Klid před bouří

Klid před bouří https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243452/bmid_klid-pred-bouri-WtD-243452.jpg 4 212 49

Válečný veterán Dare se v Montaně začne živit jako průvodce divočinou. Stejnou živnost má i Angie, jeho krok jí bere zákazníky. Při jedné výpravě po stopě nebezpečného medvěda někdo chladnokrevně zabije jejího klienta a Angie se dá na útěk. Dare právě táboří poblíž, přispěchá jí na pomoc – a oba společně čelí jak rozzuřené šelmě, tak nevyzpytatelnému vrahovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Prey , 2011

alzbeta4340
04.05.2016 5 z 5

Výborná oddechová literatura, u čtení jsem si opravdu odpočala. Svižně psané a zábavné. Příběh se soustředí na rozvíjející se vztah ústřední dvojice a děj je zasazen do zajímavého prostředí. Oddechovky a romance si půjčuji v knihovně, ale tahle by si zasloužila koupit domů.

DadulaZ
07.04.2016 5 z 5

Perfektní kniha, ale kdo má rád knihy od Lindy H. ví své.
Všechny její knihy jsou záživné, dramatické, romantické a sexi zároveň. Přesto že všechny knihy mají stejný základ dokážou člověka vtáhnout do děje a nejde přestat číst.

gamika
21.02.2016

Skvělé čtení, přečteno jedním dechem. Moc se mi kniha líbila a doporučuji všem.

handulli
28.11.2015 5 z 5

Asi nejlepší knížka od Howardové, co jsem četla. Napínavý strhující děj, místy i s humorem. Už dlouho se mi nestalo, že bych se nemohla od knížky odtrhnout. A jak už zaznělo: i já oceňuju, že hlavní hrdinka nebyla žádná fiflena.

zp87
30.09.2015 5 z 5

Tak tady jsem se nezklamala, souhlasím s dalšími čtenářkami, s tím, co bylo napsáno. Hlavní ženská hrdinka - super, oceňuju, že to nebyla žádná fiflena.
Hlavní záporná postava - výborně promyšlená, bavila mě... řečeno slovníkem dobrodruha "působivé mimikry" :)
Hlavní mužská postava - takového chlapa bych chtěla :D, super.
Jediná velká výtka - ovšem to spíš na českého vydavatele - je ten obrázek muže na obalu... Chápu, že ženský vkus je velmi široký a nevyzpytatelný. Někomu se tento kníráč s mastnýma, řídkýma vlasama a rachitickou postavou může líbit, ale mně připadá téměř asexuální. Nejdřív jsem si k Dareovi nemohla najít cestu - protože jsem jej viděla jako toho muže na přebalu... asi až po půlce jsem si zvykla a přiřadila mu podobu dle sebe... Pak se to četlo o 100% lépe :D
Přesto ale plný počet hvězdiček (no dobře, možná jsem lehce přidala, ale skutečně jsem se výborně bavila)... tuto knihu si ještě jednou určitě přečtu.

dubakm
31.08.2015 4 z 5

Souhlasím se Samirou, tohle byla klasická,, howardovka". Skvěle namixované napětí, humor, erotika, romantika a hlavně žena, která používa hlavu nejen k nošení nejnovějšího módního účesu.

Šánka
28.08.2015 5 z 5

Od Lindy H. jsem opět očekávala, že se u knihy odreaguji, přečtu si nějaký pěkný romantický příběh okořeněný trochou napětí a pobavím se nad dialogy mezi ústřední dvojicí.
A ano, přesně tak to bylo, pěkné, však jsem nic jiného nečekala !

Samira
27.08.2015 5 z 5

Linda opět ve skvělé formě, ten správný mix dobrodružství, napětí a romantiky. Velmi sympatické postavy, výborně a reálně zpracovaná zápletka a výsledek je dokonalý. Ideální na odpočinek, doufám v brzské vydání nějaké další její knihy. Doporučuji!

alnahu
23.07.2015 5 z 5

Příjemné dobrodružné čtení ve kterém nechybí ani romantika. Pěkné čtení na dovolenou.