Siegrid Siegrid komentáře u knih

Královský návrh Královský návrh Leila Meacham

Tak jak se mi líbila kniha Ryanova pomoc, tak Královský návrh byla za mě nuda. Přeskakovala jsem a i hrdina mi byl protivný. Nebyl to můj šálek kávy.

02.10.2020 1 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Za mě krásná čistá Harlequinka.

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Spojení těchto autorek pro mě není atraktivní. Děj mě nudil, byl předvídatelný. A že byl on opět neskutečný, je jistě záležitost Vi Keeland:-).

Šéf Šéf Vi Keeland

Jestli budete vědět, zda takový muž existuje, tak mi o něm řekněte:-)! Jednalo se o moji první knihu od této autorky, která mě bavila svoji vtipností. Za mě byl on neskutečný.
Ostatní knihy mi však přijdou od této autorky až moc sladké nebo medové, nebo jak bych to popsala. Vadilo mi u této knihy prolínání děje, tj. vracení se do minulosti. Spíš jsem to přeskakovala, abych byla v přítomnosti:-).

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Po sérii "manželství a hledání" přichází autorka s další sérií bratrů Pierce. První díl je vydařený, II. jsem nečetla, anotace mě moc nezaujala a III. díl "Miluj mě vším" přečtete, ale nic to ve vás nezanechá.

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Za mě asi nejslabší z této série, nicméně nesmí chybět přečtení celé té série:).

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Prvních cca 250 str. je napínavých, že nemůžete přestat číst a pak už je to takové rozmělněné. Nicméně nápad knihy dobrý.

02.10.2020 4 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Nate mi přišel "příjemně neskutečný", bylo to pro mě takové nostalgické, na melancholickou a podceňovací náladu se kniha hodila jak vyšitá.

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Na to, že je to první díl a já začala někde uprostřed jejích dílů, tak je to spíš průměrná kniha. Není to kniha, na kterou byste vzpomínaly. Ale je jasné, že kdo si zamiloval tuhle autorku, přečte si od ní všechno nebo téměř všechno:-)

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Myslím, že to byla první kniha od této autorky a pak už jsem hledala zase všechny její knihy, které u nás vyšly. Některé ze série vydařenější, jiné slabší, tak jak to bývá. Styl projevu psaní autorky je mi sympatický.

Kurandera Kurandera Hernán Huarache Mamani

Duchovní román, Kantu, která chce lásku Juana. Naučí se v sobě najít "ženskou neobyčejnou energii" a stane se Kuranderou. Je schopna do světa vnést rovnováhu a mír. Přes obtížné zkoušky obstojí (had, jeskyně, cvičení, meditace). Knihu napsal muž, který si troufá psát o ženě :-)! Rád by nám předal poselství. Některé popisování a emoce ženy jsou takové bez příkras. Možná je to ale také místem a životem v jižní Americe a v chudších částech. Nicméně myšlenku, kterou nám chtěl autor předat, předal.

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Za mě velmi vtipná kniha, bezva oddychovka, slaďáček:-)

30.09.2020 4 z 5

Ostrov souznění Ostrov souznění Beatrix Mannel

Kniha vypráví o době na začátku 20. století, o dvojčatech, ostrově Samoa. Trochu mystická, líbila se mi. Asi bych i zkusila hledat ještě jiný titul od autorky.

Kulti Kulti Mariana Zapata

Ze začátku se jeví Kulti jako bubák:-). Zase trochu jiný romantický příběh, který stojí za přečtení.

30.09.2020 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Ani jsem nezačala pořádně číst, tohle nebude můj šálek kávy. Za mě nevkusné a odpad.

30.09.2020 odpad!

Skandál Skandál Suzanne Enoch

Tak zkusila jsem, ve slabé chvíli, ale tohle nebyl můj šálek kávy.

30.09.2020 odpad!

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Autorka drží čtenáře v napětí. Příběh je to určitě zajímavý. Na něco kladla autorka důraz a některé situace řešila banálně. Stačí půjčit a přečíst asi jednou. Druhý díl jsem také četla. To jejich jsi ve tmě....mi přišlo takové divné, ale to co se jim dělo, bylo bolestné, takže to prostě zřejmě tak měli.

30.09.2020 3 z 5

Znám tě? Znám tě? Nika Peas (p)

Zamilovaný příběh, oddechovka. Marně všichni čekáme na 4. díl, který nějak nepřichází. Tak snad se dočkáme.

30.09.2020 4 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Příběh na hony vzdálený realitě, více se mi líbila její kniha Záměna. Nicméně oddechovka, opět taková harlequinka.

30.09.2020 3 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Taková pěkná harlequinka. Vypnout mozek, nepřemýšlet, oddechovka.

30.09.2020 5 z 5