Losí hovno přehled

Losí hovno
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268279/bmid_losi-hovno-268279.jpg 4 209 209

Torsten Brettschneider série

1. díl >

Co se asi stane, když se zajištěný muž středního věku žijící ve Frankfurtu dozví, že po své pratetě zdědil statek ve Švédsku? V práci ho to vlastně už moc nebaví, jeho partnerský vztah se ocitá na bodu mrazu. Možná by mohl statek prodat, vzít si na rok dovolenou a procestovat s Tanjou exotické země. Ano, to by jim jistě prospělo. Nebo by mohl trávit každé prázdniny ve Švédsku... Ale také by mohl dát výpověď a splnit si svůj sen napsat knihu. Stát se spisovatelem. Spisovatelem v holinách na švédském statku. Na samotě, u jezera, obklopen hlubokými lesy. Proč jenom Torstenův otec o Gödseltorpu říká, že je to zatuchlá díra plná vypatlanejch debilů? Je to tak, ve Švédsku nežijí jen vcelku přívětiví století staříci, ale i Ragnar Hedlund a jeho šišlavý syn Ole-Einar, člen motorkářského gangu, muž ve flekaté kombinéze, který připomíná sériového vraha u benzinky z hororu Stephena Kinga, a mnoho dalších figurek, jež Torstenovi zpestří jeho vizi idylického života spisovatele.... celý text

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , Jan Vašut (Vašut)

Elchscheiße , 2014

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Losí hovno. Přihlašte se a napište ho.

Andynka
16.05.2023 2 z 5

Příjemná oddechovka. Nenadchne, ale ani neurazí. Sem tam se zasmějete... kniha vám při čtení utíká. Takže za mě čtivo, když hledáte něco odpočinkového, kde nemusíte přemýšlet nad ničím.

mira399
15.02.2023 3 z 5

Tohle je opravdu odlehčené čtení. Nebyla to totální hrůza, dokonce chvílemi došlo na úsměv.Když ke knížce budete přistupovat s nadhledem, docela se pobavíte. Navíc, když má člověk fantazii a závěrečnou "bitevní" scénu si umí živě předtavit,tak to stojí za to :-)
Nezatracuji,ale v knihovně si ji nenechám.

JFK117
07.04.2022 4 z 5

Čtivé, vtipné, zábavné. Když se chce, všechno jde. Švéd, Nor a Němec můžou být dobrá parta.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Losí hovno v seznamech

ve Čtenářské výzvě31x