smallycz smallycz komentáře u knih

Turnus Turnus Hugh Howey

Oproti jedničce to není tak napínavé, první půlka mě spíš nebavila. Nicméně konec jsem hltal a rozhodně mě to nezklamalo. Budu vyhlížet třetí díl :)

27.12.2015 5 z 5

Elon Musk Elon Musk Ashlee Vance

Fantastická, inspirativní kniha. Skvěle napsáno. Je dobře, že jsou na světě lidé, jako je Elon Musk. I díky němu věřím v budoucnost lidstva :)

10.03.2016 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Chvíli trvalo, než jsem se začetl a trochu mě překvapila likvidace hlavních postav hned ze začátku. Nicméně mě to bavilo a závěr jsem čekal trochu jiný.

14.07.2015 5 z 5

Zločinecký podnik Zločinecký podnik Owen Laukkanen

Skvělá kniha, napínavý příběh až do konce. Nejednou jsem se přistihl, že s rozbušeným srdcem hltám řádky a naprosto zapomínám na svět kolem sebe.

24.02.2015 5 z 5

Prach Prach Hugh Howey

Skvělá trilogie, škoda, že už je konec.

02.03.2017 5 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Pecka! :) Tohle mě fakt bavilo. Přímočarý příběh, skvěle se to četlo, výborná oddychovka. Těším se na další díl.

09.11.2016 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Skvělé čtení, propracovaný příběh. Čekal jsem trochu jiný závěr, ale zklamaný určitě nejsem. Těším se, až se podívám na filmovou adaptaci.

10.01.2015 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Skvělý příběh, velmi dobře napsáno. Škoda, že už se od autora žádné dálší knihy nedočkáme :(

22.07.2017 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Velmi zajímavý příběh s trochu, na tu dobu, neuvěřitelným koncem. Jsem zvědavý na filmové zpracování.

01.12.2015 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Vynikající zápletka, přečteno téměř jedním dechem, velmi čtivé. Pro člověka, který má rád GC, je to povinnost :) Doporučuji.

16.08.2015 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Super příběh, bavilo mě to. Těším se na filmové zpracování.

12.06.2015 5 z 5

Obchodník se smrtí Obchodník se smrtí Hugh Laurie

Knihu jsem četl na doporučení a musím říct, že mě nijak zvlášť nenadchla. Ztrácel jsem se v ději, v postavách a ke konci jsem se už těšil, až to budu mít za sebou. Průměr.

12.05.2015 3 z 5

Malý krok, velká změna Malý krok, velká změna Caroline L. Arnold

Hezký návod na to, jak si nastavit mikropředsevzetí a zkusit změnit svůj život od těch nejmenších krůčků.

29.01.2015 4 z 5

Přišel Bůh do kavárny v Karlíně... Přišel Bůh do kavárny v Karlíně... Miloš Čermák

Na Čermáka se Staňkem chodím celkem často, tak většinu toho znám skoro nazpaměť. Každopádně opět pobavilo :)

26.04.2018 4 z 5

Na plné koule Na plné koule Pavel Šíma

Spousta použitelných lifehacků. Dobře se to četlo.

03.03.2018 4 z 5

Travel bible Travel bible Matouš Vinš

Super rady pro lidi, kteří chtějí vypadnout na delší čas a cestovat, ale i pro ty, kteří chtějí ušetřit na letenkách, nebo ubytování na kratší dovolené.

10.02.2016 5 z 5

Škůdce Škůdce Kelly Parsons

Hezký, až skoro neuvěřitelný příběh. Každopádně zajímavá rychlovka do metra :)

11.11.2015 5 z 5

Profesionálové Profesionálové Owen Laukkanen

Super. S touto sérií jsem začal u Zločineckého podniku, takže jsem si chtěl doplnit i první díl. Četlo se to skvěle, děj rychle ubíhal a pořád se něco dělo. Už se těším na další knihy od autora.

12.10.2015 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Fantastický příběh, skvěle napsáno. Kniha, která připomíná, jak málo stačí naší společnosti, aby byla zničená fanatiky.

18.04.2015 5 z 5