sestricka1 sestricka1 komentáře u knih

Žár a led Žár a led Simona Ahrnstedt

Po hooodně dlouhé době jsem sáhla po romantické knížce a kupodivu jsem ji neodložila a dočetla až do konce. Byla to pohádka pro dospělé, ale četla se moc pěkně.

02.01.2020 4 z 5

Nikdy nezapomenu Nikdy nezapomenu Michel Bussi

Hodně dobrá kniha, čtivá. Sice dost zamotaný děj, až neuvěřitelný, ale když neztratíte nit, tak je to dobré počtení. Určitě doporučuji.

08.11.2019 4 z 5

Šepoty a lži Šepoty a lži Joy Fielding

Výborná kniha, přečtena jedním dechem. Byla jsem velmi překvapená z vývinu děje, autorce se podařilo mě naprosto zmást a hodně dlouhou dobu vést mé myšlenky úplně jiným směrem. Doporučuji ke čtení.

21.10.2019 5 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

tato kniha se mi četla velmi dobře, určitě doporučuji. Napínavý děj, sice místy k neuvěření, ale i tak skvěle napsaný. Konec nemusel být takový, jaký byl.

08.09.2019 4 z 5

Poslední dny Rabbit Hayesové Poslední dny Rabbit Hayesové Anna McPartlin

Krásně, dojemně popsaný odchod mladé ženy z tohoto světa.

06.07.2019 5 z 5

Neznámý Neznámý Simon Toyne

Dlouho jsem se prokousavala, začetla jsem se až v poslední třetině. Pak už měla kniha rychlý spád. Od autora zatím nejslabší kousek.

03.07.2019 4 z 5

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

Prečteno za den a půl na pláži. Četla se pekně, ale pro mě měla mnoho nedotažených momentů.

03.07.2019 3 z 5

Koruna démonů Koruna démonů James Rollins (p)

Výborná kniha, mohu jedině doporučit. Sice vyslechnuto jako audiokniha na poznávacím zájezdu, ale o nic menší zážitek.

23.05.2019 5 z 5

Moje Pacifická hřebenovka Moje Pacifická hřebenovka Monika Benešová

Osud a odvaha téhle dívenky mě neskutečně oslovily, má můj obdiv.

09.03.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetla za jeden večer. Četla se pěkně, drama a bolest hlavní hrdinky byla popsána opravdu dobře, uvěřitelně. O dost horší byla druhá linie knihy. Divné nedokončené dialogy , iracionální chování hrdinů, zbytečné tlačení knihy do laciné romantiky....škoda toho všeho. Ale ztracený čas to rozhodně nebyl.

09.03.2019 3 z 5

Zazděná zaživa Zazděná zaživa Petra Nachtmanová

Pěkná kniha, ale tak těžké téma mohlo být i více rozepsané a propracované. Klidně bych takové knize věnovala daleko více času.

18.12.2018 4 z 5

Dokonalá nevěsta Dokonalá nevěsta Sophie Kinsella (p)

Autorku mám ráda, ale tento děj je až příliš k neuvěření. Až když jsem nad obsahem přestala hloubat a jen si užívala romantického ducha knihy, tak se to dalo celkem pěkně číst.

02.10.2018 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nádherná kniha, velmi dobře se četla. I když velmi zřídka sáhnu po válečné tématice, jsem moc ráda, že se mi dostala do ruky. U takovéto knihy si vždy připomenu, jak moc se máme dobře a poděkuji za to. Doporučuji si určitě přečíst.

19.09.2018 5 z 5

Opálová poušť Opálová poušť Elizabeth Haran

příjemný, naivní, jednoduchý příběh, který bohužel nijak neutkví. Četla jsem ji minulý týden na dovolené, taková jednohubka na dva dny :-) dnes, když jsem si ji chtěla přidat do přečtených, jsem musela hodně vzpomínat, co že to bylo vlastně za knihu.

19.09.2018 4 z 5

Dívky, které zmizely Dívky, které zmizely Amanda Quick (p)

Nějak mi tato kniha nesedla. Příliš mnoho romantiky, detaily ve vyšetřování neseděly, děj překombinovaný....

19.09.2018 3 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Kniha se mi četla dobře. Sice zavání trochu pohádkou, ale jsem ráda, že jsem opět mohla trávit čas s Mikaelem a Lisbeth :-)

30.08.2018 4 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Brown patří k mým nejoblíbenějším autorům a Počátek jsem si náležitě vychutnala. O to více, protože děj se odehrával v Barceloně, kde jsem nedávno byla :-) Velmi se těším na další knihu ....prý z Prahy.

15.06.2018 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

výborná kniha, přečteno jedním dechem. Určitě doporučuji přečíst. Od druhé poloviny to nabírá naprosto nečekaný spád....

11.03.2018 5 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Dost realistické vyprávění, žádná červená knihovna. I když na můj vkus české ženy výchova puberťáků neskutečně benevolentní a pak jsou tu vidět ty konce. Ale i tak to je.....

08.03.2018 4 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

dávám max 3 hvězdičky. Nemám vůči obsahu nějaké výhrady, číst se to dalo, ale že bych byla nějak unesená dějem, se říct rozhodně nedá.

27.02.2018 3 z 5