SeverusSnape SeverusSnape komentáře u knih

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Úžasné a hlavně zábavné čtení. Dalo by se tam přidat pár pikantnistí, ale i tak jsem nadšená. A krásná obálka jako bonus k tomu

13.11.2017 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Skvělé, první díl se mi sice líbil o trochu víc, ale i tak paráda. Čtivé, nápadité.

08.11.2017 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

No, název zněl úžasně, ale příběh nic moc..Čekala jsem prostě víc, asi jsem hold náročná

28.10.2017 4 z 5

Alenka v říši zombií Alenka v říši zombií Gena Showalter

No, opravdu jsem se na tuto knihu moc těšila, po přečtení jsem byla zklamaná.

04.10.2017 4 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Neskutečně krásný a smutný příběh plný emocí, u kterého jsem brečela jako želva.Skvělé a tajemné ilustrace domu dávali opravdu nezaměnitelnou atmosféru.Tato kniha je jako sám život - nespravedlivá.Kdo rozhoduje, co je špatné a co dobré. Kdo dává pravomoc jednomu soudit druhého?Musíme se na věci dívat ze všech úhlů, pokud chceme znát pravdu, je-li krutá nebo milá, to je relativní. A nalhávání, že to bude lepší, ikdyž hluboké uvnitř víme, že nebude, nic nevyřešíme a pravda na sebe nenechá dlouho čekat

27.09.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Úžasná knížka, jsem z ní opravdu nadšená.Plná emocí,zrady a zvratů.Fakt bomba, co stojí za přečtení

24.09.2017 5 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Povstaneme, rudí jako úsvit...
No, rozhodně slabší než první díl, nic moc se tam neděje, ale neurazí. Mare jako postavu nesnáším, takže ta mi celkový dojem moc nezlepšila. Ale jsem zvědavá na další díl

23.09.2017 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Zajímavý nápad, ale nijak oslnivě napsáno

21.09.2017 4 z 5

Kráska a zvíře – Román podle filmu Kráska a zvíře – Román podle filmu Elizabeth Rudnick

Nádherná pohádka,u které nezůstane oko suché a čtete ji se zatajeným dechem

12.09.2017 5 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Zcela upřímně mi tuto knihu hodně lidí hanilo,ale mne se to líbilo.Krátké srozumitelné,žádné nudné pasáže.Byla jsem spokojená

08.09.2017 5 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Tato kniha mne doslova uchvátila, vyníkající nápad a zpracování.Psychologické knihy mám velmi ráda.Jsem ráda,že konečně někdo napsal knihu o schizofrenii pro mladé,protože mnoho lidí ví jen,že je to jen psychická porucha a zde vše bylo popsáno z pohledu mladé schizofrenní dívky, je tedy zde vidět jak těžký život mají tito lidé.

07.09.2017 5 z 5

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

Kniha mi přišla hekticky napsaná a námět mne nějak nenadchl.Znovu to rozhodně číst nemíním

06.09.2017 3 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Svět Říše divů mi byl vždy velmi blízký,dokonce bych o sobě řekla,že patřím mezi Potrhlé.Podle názvu byl konec víceméně jasný a nápad mne osobně nějak nenadchl, ale postavu Cath jsem si zamilovala, přiznávám,že se mi líbila více první polovina knihy,ano mám ráda rozvleklejší knihy :).Hodnocení pět hvězd získává kniha za postavy a styl psaní.Uvažovala jsem o 4,kvůli zápletce a nápadu,ale chápu,že překonat originál Alenku v říši divů je velmi náročný úkol,ale není to nemožnost .

05.09.2017 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Skvělý napád o tom žádná.Barvitě a skvěle napsáno,ale něco tomu prostě chybělo.I přesto mne to velmi bavilo číst a bohužel nemohu srovnávat,byla to má první kniha od Lars Kepler

16.08.2017 4 z 5

Zombie blondýny Zombie blondýny James Brian

Zajímavý námět,bavilo mne to i číst,ale konec byl předvídatelný a nic moc

10.08.2017 4 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Upřímně nejlepší kniha z celé série.Tak trochu jsem v ten konec a jejího ženicha,protože byl totálně užasnej.Moc dobré zakončení série a v tomto díle nebyla Eadlyn ani tak otravná a ufňukaná,takže vřele doporučuju

09.08.2017 5 z 5

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Skvělé

02.08.2017 5 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Krásné,smutné jako sám život.Autor mne vždy dokáže překvapit,ale toto se mi z jeho děl lilbilo nejvíce

30.07.2017 5 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Velice zvláštní,je to podle mého názoru založeno i dost na psychice.Jsou zde velmi dobře popsány všeobecně charaktery lidí.Mám z toho dosti rozporu plné pocity,které nemohu nijak vyjádřit.Rozhodně je to velmi zajímavá kniha,která je i velmi poučná

27.07.2017 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Krásný milý příběh o lásce,pochopení a válce.Ikdyž se jedná o povinnou četbu,tak se krásně čte a myslím si,že by mohl nadchnout i mou současnou generaci,která moc ráda nečte

26.07.2017 5 z 5