Klid před bouří

Válečný veterán Dare se v Montaně začne živit jako průvodce divočinou. Stejnou živnost má i Angie, jeho krok jí bere zákazníky. Při jedné výpravě po stopě nebezpečného medvěda někdo chladnokrevně zabije jejího klienta a Angie se dá na útěk. Dare právě táboří poblíž, přispěchá jí na pomoc – a oba společně čelí jak rozzuřené šelmě, tak nevyzpytatelnému vrahovi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243452/big_klid-pred-bouri-LUz-243452.jpg 4.2184

Vydáno: , Alpress

Prey, 2011

Kniha Klid před bouří

Hatshepsut
17. listopadu

Opět zajímavý námět, snad jen psaný tak nějak z rychlíku. Souhlasím s názory, že "Nebezpečně blízko" bylo lepší. Jsem u LH zvyklá, že je kniha vyprávěna z pohledu více postav, ale z pohledu medvěda?Rozhodně nezvyklé, ale proč ne!:-)

lusitta05

Fajn oddychovka. Dare presne hrdina podľa môjho vkusu. Koniec trochu z rýchlika.

alekis

SPOILER
Napínavé a trochu spletité, neb se tu vyskytuje jeden dobře maskovaný prapodivný bezskrupulózní ubožáček padoušek, trochu nebezpečné, neb hustými lesy a houštinami se potuluje jeden lidožravý medvěd, co sežere jednu vedlejší postavu (i tak mi chudáčka človíčka bylo líto), jedna prudká bouře, jeden vyvrknutý kotník... a pak jsou tu tradičně ona a on.
Ona ho strašně moc nenávidí... než se do něj zamiluje!
Milé čtenářky, co nečekáte sáhodlouhé filosofické úvahy, ale napětí, dobrodružství, akci, a samozřejmě lásku a špetku sexu, co plujete na vlně šťastně končících romancí - jděte do toho, určitě se pobavíte! :-)

Khira
26.12.2020

Pekne napisane. Knihu som precitala za par hodin a musim uznat, ze ma to vtiahlo. Dare byl malovravny hrdina avsak uz keď nieco zo seba vypustil stalo to za to. A navyse bol muz činu, s ktorym sa žiadna zena nemusi bat zostat v divocine. Prijemne čítanie, par veci, ktore by sa dali vylepsit sa vzdy najdu.

Kudík
21.11.2020

Pěkné čtení až na ten první realisticky popsaný útok medvědem. Autorka umí různé nehody a dramatické situace popsat tak, že mi to přijde až moc "pozitivní". Osobně nejsem žádná princezna, ale ani zálesák a vidět takto "méďu" v akci, tak si min. krupnu do textilu. Jinak hlavní hrdinové super. Angie byla trošku drsňačka a její reakci na svatební dort jsem moc nepobrala, ale Dare, to byl celkem můj šálek kávy, jen jí nesmí vařit on. :) Do poslední chvíle jsem čekala jak autorka naloží s koňmi. A zase je zde obálka, kde hrdinové neodpovídají popisu, a ten medvěd je spíše grizzly než baribal. Komu se tato kniha líbila a nečetl "Nebezpečně blízko", tak doporučuji. Osobně mi přijde ještě o chlup lepší.

Lemurka
30.10.2020

Takové knížky jako tato mám ráda. Divoká příroda, napětí, romantika. Autorka většinou nezklame.

Siegrid
30.09.2020

Hezká obálka. Příjemné počtení, romantika, detektivka.

jinbr
12.07.2020

O Howard je snad už trochu zbytečné se rozepisovat, ale tady mi přišel i ten konec takový plynulejší. Rozhodně velmi dobrá oddychovka. Hodně podrobně rozepsané pocity při napadení baribalem. No, potkat v lese bych ho nechěla.