Hadrová Maggie

Hadrová Maggie https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90988/barry-hutchison-imaginarni-ne-pratele-hadrova-maggie-90988.jpg 4 61 9

Billy je surovec a drsňák. Kyleovi proto připadá skoro legrační, když zjistí, že Billyho imaginární přítel byla malá holka s panenkou jménem Hadrová Maggie. Skoro, ale ne úplně. Protože Hadrová Maggie je zpátky a chce si s Kylem zahrát na schovávanou. Kyle musí najít Billyho. Když se mu to nepodaří, Billy zemře...

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Raggy Maggie , 2010

LimedkaMikki
31.08.2022 4 z 5

Pan Mumla byl děsivý, ale šílená pětiletá holčička s hadrovou panenkou? Raději dvakrát Mumlu. Brr. V knize je zajímavé jak dokáže nevinné dětské hry obrátit tak, že se jich bojíte a rozhodně si nechcete hrát. Kdo by taky chtěl, když to má pod palcem šílená psychopatka, že jo. Oproti první ději, který byl zaměřený víc na fyzičku, se tento díl zaměřuje spíš na psychiku. Co je horší a co lepší už je na posouzení čtenáře.
A vážně mě zajímá, kdo je u všech všudy Ameena! :D

knihomol.petr
15.02.2018

m-m-m-málem js-s-sem d-d-dostal strachem INFARKT!!!!!

SeverusSnape
01.06.2017 5 z 5

Fakt skvělá a napínavá kniha pro náctileté

eletrika03
03.05.2014 4 z 5

Tahle kniha se dobře četla. Ta Caddie byla dost hnusná a té její hry byli spíš vražedné.

Jahoda197
05.01.2014 5 z 5

Super čtení večer před spaním :)

Enefersis
09.02.2013 3 z 5

Teda… nikdy jsem neměla ráda tyhle panenky a teď to platí ještě dvojnásob :D Fajn kniha, i když se nedá říct, že bych při čtení trnula hrůzou, ta představa pomstychtivých imaginárních (ne)přátel je docela znepokojivá…:)

Kikušák
12.06.2012 5 z 5

Tak tahle knížka je úžasná, dokonce se mi možná líbí víc i než druhý díl.:)

Hanyuu-hime
02.02.2012 4 z 5

Pan mumla byl obrovský a nebezpečný kvůli své hrubé síle... Caddie je oproti němu jen malá holka, jenže o co je menší, o to je také chytřejší a nebezpečnější... Horory se stejně téměř neobejdou bez malých psychopatických holčiček, a když mají k sobě ještě šílenější panenku, je to hororová dvojka k nezaplacení.
Druhý díl byl opravdu o něco lepší než jednička, Imaginární (ne?)přátelé jsou ale 6ti dílná série, proto jsem opravdu moc zvědavá, co přijde příště, co nám asi předvede Pán vran?

šneki
01.01.2012 5 z 5

Ještě lepší než Pan Mumla! Podle mně je to více psychologické, Pan Mumla jednal tělem, kdyžto Caddie a hadrová Maggie využívají úplně jiný tip teroru.

Barry Hutchison
skotská, 1978