Siegrid Siegrid komentáře u knih

Poslední tango s Carmen Poslední tango s Carmen Alena Jakoubková

Od této autorky jsem zatím četla asi jen 2 knihy. Jejich anotace nebo název mě totiž ani neoslovil. Vím, že si na diskuzích hodně stěžují u této autorky, že popisuje hodně o jídle....to v této knize nijak není. Kromě této knihy jsem četla ještě Darovanému manželovi na zuby nekoukej. Líbilo se mi, že autorka umí pěkně popsat - vykreslit postavy, jejich charaktery a styl psaní je mi sympatický. Dle mého stojí za přečtení. Neurazí, ale stačí si knihu půjčit.

30.09.2020 3 z 5

Rodinná pouta Rodinná pouta Linda Howard (p)

Srdcovka, rozum jde stranou, romantika, napětí. Vracím se k ní. Díky této knize jsem začala pátrat po dalších knihách této autorky. Autorka je ale asi lepší v kratších příbězích, některé její knihy nestojí za nic, jiné jsou fajn, hold se musí hledat a nebo padnout zrovna do nálady.

Klid před bouří Klid před bouří Linda S. Howington

Hezká obálka. Příjemné počtení, romantika, detektivka.

Ani peklo, ani ráj Ani peklo, ani ráj Linda S. Howington

Autorka je pro mě nevyzpytatelná. Dokáže napsat hezké příběhy, vykreslí pořádné muže, že byste ho chtěli taky potkat a poznat:-), ale některé její knihy jsou slabší.
Tato kniha byla do 1/2 velmi napínavá, pak už rozvolněnější. Když vypnete rozum, je to zajímavý zamilovaný příběh. Jen to příjmení Prčová bylo na mě moc silné:-).

30.09.2020 3 z 5

Podvržená dáma Podvržená dáma Jude Deveraux (p)

I tuto trilogii mám ráda. Dá se k ní vracet. Kniha není na všechny hvězdy, ale po delší době, když není, co číst, ráda po ní opět sáhnu.

30.09.2020 4 z 5

Sametový slib Sametový slib Jude Deveraux (p)

Tato autorka u mě odstartovala čtení historických fikcí a zamilovaných příběhů. Přečetla jsem všechny 4 díly z této série. A pak pochopitelně jejich dalších nespočítaně knih. Samozřejmě, že některý díl nebyl tak zajímavý a jiskřící, nicméně série "sameťáků" patří mezi ty srdcové a ráda se k ním vracím.

Borec Borec Julie Garwood

Za mě nuda, autorka má lepší tituly

30.09.2020 1 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Takový slaďák. Takže když chcete romantiku, trošku snad i kýč :-), proč ne.

30.09.2020 4 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Julie Garwood

Nic extra, autorka má lepší, ale i horší knihy. Za mě průměr.

30.09.2020 2 z 5

Hudba meče Hudba meče Julie Garwood

Podobně jako Jude Deveraux má tato autorka svoje knihy skvělé, jiné slabší. Hudbu meče řadím mezi ty podařené. Zachumlejte se do postele a začněte číst, snít, apod.

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Za mě hezká romance, řekla bych moderní Robinson Crusoe:-). Rozum jsem vypnula a neřešila, že je to blbost a přitažené za vlasy:-). Kniha se mi líbila, ráda si ji přečtu ještě i jindy.

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Logan (bratr Shannon) a Grace + rozloučení se všemi. Škoda. Táhlé. Kdo však četl celou sérii, přečte si to rád i s přeskakováním, a to, aby si naposledy užil všechny postavy.

30.09.2020 1 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Tak nějak zvláštní, pro mě až psycho postavy:-). Kniha mě neoslovila.

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Do poloviny moc hezké, pak už jsem přeskakovala. Cole mi byl sympatický.

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Téma nic nového, ale Nate je prostě sympaťák, frajer:-). Stojí za to si přečíst.

London Road London Road Samantha Young

Do poloviny super, pak už celkem nuda. Nicméně sérii je fajn prostě přečíst:-)

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Opět sympatická autorka, která napsala sérii knih. Některé vydařené, jiné slabší. Kdo začne číst, bude chtít přečíst všechny:-). Tato kniha patří mezi ty lepší.

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Za mě hrozná nuda, nedalo se to číst, ztráta času, vleklo se to, žádné jiskření, které známe od této autorky. Asi chtěla zkusit něco jiného, ale mě to tedy neoslovilo.

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Nuda, bohužel kniha nemá ten drive a šťávu, kterou v předchozí sérii autorka uplatnila

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Opět seznámení se s touto autorkou. Spíš bych přišla, že její celá série je dost hrubá, až skoro odpad. Asi musí mít člověk náladu na tento druh literatury. Za mě celkově na hony vzdálené až vulgární. Z její série je vhodné přečíst tento první díl, pak ušel Božský cizinec, Božský hráč se mi líbil, Vášnivý sprosťák (je fakt vulgární, ale děj tam je:-)