Život není kabaret

Hetty a Elvíra na společné cestě. Hetty Featherová začala novou kapitolu svého životního příběhu. Poté, co se svou milovanou kamarádkou Elvírou uprchla z Tangelfieldova pojízdného cirkusu, se snaží uchytit jako estrádní umělkyně velkolepého kabaretu Cavalcade. Hetty s Elvírou se brzy stanou jeho hvězdami vedle ostatních skvělých čísel - jedním z nich je i představení Hettyina starého známého, Bertieho. Brzy se však ukáže, že kabaret není bezpečným místem, a Hetty má co dělat, aby ochránila svou milovanou Elvíru, která touží po normálním dětství. Hetty se zároveň snaží porozumět svým citům k Bertiemu - a také k Jemovi, na kterého nikdy nezapomněla. Hetty sní o úžasné budoucnosti pro sebe i pro Elvíru. Z dálky svítí jasná světla Londýnského divadla. Stane se Hetty skutečnou hvězdou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/313088/zivot-neni-kabaret-00m-313088.jpg 4.532

Hetty Feather (5.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Little Stars (2015)

Kniha Život není kabaret

verca65
08.11.2018

Doufám, že napíše další díly!!

fajka
03.09.2018

Musím uznat, že mě kniha moc nezaujala. Byla horší než 1, 2 a 3. Také mi bylo hodně líto Jema. Možná je to kvůli toho, že mě to tolik nezaujalo. Ale kniha byla dost čtivá a přečetla jsem ji celkem rychle. Byl to opět upoutavý a zajímavý děj. Ale nejvíc mě mezitím zaujala jednička a trojka. Myslím si, že kdyby byl další díl, tak bych si ho přečetla. Ale nevím jestli by mě zaujal. Prostě to shrnu je to celkem dobrá kniha, ale vracet se k ni nebudu.

DancerJaneBooks
08.04.2018

Zase- úplně úžasná knížka! Ani nevím, co k tomu mám napsat. V tom, že je tahle série nejpovedenější dílo autorky, jsem se nemýlila. Je to prostě úplně super číst takový příběh, který je v jiném století než ve kterém žijeme. Navíc to bylo teďkom z pohledu Hetty, což je o trochu lepší než když to vypráví Elvírka. Hvězdička se mi sice líbila stejně jako tenhle díl, ale z pohledu Hetty je to takové lepší, protože vyprávěla i ty předchozí díly. Moc se mi líbilo to, že spolu Elvírka a Hetty měly tak hezký vztah. Tahle série, jak už jsem možná psala u všech nebo skoro všech dílů téhle série, patří prostě mezi nejlepší knížky, které jsem kdy četla. Někdy mi trošičku vadilo, že skoro všichni upřednostňovali Elvírku, třeba slečna Gibsonová a přitom jí Hetty skoro nic neudělala. Ale Hetty to tak nějak nevadilo, nebo to tam aspoň nebylo psáno. Jsem moc ráda za ten konec, že se potkaly s Bertiem a doufám že spolu zatím budou šťastně žít. A jsem taky ráda za to, že je Hetty šťastná, že může hrát v divadle. Sice Elvíru to moc nebaví, ale pro ni je hlavně důležité, aby byla s Hetty, což je krásné. Prostě tu sérii miluju. A nejvíc doufám v to, ať je další díl!!!

Roselunda 1928
13.11.2017

Ke knize jsem se vrátila tak trochu z nostalgie, a i když jsem z podobných příběhů asi už vyrostla, čtení jsem si docela užila. Trochu mě mrzí, jak to dopadlo s Jemem, ale nakonec jsem byla spokojená. Jen doufám, že už nebude moc dalších dílů, sice jsem se k příběhu vrátila ráda, ale už se mi zdá, že to je uměle natahované a pro mě to ztrácí na kvalitě.

Kika28
09.11.2017

Tahle kniha mě moc nezaujala přišlo mi že se děj strašně vlekl.

Janpa
11.06.2017

Tento díl se mi líbil, jediné, co mi vadilo bylo, že všichni obdivovali Elvíru a chudák Hetty nic. Jinak super :D

SeverusSnape
23.05.2017

Překrásné jako vždy.Stále milovaná autorka již od mých dětských let.Vždy čtivé,plné emocí,milé a kouzelné.Ale je mi stále záhadou,kam autorka na ty své knihy chodí a kde bere tu fantazii

Kokesar13
31.03.2017

Jacqueline prostě válí. Její knihy naprosto miluju. tato série je ale má nejoblíbenější. Zbožňuji historické romány...a tato série je něčím naprosto výjimečná. Možná, že to bude tím neuvěřitelně čtivým stylem psaní autorky?
Chci další díl!!! :-)