Na plné koule

Peníze, ženy, úspěch, láska, SUVčko. V osmadvaceti měl všechno, co kdy od života chtěl. Pak to všechno zahodil, stal se dobrovolně nezaměstnaným, odjel na dva měsíce na Kubu a sepsal ztracenému kamarádovi intimní dopis s návodem, jak toho může dosáhnout i on. Nebo i ty. Praktická příručka pro život, co tě historkami o drogách a teroristech přivede k vyšší produktivitě, penězům, moudrosti a štěstí. Jediná otázka zní: Máš koule na to začít řídit svůj život?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341997/na-plne-koule-FTj-341997.jpg 3.828
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, BizBooks

Kniha Na plné koule

Mikeira

Tuhle knížku doporučuji všem lidem, kteří mají velké ambice - mě osobně solidně nakopla, navnadila a dala mi i spoustu praktických, téměř okamžitě aplikovatelných rad pro lepší produktivitu. Přečtením určitě nic nezkazíte.:)

KnihomolH
29.03.2018

Spatlanina myšlenek a nápadů, která nemá hlavu a patu. Některé rady jsou úplně mimo, například "Pořiďte si ten nejnovější, nejlepší a nejdražší telefon, protože na něm trávíte hodně času" - každý opravdu nepotřebuje nejlepší telefon. Tahle rada vůbec nereflektuje skutečnost, k čemu lidi telefon reálně využívají. A takových "rad" je tam mnohem více.

smallycz
03.03.2018

Spousta použitelných lifehacků. Dobře se to četlo.

kubicak
13.01.2018

Nejlepší self-help kniha kterou jsem četl. Už jen proto, že styl kterým je psaná je mi velmi blízký a dobře drží čtenářovu pozornost. Rozhodně doporučuji každému, kdo se chce náramně pobavit a ještě k tomu zapracovat na svojí osobnosti.

Mercatino
15.10.2017

Hodně smíšené dojmy. Čtivo je lehce stravitelné. Autor umí dělat marketing, to jde na knize hlavně graficky vidět. Je to slepenec všeho možného. Knížka nedává v podstatě hlavu ani patu.

Největší problém vidím v tom, že autor si protiřečí. Styl knihy je absolutně zmatený, autor si zapoměl sestavit priority. Píše o všem a v podstatě o ničem.

Na posledních stránkách je shrnuto "vše podstatné", které ukazuje kolik zbytečného textu je v knize napsáno.

petr3048
03.06.2017

Kniha se četla příjemně, obsahuje zajímavé tipy z Pavlovi praxe. Pro mě je jakýmsi "kofeinem", protože vždy po jejím přečtení jsem byl plný energie a měl chuť změnit spoustu věcí :) Určitě ji doporučím, ne každému ale může stylem psaní sednout.

misa.love
16.05.2017

Vyborne cteni, vtipne napsane, spousta dobrych rad. Cetlo se to samo, takze urcite doporucuji! Jedna z mala knih, ktere po precteni neposilam dal pres bazar, tuhle si s chuti necham :)