SeverusSnape SeverusSnape komentáře u knih

Čarověník Čarověník Marie Rejfová

Takže na češku fakt dobrý.Normálně nečtu knihy od českých autorů s dějem odehrávajícím se v ČR,ale líbila se mi obálka

17.04.2017 4 z 5

Myši - Každému jednou dojde trpělivost Myši - Každému jednou dojde trpělivost Gordon Reece

Úžasná knížka plná zvratů,která Vás vcucne do děje a nepustí

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Celkem zajímavý námět a dobré podaní,ale čekala jsem trochu víc

Daleko od hlučícího davu Daleko od hlučícího davu Thomas Hardy

Jedna z mých nejoblíbenějších knih.Je to krásné,romantické,strhující,čtivé a strašně se mi líbí autorův styl psaní.

Čarodějnice se nelíbaj Čarodějnice se nelíbaj Hortense Ullrich

Už je to pár let,co jsem ji četla.Ale bylo to skvěle napsáno,vtipně a opravdu mne to bavilo číst

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Některé knihy u Vás zanechají stopu,,neco se ve Vás změní a mnohdy nevíte co.Opět se mi to stalo u Britt-Marie.Je to nádherná knížka .Je to má druhá kniha od tohoto autora,první jsem četla Babičku,kterou jsem si též zamilovala.Je to vtipné milé čtení,ale jak to v životě chodí není to sluníčkový příběh pod růžovou duhou.Britt-Marie mi přirostla k srdci a stejně tak i obyvatelé Borgu

Životy, které jsme ztratili Životy, které jsme ztratili Megan Crewe

Líbilo se mi to dokonce víc než první díl

11.04.2017 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Velice silný příběh plný emocí.Jsem ráda,že jsem si knihu přečetla i z toho důvodu,že se častěji baví o nacistických koncentračních táborech,ale ruský gulag si málokterý autor vezme za své téma.Naše mladá generace je zvyklá na hrůzy hororů z TV.Ale málokdo si z nás mladých dokáže představit hrůzy války,která nebyla fikce nýbrž holá a syrová realita,za kterou spousta lidí nesmyslně položila své životy a nebo si je vybojovala za velkou psychickou újmu na celý zbytek života.V této knize je nádherně vidět čeho všeho byli lidé schopni,aby si zachránili holý život,jak umírali hlady a na nemoce.Podle mne by se kniha měla přidat do ,,povinné četby " pro střední školy

11.04.2017 5 z 5

Tajemný ostrov Tajemný ostrov Enid Blyton

Krásná knížka

10.04.2017 5 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

4 hvězdičky,protože mi trvalo asi 120 stránek,než jsem se začetla do děje,těch 120 stran jsem v tom měla dost guláš.Pak se to ale rozjelo a WOW...Paráda,úplně něco jiného než jsem kdy četla.Skvěle promyšlený svět a bytosti.Bylo to první dílo,které jsem od autorky četla a myslím,že nebude poslední.Skončilo to velmi napínavě a těším se na další díl

10.04.2017 4 z 5

Řekni vlkům, že jsem doma Řekni vlkům, že jsem doma Carol Rifka Brunt

Pane Bože!To je úžasná knížka,která je plná zvláštních a zajímavých myšlenek.Když jsem ji dočetla,tak se ve mě něco změnilo,ale nevím co.Už dlouho jsem nečetla knihu,která by ve mne zanechala takový odkaz.June mi byla strašně sympatická,a čtení bylo opravdu dojemné.Jsem zničená a přesto šťastná

08.04.2017 5 z 5

Doktor Proktor a vana času Doktor Proktor a vana času Jo Nesbø

Nemůžu si pomoct,ale Jo Nesbø mi nikdy nepřilnul k srdci

07.04.2017 3 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Chvílemi vtipná,ale moc se mi nelíbí jak Jo Nesbø stylově píše a taky se mi moc nelíbily ilustrace

07.04.2017 3 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Knížka je vždy lepší než film a tato je přímo dokonalá.Užasný příběh,který se skvěle čte

07.04.2017 5 z 5

To nejhorší na mé sestře To nejhorší na mé sestře Jacqueline Wilson

I když mi je už 18,tak J.W. prostě číst budu.Patří k mému dětství a stále zbožňuji styl jejího psaní.Její knihy se čtou rychle a příběhy jsou skvělé.Tento se mi velmi líbil,sama mám 3 sourozence,takže jsem Marty a Melissu plně chápala

06.04.2017 5 z 5

Temný anděl Temný anděl Meredith Ann Pierce

Čekala jsem víc a asi ani nemíním číst další díl.Je to taková pohádka před spaním

05.04.2017 3 z 5

Pod vlivem Jupiteru Pod vlivem Jupiteru Gary D. Schmidt

Krásná a úžasná knížka, u které jsem brečela jak želva.Silný,velmi smutný příběh,který zaujme a nutí Vás číst dál.Kniha je velmi tenoučká,ale plná emocí

05.04.2017 5 z 5

Kázání ohně Kázání ohně Francesca Haig

Mě se to osobně velmi líbilo.Námět fakt bomba Dvojčata Alfa jedinci a Omega s nějakou fyzickou nebo mentální psychickou vadou,kteří jsou spojení jedním životem.Zemře jeden,tak zemře i druhý.
A mocní Alfové se starají,aby se jim Nic nestalo,a to tak,že je drží proti jejich vůli pod zámkem.Četla jsem jedním dechem.A chci další díl prosím :'(

04.04.2017 5 z 5

Lexikon: Neautorizovaný průvodce příběhy Harryho Pottera a souvisejícími prameny Lexikon: Neautorizovaný průvodce příběhy Harryho Pottera a souvisejícími prameny Steve Vander Ark

Doplněk,který by měl mít každý správný fanoušek Harryho Pottera.Jsou tam velmi zajímavé věci a jejich původ v latině

31.03.2017 5 z 5

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

Víc se mi líbil první díl,ale nebylo to vůbec špatné

31.03.2017 5 z 5