skipiii skipiii komentáře u knih

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Já jsem nadšená! Skvělá detektivka,napínavá až do posledních stran a se skvělým rozuzlením. Sympatické postavy,příjemný styl psaní. Velice se těším na další knihy z této série! :)

11.11.2017 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Napínavý děj, velice zajímavý námět, který byl i docela dobře zpracovaný.....a pak přišel závěr knihy a v mých očích celou knihu shodil. Řekla bych, že si kniha zasloužila lepší konec a ne konec "ďábelský". I přesto, že se mi kniha z větší části líbila a byla napínavá, nenazvala bych ji "neočekávanější krimithriller roku". Za mě jsou daleko lepší a propracovanější knihy. Hezký průměr.

02.11.2017 3 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Tak tohle byla Dívka ve vlaku ve světle modrém :( Tak moc jsem se na tu knihu těšila a o to větší je mé zklamání. Děj naprosto monotónní-alkohol,spánek,koukání z okna a pořád dokola. Absolutně ničím překvapivá kniha.Za mě rozhodně ne.

27.10.2017 2 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Námětově velice zajímavá a napínavá kniha. Bohužel zpracování bylo horší - mnohdy nebylo poznat kdo na koho mluví, uvozovky a přímé řeči buď zcela chyběly nebo se do konkrétní části ne úplně hodily. A z toho důvodu za mě jen 3*.

28.09.2017 3 z 5

Budu vším, čím mě chceš mít Budu vším, čím mě chceš mít Mindy Mejia

Ano,bylo to čtivé. Bylo to i celkem napínavé. Nicméně to za mě nebylo něco u čeho bych si řekla waau faaakt a posadila se na zadek. Spíše průměrná jednohubka na jeden až dva večery.

23.09.2017 3 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

..."Proč se trápit, když můžeš být šťastný? Podle mě je to jednoduchá volba."...

24.07.2017 5 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Moje první kniha od Barbary Erskinové a asi jako většině se i mě více líbila část, jež se odehrávala v minulosti. Četla jsem to rozšířené vydání, které tam dle mého nemuselo být,ale budiž. Samozřejmě je několik věcí, které mi v knize vadily, nebo tam dle mého byly zbytečné,ale celkově se mi kniha líbila a doporučuji :) A možná se někdy dostanu i k jiným knihám od této autorky :)

06.06.2017 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Knížka, kterou jsem od začátku řadila mezi ty "průměrné (i když s dějem,trochu přitaženým za vlasy - o konci nemluvě)... a je mi jasné jak to celé bude...nic co by mě překvapilo". A pak přijde konec,konec,který z téhle knihy dělá něco originálního,zajímavého,nečekaného, a rozhodně nic průměrného. Mám ráda, když mě kniha překvapí nebo šokuje a dokáže se "vymanit z průměrnosti" . Určitě doporučuji.

25.05.2017 5 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Velice zajímavě napsaná kniha. Hlavní hrdinka je z úplně jiného těsta než jak jsme u thrillerů zvyklí a to dodává knize na originalitě. Byla jsem mile překvapena a určitě doporučuji. Je to něco jiné a originální a toho si cením :)

23.05.2017 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Nesbo nezklamal! Úžasná kniha, napínavý děj a ten konec...ten si rozhodně zaslouží další díl :))

20.05.2017 5 z 5

Kajmaní lejno Kajmaní lejno Lars Simon

Velice příjemné oddechové čtení, u kterého se určitě několikrát zasmějete. Za mě byl tento díl o něco lepší než první:) Každopádně se těším na další! :)

29.04.2017 4 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Některé knihy komentáře nepotřebují...

21.04.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Prvním dílem jsem byla nadšená,ale tento díl překonal veškerá má očekávání! Naprosto úžasná kniha s neuvěřitelným dějem, který Vám nedovolí přestat číst. Tato kniha má jen jednu chybu a tou je,že jednoho dne ji dočtete:))

19.04.2017 5 z 5

Losí hovno Losí hovno Lars Simon

Příjemné, oddechové čtení u kterého se i zasmějete:) Kromě toho má originální název i obálku:)
Doporučuji a určitě si přečtu další díly:)

13.04.2017 4 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Můj komentář k prvnímu dílu nebyl zcela pozitivní a stále si za ním stojím. Nicméně musím přiznat,že druhý díl byl mnohem lepší a také se mi mnohem více líbil . Možná se dostanu i k tomu třetímu :)

09.04.2017 4 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Na knížku jsem se velice těšila, protože jeho předchozí trilogie se mi velice líbila a musím říct, že zklamaná jsem tedy rozhodně nebyla.Knížka se mi velice dobře četla, děj ubíhal rychle a ten závěr stál za to.Doporučuji:)

07.04.2017 5 z 5

Mariana Mariana Susanna Kearsley

Nádherný příběh,kde se prolíná minulost s přítomností a to tak moc,že Vás nenechá v klidu,dokud se nedozvíte,jak to tedy celé je/bylo..Přiznávám, že i slzička ukápla:)) Rozhodně doporučuji!

30.03.2017 5 z 5

Neklidné zlo Neklidné zlo Ann Granger

Moje první kniha od této autorky a jsem nadšena. Krásná a napínavá detektivka z anglického venkova. Sympatické postavy a krásná tajemná obálka. Rozhodně doporučuji!

26.03.2017 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Krásný příběh plný emocí. Určitě doporučuji! A k tomu opravdu krásná obálka :)

15.03.2017 5 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Napínavý příběh, kde se prolínají dvě časové linie. Přiznám se, že konec mě překvapil a díky tomu u mě kniha ještě více stoupla. Krátké kapitoly Vás nutí číst dál a dál a styl vyprávění je velmi poutavý...a samozřejmě ta obálka!:) Rozhodně doporučuji

02.03.2017 4 z 5