sebemi sebemi komentáře u knih

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

Moje první kniha od autora a zároveň rovnou štafeta. Nadchlo mě obojí. Mně se hlavní hrdina právě líbil kvůli toho, že byl jiný, drzý, sebevědomý, neokoukaný, bavil mě. Detektivní zápletka super, já jsem nadšená.

15.04.2023 4 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Fenomenální! Jsem naprosto unešena.

Troufám si říct, že ještě lepší než Z krve a popela a navíc to na knihy vrhá úplně nové světlo, takže si je budu muset znova přečíst.

Sera není žádná fňukna, Nyktos je moje nová posedlost a spolu jsou úžasní,ta chemie, vtípky, žrala jsem to jak puberťačka.

Už mám své top momenty, nechci spoilerovat, ale scéna u jezera, uspokojující pomsta a závěrečné odhalení jsou top!

A teď čekat na další díl, to je na tom to nejhorší.
Armentrout fakt jede a už dohnala i Maasovou.

27.03.2023 5 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Vtipné odpočinkové čtení.

24.03.2023 4 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Jsem z toho trochu rozpolcená, protože se to skvěle čte,ale zároveň si myslím, že ta erotika v některých pasážích byla hodně mimo, jde jim o život a on má erekci,no nevím nevím, to jsem se posmála. Ale jako jo, slupla jsem to.

20.03.2023 3 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Colleen si dávkuju v časových odstupech, neb mě vždycky emocionálně vyždímá. Tady tomu nebylo jinak, krásná kniha a příběh. Nemám víc co dodat, snad se brzo zase vzpamatuju.

09.03.2023 5 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Škoda toho useknutého konce, není tam vysvětleno skoro nic. Jinak je to skvělé, napínavé čtení.

07.03.2023 4 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

První díl se mi líbil o dost více, tady se neřeší,co by se řešit mělo a co mi bylo jasné více méně od začátku,ale v popředí je předvídatelné pubertální drama. A na to už jsem fakt stará. I tak ale Armentrout píše velmi čtivě a opravdu škoda nevyužitého námětu.

05.03.2023 3 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Nedokážu sespsat své myšlenky, nedokážu to kvůli poslední větě, poslednímu slovu. Myslím, že jsem prodělala menší infarkt, nemohla jsem dýchat a pak jsem se začala bezmezně radovat jak blázen. Ano, ano, anooooooo, já se tak těším na to,co přijde, neb ..... Miluju tě Sarah, já tě sakra miluju.

02.03.2023 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Maasová ty mi dáváš. Knihu jsem odkládala, neb svět,kde se protíná fantasy s modernou moc nemusím,ale omyl, totálně jsem tomu propadla. Opět bombastický závěr,kde jsem nestíhala dýchat. Prostě Maasová jak má být. Pro její čtenáře nutno přečíst.

02.03.2023 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Přidávám hvězdu navíc oproti minulému dílu. Je to velmi čtivé,ale co mi vadilo (spoilery):

Královská rodina ji jen tak přijme a hned ji milují?! Jaren ji vykváká úplně všechno, na následníka trůnu moc rozumu teda nepobral, Cal teda ví a pohoda? Haha. No a ta Kiva, nevím,jestli to autorka dělá schválně,aby nás čtenáře naštvala,ale ta byla místy úplně pitomá. Její myšlenkové pochody stále dokola mi drásaly nervy a než jí vše docvaklo...

Za zlepšení a super závěr 4 hvězdy.

06.02.2023 4 z 5

Dvůr temnoty Dvůr temnoty Victor Dixen

Čte se to skvěle, svět promyšlený, hlavní hrdinka to tam seká od prvních stran,to jsem koukala. Brala jsem to jako odpočinkovou četbu a bavila se.

01.02.2023 4 z 5

Temné a kruté lži Temné a kruté lži Ginny Myers Sain

Young adult už čtu nějakou dobu a tak radši od těch hodně propagovaných knih moc neočekávám,neb jsem většinou zklamaná. To ale není případ této knihy. Naprosto mě pohltila, úžasně vykreslené prostředí a ta atmosféra ach. Rozbíhá se to od prvních stran a jede to až do konce rychlým tempem. Grey a Elora mi přirostly k srdci, prožívala jsem to s nimi. Měla jsem podezření různá a stejně jsem na vraha nepřišla, vlastně v závěru mi spadla úplně pusa. Knihu bych označila jako jedinečnou,nic podobného jsem ještě nečetla a jsem vážně nadšená.

30.01.2023 5 z 5

Knihu jsem dostala pod stromeček a hned se na ní vrhla a jsem uchvácená. Nazvala bych to magickým zážitkem, Tom píše tak lehce a s grácií a odhaluje ze sebe strašně moc,to jsem vůbec nečekala. Kapitoly o natáčení HP mě pohltily, nasmála jsem se a moje dušička je nasycena. Konec mě odrovnal, vůbec jsem netušila, že se s tímto potýká. Držím mu palce a jdu si pustit film, ať se pokochám jeho typickým Dracovským úšklebkem.

28.12.2022 5 z 5

Gallant Gallant V. E. Schwab (p)

Krásně zvláštní kniha. Autorka umí vytvořit úžasnou temnou atmosféru, stránky letí pod rukama, ale za půlkou knihy ztrácí dech, když to má vygradovat. Alespoň pro mě je málo dovysvětleno. Addie je pro mě stále top 1.

17.12.2022 4 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Po přečtení mám tak nějak hezky na duši a jsem natěšená na Vánoce. Shrnu to jednoduše: ach Skotsko a jeho tradice, ach skotský hrad, ach ach skotští muži a narážky na Jamieho Frasera (naprosto rozumím hl.hrdince v posedlosti), zima a Vánoce a to vaření (až jsem měla chuť se rozvařit,ale znám své limity haha). Prostě krásná předvánoční kniha,u které mi srdce zaplesalo.

30.11.2022 5 z 5

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Slupla jsem to jak malinu, autorka píše velmi čtivě,ale často jsem byla zmatená z těch pojmů a rozdílů mezi Bohy a božstvem... Taky už mě trochu iritují stejné sladké konverzace mezi hl.hrdiny (my to chápeme,jsi jí hoden). No a přitvrzení v erotické lince,kam až to zajde haha. Jinak ale super počtení s napětím,zvraty a humorem (miluju Kierana). A ten konec, to autorka umí skvěle, epic!

11.11.2022 4 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Co k tomu říct? Doporučila bych,aby k anotaci dopsali, že je to porno a s bohy a Olympem to má společného jen názvy. To jsem zas jednou naletěla. Autorka vůbec nevysvětlila,v jakém čase se příběh odehrává, v mysli mám obraz jak jsou v těch róbách a buch, honí je bulvár, Persefona je sprostá jak dlaždič a Hádes v obleku si zapíná laptop. Dějově strašná bída, ke konci konečně akce a nic z toho. Zde vysoké hodnocení, takže v dnešní době asi stačí natřískat knihu erotikou na každé druhé straně a je úspěch zaručen, a to jsem přečetla 50 odstínů, ale to byl teda slabý čajíček proti tomuto.

30.10.2022 1 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Čtivé, vtipné, předvídatelné. Jako oddychovka dobrý.

04.10.2022 4 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Skvělé počtení! Vyprávění z pohledu obou manželů tomu dodává šťávu, žádné hluché místa, čte se to lehce a napětí stoupá. Na vraha jsem nepřišla a spadla mi pusa, podezřívala jsem někoho jiného, perfektní závěr. Dávám plný počet!

20.09.2022 5 z 5

Kam se poděl můj sexuální život? Kam se poděl můj sexuální život? Kristen Bailey

Nazvala bych to náhled do manželské reality :D Kniha se mi moc líbila, zasmála jsem se, v hodně situacích jsem se viděla, je to prostě všude stejné :D. Konec už přeslazený, nedoporučuji číst svobodným a bezdětným, k pochopení je nutno mít manžela a aspoň jedno dítě :D

24.08.2022 4 z 5