Michel Bussi

francouzská, 1965 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Byla prý docela hezká

Byla prý docela hezká - Michel Bussi

"Ohromující thriller z pera oblíbeného francouzského autora" Leyli je africká přistěhovalkyně a nežije si tak špatně – bydlí v malém bytě v Marseille, pracuj... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 7 knih

Komentáře (5)

Přidat komentář
ddkk
01.07.2019

Přátelé a příznivci Bussiho tvorby - mám zde aktualitu stran dalšího českého překladu jeho díla: v dubnu příštího roku by měla i u nás vyjít jeho kniha Sang famille, která patří k jeho prvotinám. Původně ji vydal již v roce 2009, poté ji přepracoval a znovu vydal vloni začátkem roku. Tentokrát je to trochu něco jiného, než nač jsme zatím zvyklí. Dle autorových slov něco mezi thrillerem a dobrodružstvím, s několika prolínajícími se ději a navíc i záhadou....Tak uvidíme...o právech na další Bussiho knihy se dle kuloárních informací stále jedná....

Greenfingers
26.03.2019

Michel Bussi je pro mě jako čerstvý osvěžující vítr, který zavanul do tak trochu jednotvárného anglo-amerického thrillerového žánru. Uvítal jsem zejména originalitu námětů jeho románů.

ddkk
12.03.2019

Pro nás všechny, kdo jsme fanoušky Bussiho knih, si dovoluji připomenout jeho aktuální tvorbu (a pevně budu věřit, že se dočkáme i překladů do češtiny!):

2016 - Le temps est assassin (anglicky vyšlo 2018 - Time is killer - Čas je vrah)
2017 - On la trouvé plutot jolie (Zdála se docela hezká)
2019 - J'ai dû rêver trop fort (Musel jsem snít příliš silně)

Danulka397
19.05.2018

Tato kniha se mi velmi líbila. Přečetla jsem ji jedním dechem, abych už věděla jak to vše dopadne. Pěkné. Michel Bussi mě nezklamal.

intelektuálka
29.09.2017

Tento autor mne zaujal. Francii mám ráda a rozluštění Černých leknínů bylo opravdu nečekané...