Neznámí

Alice pracuje jako vedoucí obchodu s oblečením. Když se po nevydařené schůzce s mužem z Tinderu seznámí se Simonem, vypadá to, že její milostný život se vrací do normálu. Jenomže pak jí začnou chodit varovné zprávy, a navíc to vypadá, že ji někdo sleduje. Ursula bývala skvělá učitelka, teď pracuje jako kurýrka. Do života jí totiž zasáhla tragédie a ona věří, že způsobila smrt své životní lásky. Jedinou útěchou jsou pro ni drobné krádeže, kvůli kterým ale přijde o střechu nad hlavou. A tak se nastěhuje k Edwardovi. Je to sice podivín a v jeho kuchyni to divně čpí, ale Ursula nemá na vybranou. Gareth je vedoucí ochranky v obchodním centru, kde Alice pracuje a Ursula krade. Bydlí se svou matkou, která trpí demencí. Když jí domů začnou chodit pohlednice zdánlivě napsané jejím manželem, který před dvaceti lety zmizel, je Gareth odhodlaný zjistit pravdu. Alice, Ursula a Gareth se neznají. Jejich životy se však jednoho večera nečekaně střetnou a oni musejí zapomenout na všechny své rozdíly a spolupracovat. Jinak jeden z nich zemře....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474987/big_neznami-spU-474987.jpg 4.229
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Domino

Strangers, 2020

Kniha Neznámí

MiraRunaway

C. L. Taylor je má oblíbenkyně a opět nezklamala. Ten konec byl úžasný! Vlastně se postupně dozvíte rozuzlení všech zápletek a je to jen ...wow ...aha ...wow...aha ...Tleskám. Lež je má nejoblíbenější knížka od autorky ale teď čerstvě
po přečtení mám pocit že Neznámí musím zařadit hned za ní :)

Sate

Autorku znám již od první knihy. A můžu říct, že je vidět výrazný posun. Kniha je skvěle napsaná, příběh je velmi poutavý a dobře promyšlený. A líbí se mi, že žádná dějová linie nezůstala nevysvetlěna. Rozhodně super počtení.

boeink

Ursula, Alice a Gareth, tři lidé, každý z nich má svou 13. komnatu, Jejich příběhy se v knize odvíjejí samostatně, aby se v závěru střetly na stejném místě.
Poslední kapitolka na závěr, to je pověstná třešinka na dortu.
Od autorky jsem už četla Lež, tato kniha se mi líbila o něco víc. Svižné čtení.

Ajuszka

Musela jsem se zpětně podívat, kdy autorka naposled vydala knihu. Je to už 2 roky. A musím říct, že ta pauza za to stála. Podařilo se jí napsat opravdu skvělý příběh.
Alice, Ursula a Gareth. 3 lidé, kteří se neznají a přece je spletitost událostí nakonec svede dohromady.
Jo a ještě Larry.. Joo Larry.. Ten mě na těch posledních 4 stránkách dostal..

Andrea7272

Dobré příběhy , které se ve finále pěkně propletou !! Pro mě pohodové čtení :-)

L.Helena

Bavilo mě to. Každá z těch postav si nese své životní trauma, autorka o nich dokázala velice hezky a poutavě vyprávět. Od začátku je jasné, že příběh spěje k dramatickému momentu, kdy se všechny tři hlavní postavy ocitnou na jednom místě v dost nepříjemné situaci. A právě to, co tomu předcházelo, se autorce podařilo napsat tak, že jsem knihu prakticky nedokázala odložit.

Petronela16

Juchuchú, konečne kniha, ktorá má nútila čítať vo dne v noci, doma, v práci....no akosi som sa rozbasnila.Mam radosť, že som siahla po tejto krimi.Zacitat sa nebolo vôbec ťažké, dej sa vlastne strieda s 3 dejovymi líniami, ktoré akoby spolu vôbec nesúviseli.Nechcem unavovat opisom jednotlivých línii, podstatné je, že na konci akosi krásne všetko zaklapne na svoje miesto a nevyriešené sa vyrieši .Po dlhom čase som predsa len natrafila na knihu takpovediac z môjho súdka, preto ju vrelo odporúčam.Myslim, že zatiaľ sa mi od autorky páčila najviac.