Přišel Bůh do kavárny v Karlíně...

Teenageři, lidé posedlí kávou a velmi zdravou zeleninou. Ženy na seznamkách, muži po čtyřicítce. Turisté. Před Milošem Čermákem a Luďkem Staňkem není v bezpečí nikdo. Jejich komediální výstupy zpracované do krátkých povídek se nezastaví před žádným tématem. Dvojice známých novinářů a komiků vám ukáže, že i takové věci jako nákup velmi ošklivé mrkve a pití alpy můžou být velmi zábavné – pokud se samozřejmě přihodí někomu jinému než vám. Až si knihu, která popisuje svět optikou dvou mužů středního věku, z nichž minimálně jeden je hodně rozzuřený, přečtete, už zkrátka nic neuvidíte jako dřív. A naopak uvidíte, že je to dobře....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370964/big_prisel-buh-do-kavarny-v-karline-EtB-370964.jpeg 3.935
Humor, Povídky

Vydáno: , XYZ (ČR)

Kniha Přišel Bůh do kavárny v Karlíně...

TrebaHachi
18.04.2020

Většinou vtipný, některý postřehy pana Staňka zde prezentovaný za mě ale docela wtf.

martini.ce
06.04.2020

Vtipné čtení, ironické, s nadhledem... Jen mi z něj nezůstalo v hlavě vůbec nic :)

maximus13
30.04.2019

Pobavilo. Knihu můžete číst kdykoliv budete mít náladu. Odložíte, za týden si vzpomenete, přečtete pár kapitol a zase schováte. Některé povídky úžasné, jiné bohužel slabší. Oba pány znám ze stand-up vystoupení a myslím si, že se daly vybrat některé povídky i lépe.

tatereza
14.01.2019

čtivá zábavná knížka. čermákova část je trochu kultivovanější a tvořená zřejmě pro psanou formu. staněk je proti tomu přepálenejší a afektovanej, jako obvykle, nicméně to není výhrada, takovej prostě je a za mě taky dobrý, akorát je to spíš přepis stand upovýho vystoupení. líbili oba hodně, zasmála jsem se od srdce, a to si myslim, že do mačo čtyřicátníka mam daleko:) zdá se mi to stravitelný pro všechny cílovky, protože si každej čtenář samozřejmě řekne, že byť by to mohlo narážet přímo na něj, tak to tak není, protože "já jsem přece ta rozumná varianta rodiče/manželky/konzumenta farmářskejch potravin/whoever, takže v pohodě, hahaha".
Takže v pohodě, hahaha:)

bazyk21
01.07.2018

zábavné čtení pro sexistické čtyřicátníky ;o)) náležitě jsem si to užil

Jana_Hlus
13.06.2018

Miloš Čermák - tak trošku fulghamovský text po česku, škoda jen, že s absencí jeho životní pokory a lidskosti, ale bavila jsem se. (3/5)

Luděk Staněk - jeho text mi připomněl Gargamela ze Šmoulů: "Nemám rád teenegery, ženy, vlastně vůbec nikoho...až na sebe". Přestože jsme podobný ročník a vyrůstala jsem také v Praze, tak mě jeho názory dost zarazily, ale holt jsme asi každý z jiného břehu:-) (2/5)

smallycz
26.04.2018

Na Čermáka se Staňkem chodím celkem často, tak většinu toho znám skoro nazpaměť. Každopádně opět pobavilo :)

Alena_S
30.03.2018

Výborné - nemají toho víc?? Ono časem je toho trochu moc k jednomu tématu, ale nasmála jsem se. Často. :)

Nové povídky
Nové povídky