Pán vran

Pán vran https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135052/bmid_pan-vran-tCR-135052.jpg 4 44 3

Imaginární (ne?)přátelé jsou opět tu! Matka pošle Kyle na venkov, aby zde zapomněl na všechny zlé věci – především na skutečnost, že se jeho otec chystá zničit svět.Imaginární nepřátelé jsou opět tady. Kyle je sám a na útěku, ale brzy si uvědomí, že ať se schovává kamkoliv, nikde nebude v bezpečí před imaginárními přáteli. Zvlášť, když se na scéně objeví tajemný Pán vran…... celý text

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

The Crowmaster , 2011

knihomol.petr
15.02.2018

DĚSIVÉ ALE ZÁBAVNÉ DOPORUČUJI!

SabinaV.
16.04.2014 2 z 5

Něco takového jsem i čekala. Pán vran je taková spíše nevýrazná postava, která se jen tak prochází knihou a sem tam někoho zabije. Jo, a nejvíc mi vadí to strašně rychlé rozuzlování na posledních asi pět stránek.

Fantomaska
08.11.2012 1 z 5

Po Divergenci se všechno těžce hodnotí, ale tohle mě vážně vůbec nezaujalo. V půlce knížky už jsem nevnímala kdo, co, proč, s kým bojuje a dost jsem se nudila. Postavy nevýrazné, Marion mi zabili a jediný další, kdo stojí za zmínku je Ameena, i když... Nápad možná originální, ale ve třetím díle jsem se prostě nechytala, což není úplně motivující k tomu abych si přečetla i předchozí dva.