Životy, které jsme ztratili

Druhá část dystopické trilogie Padlý svět a pokračování knihy Tak padne náš svět Tajemný virus téměř zničil malou ostrovní komunitu, v které Kaelyn dosud žila. Po měsících přísné karantény připlouvá k ostrovu první loď z pevniny. Ale přestože Kaelyn má velkou radost, že opět vidí svého přítele Lea, zprávy, které přináší, nejsou vůbec dobré. Virus zdecimoval i pevninu a lidé tam potřebují pomoc stejně zoufale jako ostrované....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166646/big_zivoty-ktere-jsme-ztratili-ktF-166646.jpg 4.1134

Padlý svět 2.

Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

The Lives We Lost, 2011

Kniha Životy, které jsme ztratili

Kacennnka
03.11.2019

Stále lepší průměr. Prostě se nemůžu donutit, aby mi na těch postavách opravdu záleželo.

PAVEL z BRNA
18.08.2018

Druhý díl se mi líbil stejně jak první, akorát jsem ho četl s jistým smutkem, že se nedovím jak celý příběh skončí, neboť vydání třetího dílu je nedohlednu.

Misa25
20.03.2018

Druhy dil serie mi prisel o neco slabsi nez prvni dil, ale opravdu me mrzi, ze dalsi dil nevydaji, rada bych vedela, jak cele putovani nasi skupinky dopadne.

barbiegirl
05.01.2018

Po přečtení prvního dílu jsem velmi váhala, jestli se pustit do pokračování série nebo ne, protože mě děj moc nezaujal. Nakonec sem se k tomu dokopala a rozhodně nelituji:) druhý díl mi příjde daleko lepší než 1. a byla sem opravdu hrozně moc sklamaná, když sem zijstila, že 3. díl v češtině nevyjde... Proto bych se chtěla zeptat, jestli je tu někdo, kdo si ho přečetl v originále, protože bych moc chtěla vědět, jak tento příběh dopadne:3

Lisa123
15.10.2017

Tato série knih se mi velmi líbí. Do této knihy (druhého dílu) se mi moc nechtělo, jelikož jsem se obávala, že nenaplní má očekávání. Musím ale říct, že mě kniha velmi mile překvapila a líbila se mi možná ještě více, než kniha Tak padne náš svět. Líbilo se mi, že je kniha v mírném napětí - nikdy jsem nevěděla, co se bude dít dál. Určitě doporučuji!!

BeyondHorizon
03.09.2017

Průměrné pokračování průměrné série. Horší než první díl. Opět je obálka lepší, než knížka samotná. Ráda bych si ale přečetla poslední díl a zjistila, jak to končí, když už jsem si oba díly koupila v Levných knihách.
Znovu sérii už ale nepřečtu.

Drahuska12
19.06.2017

Moc hezká kniha ,určitě doporučuji :)

Drahuska12
19.06.2017

Knihu jsem přečetla během dvou dnů. První díl jsem četla asi před 3 lety a proto jsem se zpočátku trochu ztrácela ,ale kniha podle mého je velmi dobře napsaná ,je chytlavá a čtivá . Námět se mi líbí a proto hodnotím 4* . Skvělá kniha ,jen mám strach,že 3dil nevyjde a já nezjistím jak to celé dopadne :/