četla dříve knížku než film. Nezklamala, hezky se čte a nechybí napětí!

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Nejdříve jsem viděla film a pak teprve četla knížku. Knížka je určitě lepší, jelikož film byl osekán, jako asi každý jiný podle knižní předlohy. Moc hezky se čte :)

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Božská kniha! Sex, vzrušení, příběh. Přečteno jedním dechem za jeden den. Těším se na cizince! :)