Královský návrh

Deborah Standridge vždy dělala všechno, co po ní rodiče žádali. Ale když ji renomovaný architekt nabídne práci ve své firmě jen několik dní před svatbou, čelí dilematu. Má se stát poslušnou manželkou muže, kterého nemiluje, aby potěšila své rodiče, nebo si má konečně splnit svůj vlastní sen? Zanechá svého snoubence u oltáře a letí do Denveru, čímž nastartuje tragédii, která ji bude provázet po zbytek jejího života. Nyní, jako jedna z nejúspěšnějších architektek v Denveru, se Deborah vyhýbá lásce za každou cenu ... dokud do jejího života nevstoupí Dan Parker. Neodolatelný Dan jí svěřuje návrh hlavní budovy své společnosti a brzy ji přiměje, aby znovu věřila v lásku. Ale má tajemství, které může zničit vše, co vybudovali a navždy zlomit Debořino srdce. Najde Deborah sílu, aby bojovala za lásku, která by jí mohla konečně učinit šťastnou? Křehký, klasický milostný příběh o tajemstvích, která zůstávají v našich srdcích a volbách, které nás osvobodily....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374580/big_kralovsky-navrh-z2m-374580.jpg 3.3120

Vydáno: , Knižní klub

Crowning Design, 1984

Kniha Královský návrh

Lofda

Ryanova pomoc se mi kdysi četla mnohem líp, takže tentokrát docela zklamání.. Danova identita mi byla jasná dřív než se vůbec objevil, i když závěr vlastně překvapil, to ano ;-) Třetí hvězdička je za nádhernou obálku, já totiž miluji pivoňky (ahaa, zato hlavní hrdinka růže, no nevadí, stane se.. ;-) ) Každopádně další (novější) knihy autorky už čekají, časem se do jejich čtení určitě pustím.

Iris30

Taková lehká oddychovka, četla se hezky, podle názvu jsem čekala úplně něco jiného, přesto kniha nezklamala.
Mile mě překvapilo, jaký byl konec, to jsem opravdu nečekala a v jeden moment jsem si říkala, zda nečtu detektivku, ale opravdu jen malinko.
Byla to jedna z prvních knih a spisovatelka na začátku prozrazuje, jak k psaní došlo.
Určitě má své chyby, ale mě se líbila.

romca4180

Četlo se relativně dobře, ale podle názvu bych čekala něco jiného

Mona85

Kniha se četla pěkně a konec mě překvapil:-)

Miro67

Protože jsem od autorky zvyklá na mnohem propracovanější příběhy, jsem dost zklamaná. Naivní, zápletky bezduché, úroveň červené knihovny. Ale splnila účel oddechové četby.

Janík511
09.08.2021

Jednohubka na jeden večer, která je milá, potěší a příjemně naladí.

Pavlaj
08.08.2021

(+ SPOILER) Tyhle prvotiny od Leily Meacham jsou spíš jednohubky na jeden večer než skutečné romány a se somersetskou ságou se nedají srovnávat. „Křehký, klasický milostný příběh“ slibovaný v anotaci to teda určitě není. Je to plnohodnotná červená knihovna, jenom s kvalitnější obálkou. Hezké byly kulisy Colorada, a to je asi tak všechno.
SPOILER: To závěrečné jakože překvapení a la Hospoda Jamajka bylo jednak průhledné a jednak okopírované.

Ana72154
28.07.2021

Kniha mě vůbec nebavila. Příčinou může být styl psaní i to, že jsem očekávala něco jiného.