Návrat na ostrov lží

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Říkali mu, že je sirotek. Ale on jim nikdy nevěřil. Šestnáctiletý Colin Remy přišel v dětství za podivných okolností o rodiče. Nyní se vrací na místo, kde strávil raná léta svého života – ostrov Mornesey v Normandii. Ostrov opředený legendami o labyrintu podzemmích chodeb a slavném pokladu, který je útočištěm nejen pro turisty, ale také pro trestance starobylé věznice. Colin netuší, že na ostrově na něj namísto prázdninového dobrodružství číhá smrtelné nebezpečí. Čemu, a hlavně komu má věřit? Nový román třetího nejprodávanějšího francouzského autora....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453455/big_navrat-na-ostrov-lzi-gu9-453455.jpg 3.867
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Motto
Originální název:

Sang famille, 2009


více info...
Nahrávám...

Komentáře (19)

Kniha Návrat na ostrov lží

lucie2371
09. dubna

Skvělá kniha! V polovině knihy si říkáte, že víte jak to je ale za chvíli už vás kniha překvapí něčím novým. A když už si říkáte, že další překvapení určitě nebude, je tam!
Doporučuji stejně jako Vážku nebo Maminka neříká pravdu od tohoto autora.

knihovna22
15. března

Čtivé to ano, ale takové nereálné, překombinované ....


čef
10. března

Dobrodružný román z ostrova s věznicí a obyvatelstvem s mnoha šmejdy. Pátrá se po pokladu, o kterém toho až do závěru mnoho nevíme. Mladý hrdina je ve stálém ohrožení, ještěže má kolem sebe své kamarády. Je vidět, že se autor se s tímto příběhem rval a piplal ho po mnoho let, na kvalitě je to znát.

jesterka.as
15. ledna

Ze začátku jsem si říkala, že kniha oproti jiným od tohoto autora, je nic moc. Že je vidět, že je to jeho prvotina a ostatní už jsou líp zpracované a zápletka zajímavější, ale pletla jsem se. Po nějaké době mě kniha pohltila, začetla jsem se do ní a nemohla se odtrhnout. Nakonec musím uznat, že už z první autorovy knihy je poznat, že opravdu má spisovatelský talent. Za mě velká spokojenost, stálo to za to.

Allla9
25.10.2021

Hezký příběh. Zaujal by mě více, kdyby nebyl tak rozvláčný a dějově roztahaný. Ale i tak si zaslouží minimálně čtyři hvězdičky.

niknikita
25.09.2021

Tentokrát se neumím rozhodnout a vlastně ani přesně vyjádřit k pocitům, které ve mně nechala kniha mého oblíbeného autora.
Zkusím být objektivní, ale pak musím přiznat, že jsem utahaná jako pes. Bylo to především překombinované a zbytečně dlouhé, tečka.

Hakate
11.07.2021

Po přečtení Černých leknínů, u kterého jsem zůstala s otevřenými ústy ještě dlouho po přečtení, jsem se těšila na další příběh. Bohužel tato kniha mě celkem zklamala, polovina knihy se velmi vlekla a byla nezáživná, s tím jsem tak trochu počítala ( u Leknínů byl začátek také pomalejší), ale od druhé poloviny jsem tušila, jak to dopadne a marně jsem očekávala podobný zvrat jako u leknínů, který bohužel nepřišel a rozuzlení bylo takové, jaké jsem si myslela, že bude.

akdar72
26.05.2021

Pohodové čtení, daruji náctiletému vnukovi...

1