SeverusSnape SeverusSnape komentáře u knih

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Velice nadčasová a poučná.Vybrala jsem si ji do povinné četby a jsem velmi spokojena

26.07.2017 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Úžasná kniha,strhující děj,který mne moc bavil.Skvělá atmosféra a postavy.Jsem nadšená a asi i trochu divná,protože Krysař mi připomínal Snapa s Harryho Pottera :) :'(

25.07.2017 5 z 5

Krásné obohacení ze světa HP.Každý fanoušek by si tuto knihu měl přečíst

23.07.2017 5 z 5

Kniha mne opravdu nijak nenadchla.Čekala jsem mnohem víc se spojením upírů a mé oblíbené autorky

20.07.2017 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Wow,úžasná knížka,která se skvěle četla,skvělý nápad a děj mne doslova uchvátil.Chci další díl!!

21.06.2017 5 z 5

Bestie je zvíře Bestie je zvíře Peternelle van Arsdale

Zcela upřímně anotace mne upoutala,protože opravdu zněla skvěle.Příběh nic moc,ale kdyby se lépe podal,tak by mohl být lepší.Bylo zde i pár opravdu napínavých pasáží,ale jinak mi to přišlo zdlouhavé

13.06.2017 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Úžasné,kniha povídek mne osobně zaujala mnohem víc než celá Selekce.Nejvíc se mi líbila první povídka o Maxonově matce Královně.Moc dobře se mi to četlo,krásné,dojemné,strhující a každá povídka je vyprávěna někým jiným,takže je tam spousta citů .Vřele doporučuji všem

05.06.2017 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Krásná dětská kniha s nádhernými ilustracemi od Heleny Zmatlíkové.Jízda do dětství

02.06.2017 5 z 5

Pan Mumla Pan Mumla Barry Hutchison

Super hororová kniha,strhující a velmi napínavé.Originální nápad

02.06.2017 5 z 5

Pán much Pán much William Golding

Opravdu mne tato kniha neuchvátila,přišlo mi to zdlouhavé a nudné....Není to můj oblíbený styl psaní

01.06.2017 3 z 5

Hadrová Maggie Hadrová Maggie Barry Hutchison

Fakt skvělá a napínavá kniha pro náctileté

01.06.2017 5 z 5

Život není kabaret Život není kabaret Jacqueline Wilson

Překrásné jako vždy.Stále milovaná autorka již od mých dětských let.Vždy čtivé,plné emocí,milé a kouzelné.Ale je mi stále záhadou,kam autorka na ty své knihy chodí a kde bere tu fantazii

23.05.2017 5 z 5

Saeculum Saeculum Ursula Poznanski

Skvělá,okouzlující,čtivá,originální námět,neuvěřitelná zápletka a to napětí.Rozhodně doporučuji

17.05.2017 5 z 5

Čarodějnice školou povinné Čarodějnice školou povinné Jill Murphy

Vtipné,nápadité,čtivé,milé

15.05.2017 5 z 5

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

Je to milé,oddechové a skvěle se čte.Dějové zvraty mne moc neuchvátili (s porovnáním s VA),ale přesto to byla nádherná kniha.Hlavní hrdinka mi nebyla moc sympatická,ale ani se mi vyloženě neprotivila.

13.05.2017 5 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Úžasně promyšlený příběh plný zvratu,od kterého jsem se nemohla odpoutat.Bylo to milé,brutální,zvláštní a plné naděje.Kniha je psána očima dvou odlišných lidí,kteří se spojí díky osudu..Opravdu se velmi těším na další díl

10.05.2017 5 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Krásná a milá kniha,která ve Vás něco zanechá.Krátká,ale úžasná povídka plná citů,která nechá v člověku rozporu plné pocity,je v ní naděje na něco lepšího.Nevím jak jinak knihu popsat

10.05.2017 5 z 5

Serafina a černý plášť Serafina a černý plášť Robert Beatty

Krásná a milá knížka,prvně jsem četla druhý díl a až teď ten první (logický postup,že ano ).Je to opravdu zajímavý námět a moc se mi líbí styl psaní autora

05.05.2017 5 z 5

Zlatý skarabeus: devatero podivuhodných příběhů Edgara Allana Poea Zlatý skarabeus: devatero podivuhodných příběhů Edgara Allana Poea Edgar Allan Poe

Nějaké jsou dobré,jiné mne neoslovily.

25.04.2017 4 z 5

Sestra smrt Sestra smrt Marie Rejfová

Líbílo se mi to mnohem víc než první díl .Paráda.Kadenovi jsem fantila už od začátku,takže jsem maximálně spokojená

20.04.2017 5 z 5