simona g. simona g. komentáře u knih

Jáma Jáma C. J. Tudor

Čtivé, svižné, zajímavé. Mi se kniha líbila. Zhltnuto za dva dny.

09.03.2020 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Pecka! Třetí mnou čtená kniha této autorky a rozhodně ne poslední. Skvěle napsáno, opět, napětí a překvapení až do konce, opět, perfektní kniha, opět. DOPORUČUJI!!!

06.03.2020 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Druhá kniha téhle autorky a opět skvělá. Čtivá, napínavá, zajímavá...hned si od ní beru další knihu. Doporučuji, doporučuji, doporučuji.

28.02.2020 5 z 5

Nejúžasnější den Nejúžasnější den Kaira Rouda

Rozpaky. Za mě. Dočetla jsem do konce, ale musím říct, že většinu knihy se to neuvěřitelně táhlo. Pak, ke konci, už to nabralo spád a četlo se fajn, taky pro ten konec dávám 3* a ne jen 2. Ale že bych z toho byla extra nadšená, to nejsem.

18.02.2020 3 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Super, super, SUPER! Napínavé do poslední kapitoly. Jako peckaaaa, určitě se kouknu po jeho dalších knihách. Spokojenost!!! Doporučuji!!!

03.02.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Prostě Bryndza. Já jeho knížky jednoduše můžu, mají spád, napětí, fajn děj...mi osobně se moc dobře čtou a DOPORUČUJI!!! Tahle kniha není vyjímkou. Spokojenost veliká! V osobní rovině doufám, že knihy s EF budou pokračovat, já ji prostě můžu ;-).

18.01.2020 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Kniha se mi četla dobře, děj docela fičel, ale že bych z ní byla nějak extra nadšená, to se říct nedá. Hodnotila bych asi v tom smyslu, že nenadchne, ale neublíží.

06.01.2020 3 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Super! Četla se skvěle, mohu jen doporučit. Zajímavá, napínavá, lehce s prvky "čarodějnictví", ale přečteno za pár dní, jedním dechem.

06.01.2020 5 z 5

Kruh Kruh Kodži Suzuki

No, tak jsem z toho trochu srna. Celou dobu se to četlo fajn, svižné tempo, napínavé, dobrý vývoj děje, ale ten konec....no, za mne konec zvláštní, moc rychlý, nedopilovaný, těžko popsat. Ale jinak dobré čtení, jen bych asi uvítala více stran a trochu doladit, rozvést, atd.

31.12.2019 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Překvapivě dobře napsaná věc, mohu jen a jen doporučit!!! Určitě jdu shánět další autorčiny knihy. Kniha měla nápad, moc fajn se četla, spokojenost veliká!!!

23.12.2019 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

No, tak za mě - něco jako dva litry javorového sirupu... jsem asi holt spíše na jiné žánry. Ke knize jsem se dostala skrze čtenářskou výzvu, ale další knihy autorky nejspíš nevyhledám...

15.12.2019 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Asi tak - Bryndzovky můžu, dobře se mi čtou, mají spád, napětí, překvapení, ..., vše co má fajn detektivka mít. Ale, tady bylo něco malinko jinak. Možná ten úplný konec knihy nebyl až tak wow, jako jiné...těžko říct. Ale každopádně doporučuji přečíst, to ano. Kdo má Bryndzu rád, najde si tam své.

26.11.2019 5 z 5

Krvavý leden Krvavý leden Alan Parks

Asi už jsem četla lepší knihy. Ale i horší. Nenadchne, ani neublíží. Ale od stejného autora už bych asi nic nevyhledávala.

09.11.2019 3 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Za mne - výborná kniha. Prostě a jednoduše výborná, zajímavá, čtivá...doporučuji.

08.10.2019 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Fajn kniha. Děj měl švung, nápad zajímavý, napínavé, u mě dobrý!

30.09.2019 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Perfektní, napínavá, fajn hororová věc. Zhltnuto za pár dní, mi se líbila moc.

12.09.2019 5 z 5

Syn vražedkyně Syn vražedkyně Joy Ellis

Mi se kniha četla moc fajn. Napínavá, zajímavá, za mě supr počtení bez zdlouhavých zbytečností.

07.09.2019 4 z 5

Sí, vole! Sí, vole! Pavel Liška

Taaakže...na knihu jsem se těšila. Pořady s Honzou, Pavlem aspol. můžu, motorky miluju, očekávání byla veliká, ALE... ty blechy, kterými je kniha psaná, to teda nevím, to mi prostě vadilo. Jako už pravda nejsem žádná ranní rosa, brýle zatím nenosím, ale tohle je moc (jako fuckt moc malé písmo). Za mne zajímavé téma, ale zpracování nenadchlo. Celkově vzato je to extra zdlouhavé, některé pasáže tam z mého pohledu ani být nemusely, no, nevím. Přišlo mi, že se to táhne nekonečně dlouhou dobu, musela jsem se do toho vyloženě většinu času nutit.

27.08.2019 3 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

No, takže, asi tak - četlo se to úplně samo a pěkně rychle. Za mne = dobře napsáno a dobře přeloženo, prolítla jsem tím za 1 den. Jako narovinu, kdo čeká holou realitu a fakta a nepřipustí si, že kniha může obsahovat i prvky fantasy a záhadna, tak se asi praští do hlavy a řekne si, že už nikdy. Ale kdo s tím problém nemá, docela dobře si počte. U mě dobrý! Já jdu shánět tu její druhou knihu, jako odreagovačka je to fajn.

27.08.2019 4 z 5

Laco Deczi – totálně vytroubený mozek Laco Deczi – totálně vytroubený mozek Tomáš Poláček

Tak TVL to je kniha, dávám 11 hvězdiček z 10ti. Vzala jsem si ji dnes do vlaku Ostrava-Praha-Ostrava a přečetla jedním dechem. Super, super, super, mohu jen doporučit. Jeden se mnohdy i zasměje. No, v podstatě se řeže dost často. Za mne moc dobrá kniha, zvláštní, ale peckoidní. Asi jako Laco sám.

23.07.2019 5 z 5