SimonaP SimonaP komentáře u knih

Pasažér 23 Pasažér 23 Sebastian Fitzek

Tak tohle byla pecka. Úžasné čtení, od kterého jsem se nemohla odtrhnout, plné zvratů. Nechápu, kam autor chodí na své nápady. Každá jeho kniha je úplně jiná a nezvyklá dějová zápletka je u pana Fitzeka samozřejmostí. I když ne každá jeho kniha mi úplně sedla, stejně každou ráda čtu.

20.04.2022 4 z 5

Zemři se mnou, sestřičko Zemři se mnou, sestřičko Karen Sander (p)

Tahle kniha mě bavila. Napínavé, poutavě psané, bez nezáživných míst.

18.04.2022 4 z 5

Za to mi zaplatíš Za to mi zaplatíš Teresa Driscoll

Kniha byla čtivá, pachatele jsem neodhadla, ale motiv mi přišel trochu zvláštní. A potom mi vadilo vyjadřování dvouleté dívky. Takhle dvouleťáci opravdu nemluví.

14.04.2022 3 z 5

Neznámí Neznámí C. L. Taylor

Takový průměr. Myslela jsem si, že tři hlavní postavy se setkají dříve než na samém závěru knihy. Ale číst se to dalo.

06.04.2022 3 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Opět oblíbení amišové. Knížka krásně napsaná, příběh srozumitelně vyprávěný, přesně takhle mám ráda detektivky. Asi na tom má velký podíl i výborný překlad.

03.04.2022 4 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Tak tahle kniha mě moc bavila. Mnohem lepší, než Ví o tobě.

03.04.2022 4 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Čtivá kniha, kde nejsou nudné pasáže a každou chvíli nějaký zvrat. Na pachatele ukazují některé indicie, ale jistá jsem si nebyla. Bavilo mě to.

26.03.2022 4 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Přečteno za dva dny, moc mě bavila.

16.03.2022 4 z 5

Od agamy po žraloka. Velký ilustrovaný slovník zvířat Od agamy po žraloka. Velký ilustrovaný slovník zvířat kolektiv autorů

Oblíbená kniha z mého dětství, kterou mi rodiče půjčovali opakovaně z knihovny.

12.03.2022 5 z 5

Tuhá zima Tuhá zima Kim Faber

Tak tohle mě nebavilo. Nudný rozvleklý děj, ztrácela jsem se v postavách, asi proto, že jsem se nedokázala soustředit. Škoda času.

11.03.2022 2 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Tak tohle mě ale vůbec nebavilo. Vleklo se to neuvěřitelně, začátek nechutný, napětí nulové, rozuzlení divné . Za mě fakt ne.

18.02.2022 2 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Kniha byla čtivá, ale stejně jako v prvním díle tu pořád někdo bručel, mručel a vrčel. No budiž, ale rozčilovalo mě to. Navíc se mi zdálo, že je tu i dost nepřesností a nelogičností. Ale jako nakonec celkem dobrý.

04.02.2022 3 z 5

Pryskyřice Pryskyřice Ane Riel

Knížka je psaná moc hezky, ze začátku mi přišla i vtipná. Pak už tedy začalo jít do tuhého a čtení nebylo příjemné. Ale vcelku mě bavila.

28.01.2022 3 z 5

Zemřu o Vánocích Zemřu o Vánocích Tammy Cohen (p)

První půlka super, bavila mě moc. Pak se to neuvěřitelně překombinovalo a přestalo mě to bavit. A co ten konec??

26.01.2022 2 z 5

Anonymita Anonymita Arno Strobel

Knížka mě bavila. Napínavý děj je zajímavě vyprávěný z pohledu dvou vyšetřovatelů. Co mi vadilo, byly časté překlepy a chyby v textu, snad v každé kapitole. Ale za to pochopitelně autoři nemůžou.

23.01.2022 4 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

No úplně nevim.... Nudná nebyla, to vůbec. Ale sympatie ke komukoliv nulové, konec mi přišel přehnaný. Vážně to chtěli všichni? A to si tak věří, že všichni budou mlčet?

20.01.2022 3 z 5

Byla prý docela hezká Byla prý docela hezká Michel Bussi

Dlouho jsem váhala, jestli chci tuhle knížku číst, i když jsem přečetla všechny autorovy knihy. Téma imigrantů mě neláká. Ale knížka mě příjemně překvapila. Bussi prostě píše úplně jiným stylem, než jsem zvyklá u autorů, co běžně čtu. Příjemné zpestření.

19.01.2022 3 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Knížka byla poutavě napsaná, čtivá, bavila mě. Konec pro mě předvídatelný, tušila jsem, jak to celé bylo. Ale i tak super.

15.01.2022 4 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Knížka byla čtivá, na rozdíl od Poslední dívky. Ale méně stran by jí jen prospělo. Začátek rozvleklý, nezáživný. Pak dostala kniha spád a za mě spokojenost.

08.01.2022 3 z 5

Krvavý pomeranč Krvavý pomeranč Harriet Tyce

Tak tohle mě bavilo moc. Četla jsem do jedné hodiny v noci. Nutně jsem musela vědět, jak to dopadne.

03.01.2022 4 z 5