sebemi sebemi komentáře u knih

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Letní oddechová romantika, na dovolenou jako stvořená. Francie, moře, jachta, sexy chlap...

19.08.2022 4 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

V rámci žánru top! Čtivé, humorné, sexy, ale hlavně to má hlavu a patu, ne jako ostatní eroťárny,co vycházejí jak na běžícím páse a nedají se číst (musím si rýpnout, např. série Jeho banán, to jsem nedočetla). Takže jdu splašit předchozí díly haha, supr letní čtivo.

13.08.2022 5 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

To je tak blbý, až je to dobrý...

11.08.2022 3 z 5

Jak zkrotit svůdníka Jak zkrotit svůdníka Evie Dunmore

Na pokračování jsem se těšila a nezklamalo, líbilo se mi více než první díl. Není to žádná bezduchá historická romance, boj za práva žen pokračuje a vyváženě tomu začíná milostný příběh Lucie a Tristana. Nemohla jsem se odtrhnout, Tristan je miláček, propadla jsem tomu a dočetla v 1 ráno. Opět oceňuji doslov autorky a její znalosti a studium historie za práva žen. Třešničkou na dortu byl pro mě Oscar Wilde, ten mi vyrazil dech. Netrpělivě začínám vyhlížet další díl!

13.07.2022 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Byla jsem navnaděna vysokým hodnocením tady,ale první půlku knihy jsem trpěla, strašně se to táhlo, vězeňské prostředí mě vůbec nebavilo. Pak se to zlepšilo,ale mě prostě ten závěr nešokoval, já si to myslela už dlouho, a právě proto mě už dobrou půlku knihy štvaly některé její myšlenkové pochody, protože v závěru to postavila celé na hlavu. Zvláštní, strašně zvláštní kniha, jsem rozpolcená. Palec nahoru za Tippa.

20.06.2022 2 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Armentrout nepřestává překvapovat. Je mi úplně fuk, že je to pro náctileté, mě 30+ to strašně bavilo. Byla jsem napnutá jak trenky, četla i v noci, klauny fakt už nenávidím :D Vraha jsem měla ve svých podezřelých,ale vůbec mi to nevadí, rozzuzlení stejně šokovalo. Autorka se stává mou oblíbenou, opravdu skvěle píše.

17.06.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Čte se to skvěle,od začátku to frčí, žádné zdržování, vraha jsem neodhalila a buch konec. Chci delší konce, prosím,u Nevítaného hosta to samé buch konec :D Nej je u mě stále Jeden z nás.

15.06.2022 4 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Miluju styl autorky čím dál víc,je to čtivé,je to vtipné, pořád se něco děje, hlavní hrdinové peckovní,v podstatě nemám výhrady.

13.06.2022 4 z 5

Jeden rok Jeden rok Eleanor Corvin (p)

Nejsem cílová skupina, být o desetiletí mladší asi bych byla nadšená. Dala jsem tomu šanci, protože české fantasy,ale v knize se skoro nic nedělo. Nejdříve plusy, nápaditý svět a sympatická hlavní hrdinka a její přátelé, sakrasmus a ironie, i jsem se zasmála, ALE děj prostě pokulhává, první polovinu knihy jsem vyloženě trpěla. Pak se začalo něco dít, někdo po ní šel, ale pak žádné rozzuzlení, jaká byla jeho motivace, v hlavě jsem měla jen proč, proč, proč a odpovědí se mi nedostalo a to mě zklamalo hodně. V podstatě,jak říká název, je to popis jednoho roku smrtky a víc se vám opravdu nedostane s tím, že i k tomu světu mám spoustu otázek. Málem bych zapomněla na romanci mezi hlavní hrdiny, byla tam.

08.06.2022 2 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Jsem rozjetá jak ďábel na jaře :D
Prostě čtu a čtu,navazuje to,tak jedu vesele dál. Pandora mě bavila, Gabriel mě nějak extra nenadchnul, vede u mě druhý díl prostě. Jsem v půlce série, asi si dám pauzu na chvíli, ať mi něco zbyde.

03.06.2022 4 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Bodejť, jsem šla hned na další díl. Ten začátek, ty bláho, Helen ty se nezdáš. Lisa prostě umí,v rámci žánru top, miluju to.

30.05.2022 5 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Fajnové počtení. Lehce a rychle se čte, mylord a lady mají skvělou chemii, celá domácnost mě bavila, romantika, erotika, doporučuji.

28.05.2022 4 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

Krásné pohádkové a odpočinkové čtení, které je skvěle promyšleno, psychologie a vývoj především Isabelle je úžasný a ty metafory ach, mé češtinářské srdce plesá. Kniha mě mile překvapila a mám v duši tak nějak hezky po přečtení. A jak říká autorka,lesy jsou temné a plné vlků, ale my sami máme vše co potřebujeme, abychom našli cestu domů. ️

28.04.2022 4 z 5

V zahradě zášti V zahradě zášti Camilla Bruce

Skvělý počin! Vyprávění o reálné osobě tomu dodává úplně jiný rozměr, v průběhu čtení jsem měla místy husí kůži. Na začátku jsem s ní soucítila, protože to bylo brutální a první vraždu dokážu i pochopit. Ale pak, pak už to bylo psycho. Závěr mě naprosto šokoval. Autorčin doslov dost vysvětluje,ale stejně jsem ji šla ještě vygooglit, díky bohu až po přečtení, její fotka mě dorazila. Doporučuji, skvělé čtení.

SPOILERY
Opravdu nechápu,jak jí to vše procházelo. Hlavně vražda s tím mlýnkem na maso, absurdní. Věřím, že ten konec fakt nahrála a unikla. Šílený, musím to vstřebat.

23.04.2022 5 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

Tak toto neee, fakt neee. Totální vykrádačka jiných knih, doslova i hlavních hrdinů a strašné nelogičnosti, někde v lese ji napadne zvíře a voila je tam princ a ona se ani nezeptá,jak ji našel tvl. To ne,nedočteno a nechápu to hodnocení tady.

20.04.2022 odpad!

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Navnadilo mě tak vysoké hodnocení tady, ale jsem trochu zklamaná. Něco tomu prostě chybí, i když se to dobře čte a námět je velmi zajímavý. U některých scén mi chybělo vysvětlení, prostě se to a to takto stalo,to mi nestačí a přišlo mi hloupé, proč se hlavní hrdinka neptala na zjevně důležité věci, které mě napadaly při čtení, byl to úmysl nebo je tak naivní? To mě štvalo, plus teda, že by byla nějaká love story mezi ní a Irou, já ji teda necítila. No aspoň ten závěr to zachránil a snad další díl bude lepší.

16.04.2022 2 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Moje první kniha od autorky a zrovna poslední haha. Milé, odpočinkové čtení, do Irska bych se chtěla moc podívat. Doporučuji mít u knihy něco k jídlu.

05.04.2022 4 z 5

Sestry z Versailles Sestry z Versailles Sally Christie

Čekala jsem červenou knihovnu a byla jsem mile překvapena. Příběh všech sester je zajímavý a čtivý, vše se točí kolem Versailles a musím pochválit úžasné popisy paláce, zvyků, oblečení, kniha mě tam opravdu přenesla. Zajímavé počtení.

04.04.2022 4 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Pěkná romantická knížka pro oddech, která mě překvapila i hlubšími myšlenkami a bojem za práva žen. Musím vyzdvihnout především hlavní dvojici, chápala jsem oba dva a ta jejich chemie, i když jen na stránkách,no úžasná. Těším se na další díl a oceňuji na závěr autorčinu poznámku na dovysvětlení, potěšilo.

01.04.2022 4 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

To byl nářez, úplně jsem tomu propadla a četla a četla,nemohla jsem se zastavit. Ještě lepší než první díl, zbožňuju snad všechny postavy a nevadí mi tam ta erotika,to k tomu patří. Na konci jsem měla pár infarktů a já si to dám snad znovu :))) To musíte prostě přečíst.

25.03.2022 5 z 5