SimonaP SimonaP komentáře u knih

Návrat na ostrov lží Návrat na ostrov lží Michel Bussi

Autora mám ráda, čekala jsem od příběhu víc, nějaký větší zvrat, tento se dal odhadnout celkem snadno. Navíc se tam omílalo stále to stejné dokola, kniha by jinak mohla být poloviční.

09.08.2022 2 z 5

Slib mrtvým Slib mrtvým Victoria Jenkins

Ztrácela jsem se v postavách, strašně moc jmen, každou chvíli jsem musela listovat zpětně, kdože to je. Měla jsem si asi udělat strom se jménama. Neudržela jsem pozornost, nemohla jsem se začíst.

02.08.2022 2 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

Kniha mě bavila. Akorát mě rozčilovalo chování nadřízených, to bylo na hraně uvěřitelnosti. Už se těším na další díl, na Jedno malé prasátko .

31.07.2022 4 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Kniha mě nezaujala. Nechápu, proč si pozvali na pomoc s únosem detektiva se třemi uvřískanými dcerami, kdy jejich uklidňováním, přebalováním a kakáním, se autor věnuje víc než samotné detektivní linii. Jestli tím chtěl autor knihu ozvláštnit nebo udělat vtipnou, u mě se mu to nepovedlo. Další knihy v sérii si přečtu, až dcery překonají období vzdoru.

29.07.2022 2 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Opět skvělý příběh, z prostředí, které mě moc zajímalo. Brala bych více děje z Farmy. Bryantova dějová linie hodně předvídatelná.

27.07.2022 4 z 5

Zpřetrhaná pouta Zpřetrhaná pouta Linda Castillo

Příběhy Lindy Castillo mám moc ráda, přečetla jsem všechny, ale tenhle mi nepřišel až tak poutavý. Málo napětí, příběh stojí na místě, spíš se řeší to samé dokola. A nic moc nového ze života amišské skupiny se člověk také v tomto díle nedozví

19.07.2022 3 z 5

Únikovka Únikovka Marc Meller

Od knížky jsem čekala víc, řešení nápaditých úkolů třeba. Ale tohle bylo takové divné. A ještě divnější byl motiv toho všeho. No, číst se to dalo, ale žádná pecka.

16.07.2022 3 z 5

Stále nezvěstná Stále nezvěstná Chevy Stevens (p)

Knížka mě bavila, i když byl příběh hrozný, autorka ho dokázala dobře zpracovat. Ale teda ten konec, kdo a proč, ten mi moc nesedl.

07.07.2022 4 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Čtivá knížka, i když od začátku víme, kdo je Řezník, stejně nás kniha dokáže několikrát překvapit.

05.07.2022 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Knížka na mě byla zdlouhavá, hlavně by šlo všechno rychleji odhalit, kdyby spolu zúčastnění normálně konunikovali a nežili v neustálém lhaní a přetvářce.

02.07.2022 3 z 5

Poprava Poprava Matt Witten

Kniha se četla moc dobře, ke konci už se nedala odložit. I když ten konec byl takový přepálený, těžko uvěřitelný.SPOILER Asi by bylo lepší, kdyby autor zůstal u objeveného důkazu, který by se potvrdil.

23.06.2022 4 z 5

Sestra Sestra Louise Jensen

Kniha se četla dobře, ale Grace byla neskutečně naivní, když jí nedošly některé věci. A nastěhovat si někoho úplně cizího do bytu....

18.06.2022 3 z 5

Druhý život Druhý život S. J. Watson

Kniha nepatří k nejlepším, ale číst se dala. Byla jsem zvědavá, jak to dopadne a co za vším je. Ale co ten konec?

14.06.2022 3 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Tak tohle mě moc nebavilo. Zdlouhavé, bez napětí. Hodně postav, ztrácela jsem se. A chování Grace jsem nechápala.

06.06.2022 2 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Nebudu úplně jásat, i když knihy z českého prostředí mám ráda, tady mi vadila postava Beneše. Vraha jsem si tipla hned, jakmile o něm byla první zmínka.

28.05.2022 3 z 5

Bez viny Bez viny Charlotte Link

Charlotte Link je opravdu paní spisovatelka. Její knihy jsou čtivé, napínavé, vždy zajímavý příběh. Zjistila jsem, že čtivost knih závisí hodně i na dobrém překladu, takže uznání patří i paní překladatelce.

21.05.2022 4 z 5

Střepy Střepy Michael Robotham

Tak tahle knížka mě bavila moc. Po slabé Amnézii a výborné Řekni lituji mě autor přesvědčil, že umí psát poutavě a čtivě.

11.05.2022 4 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Po slabém druhém dílu opět poutavé čtení. I když některé části opět těžko uvěřitelné a překombinované, ale zase na druhou stranu bez toho by kniha nebyla tak zajímavá.

07.05.2022 4 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Kniha mi přišla zmatená, děj málo uvěřitelný, motiv divný. Ale přesto zkusím další autorčinu knihu.

05.05.2022 2 z 5

Faleš Faleš Sibel Hodge

Čtení knihy mě bavilo. Samozřejmě trochu moc neuvěřitelných náhod, ale jako oddychové čtení, kromě částí popisujících život na farmě, byla knížka poutavá. Konec překvapil.

29.04.2022 4 z 5