Sarkak94 Sarkak94 komentáře u knih

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Úžasné a mám chuť si to hned přečíst znovu. Za mě můžu říct lepší jak první příběh. Čte se to hezky už od první stránky, je to romantické, sexy a slovní přestřelky hlavních hrdinů jsou zatraceně vtipné. Tentokrát tu máme milostný trojúhelník, většinou takovouto vztahovou linku nemusím, ale tady mě to bavilo. Normálně nemusím když je žena starší jak muž, ale tady to nebylo vůbec poznat.
Cam je drsnej, sexy ragbista ale také je to miláček. Zamilovala jsem si ho ihned od začátku. I když byl občas otravný a na nervy lezoucí soused, tak to byl i skvělý, upřímný a praštěný kamarád. Joellen je taktéž velmi sympatická. Je to žena krev a mlíko, ale bohužel ona si o sobě myslí že je tlustá má nízké sebevědomí a je dost plachá. Na jejím nízkém sebevědomí má velký podíl její rodina. Hlavně její matka, tu jsem nesnášela od první chvíle co promluvila..... Ale před Camem mohla být sama sebou, protože jí bral přesně takovou jaká byla, takže si ho troufale dobírá a dráždí ho..... Michael, Joellen šéf a muž do které ho je už roky zamilovaná. O něm jsem nějak nevěděla co si mám pořádně myslet, celou dobu mi na něm něco nesedělo.

26.09.2022 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Je to nádherný příběh o lásce, ztrátách a znovu nalezení. Mě osobně příběh úplně rozsekal a zlomil srdce na několik kousků, ale zároveň ho zase spojil v jeden kus. I když mi přišlo, že se mi chce skoro celou dobu jen brečet (jsem hrozná citlivka), tak se mi příběh neskutečně líbil a já si ho zamilovala. Čte se krásně, stránky hezky ubíhají a najednou jste na konci. Dlouho na něj budu myslet.
Eleanor a Greyson mají mezi sebou nádherný vztah už samotné začátku. Jenže se stane co se bohužel muselo stát a po čase se víc, než jen odcizí.
Tady přesně platí. Sejde z očí sejde z mysli. Ale co se stane když se tato osoba po x letech zase vrátí do života?....
Eleanor pracuje jako chůva a jedno dostane do péče Greysonovi dvě dcery. Začne pro svého "kamaráda" pracovat. Jenže Greyson už není takový jaký býval, je chladný, odtažitý ke všem i k vlastním dcerám. Dost mě štvalo jeho chování. Ale Eleanor byla silná žena se spoustou trpělivosti a já jí za to hodně obdivovala.....
Byly tam nějaké maličkosti, které mi přišli zbytečné, ale naštěstí jich nebylo moc. A konec tak ten je tady dokonalý.
Jelikož anotace toho sama moc neprozrazuje, tak ani já nebudu prozrazovat.
Rozhodně knihu doporučuji a také doporučuji mít po roce hromadu kapesníčků

26.09.2022 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Toto bylo něco úžasného.  Skvělé čtení na léto. Velice chytlavé a rychlé čtení.  Je to opravdu dost vtipné, sexy a taky dojemné. Sice jsem podle anotace čekala něco úplně jiného, ale toto bylo moc lepší, autorka mě moc překvapila.
Jackson  (Netvor) i Bianka jsou oba od samého začátku úžasní a neskutečně sympatičtí. To jejich jiskření a popichování je skvělé. Na Biance se mi líbí ta její prostořekost a to jak dokázala Jacksona odzbrojit tím, že na ní vůbec nepůsobilo to jeho zastrašování. Jackson je arogantní, zbohatlý Netvor, ale na druhou stranu je i dost citlivý.
Je to taková ta slowburn romantika. Na příběhu se mi líbí i to, že to není jen čistě romantika, ale že se tu řeší i rodinné problémy a bohužel i nějaké to „neštěstí“.
Rozhodně nejlepší byl konec, když se Bianka setkala s Taylor a to jak si Rayford skvěle celé užíval. Mimochodem on byl celkově úžasná vedlejší postava.

01.09.2022 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Nemůžu jinak než, že to miluju
Knihu jsem si užila od první stránky až po poslední, kde mě mrzelo, že už je najednou konec. A to že má kniha nějakých 455 stránek, tak jsem se nenudila ani větu. Mám chuť si jí rovnou znovu přečíst. Čte se to samo. Je to romantické, vtipné, žhavé, napínavé, skvělá zápletka, chlap na zabití a toto vše já zbožňuju.
Seznámení Emily a Jamesona bylo skvělé a já se u něj bavila, teda jen do chvíle než jsem měla chuť Jamesona praštit. I přesto jsem tušila jak jech znovu setkání proběhne, tak bylo taky skvělé. Na Emily se mi líbí to, že není jak ostatní "pipiny" a hned Jamesovi nepadne k nohám. I když to pro ni bylo velmi náročné odolávat. No nakonec mu podlehla. Jameson mě i Emily občas dost mátl, ale štval mě. Ale i přesto dokázal byl milý a to jak se jí snažil získat (po celou dobu) bylo úžasné. Od začátku to mezi nimi neskutečně jiskří.
Velké plus je za konec. Jsem ráda, že to "udobřování" nebylo jen na dvě stránky a taky to že mu neodpustila hned po jediný větě

05.10.2022 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Prostě Páni. Přesně takto má vypadat erotický román. Nečekejte žádnou lehkou erotiku. Hned od první stránky je to neskutečně žhavé čtení. Je to sexy, divoké, bláznivé a plné sexu, který je tu opravdu dost reálný. Je to pořádný odvaz.
A aby to nebylo jen o sexu, kniha má skvělý děj i zajímavou zápletku. Čte se to skvěle. Stránky utíkají tak rychle, že najednou jste na konci knihy.
Mimochodem co to má zase být, ten otevřený konec? Už zase. Takže pokud jste jí ještě něčetli, rozhodně si počkejte na další díl.
Jediné co mi vadilo, byl trošku překlad, strašně mě štvalo slovo NAHATÁ, to nemohli rovnou napsat NAHÁ? Nevím, ale podle mě by to znělo líp. ( já to tak i pokaždé četla)

23.08.2021 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Páni. Tak tohle bylo skvělí. Občas si teda říkám, že na čtení o vysokoškolácích jsem už „stará“, ale já tenhle typ knížek prostě miluju. I když je to jedno velké klišé téma, ale je výborně napsané. Rozhovory mezi Hannou a Garrettem neměly chybu, ty dva jsou kouzelní. Je to parádní oddechovka. Erotika tam byla také, ale nebylo to nijak extrémně přehnané. Líbila se mi a to hodně. Postavy byly hodně sympatické a u některých pasážích jsem se i zasmála, což se mi tak často nestává. Určitě doporučuji a už se těším na další díly.

12.03.2021 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

tento díl je za mě o trošku slabší než první díl (Návrh), ale i tak je skvělý. Kniha se četla skvěle a dějem si mě získala hned od začátku. Opět to bylo vtipné, milé, ale hlavně romantické. Rozhodně knihu doporučuji. Já tuto sérii už teď doslova miluju.
Grace a Logen jsou skvělý pár. Logena jsem si oblíbila už v Návrhu a v tom to díle jsem si ho zamilovala. Dost ho obdivuju za to, že i přesto jaký je jeho otec tak ho má stále rád. Grace mi byla od začátku hodně sympatická., správně ukecaná. Vedlejší postavy jsou taky úžasné Dean, Tucker a taky se se objevijí hlavní hrdinové z prvního dílu Gerreth a Hannah
V této knize je hezky ukázáno, že lidé dělají chyby.

26.04.2021 4 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Toto byla pořádná jízda a to doslova a do písmene. Je to pořádně žhavá oddechovka u které se od začátku do konce vůbec nenudíte. Já se u ní moc bavila a hodně se nasmála. Není tu sice žádná extra velká zápletka, ale je to ohromně vtipné sexy a klasicky konec je sladký.
Oba hrdinové jsou neskutečně sympatičtí. Charly "Zrzka" je pořádná vichřice. Je vtipná, je sarkastická, dokáže Maxxe skvěle uzemnit, ale i vytočit, hlavně teda svými modely. Maxx je morous, ale hodně žhavý, sexy morous. Také dokáže být milý, všímavý. To jak se snaží Zrzce odolávat a ona mu to vůbec neulehčuje. Už od chvíle co se poznali to mezi nimi neskutečně jiskří, a ano byly tam i chvíle kdy jsem chtěla být já Zrzka. A ta jejich paličatost.
Jejich seznámení bylo vtipné. Jejich první setkání bylo sakra sexy. A jejich druhé setkání, tak to rozhodně nemělo chybu. Když se Charly život se sype jako domeček z karet, nutně potřebuje změnu a hlavně novou práci... A když začne pracovat pro Maxxe, to teprve začne pravá zábava. Jenže jak dlouho spolu vydrží spolupracovat aniž by se pozabíjeli?.... Vydrží dlouho odolávat jejich vášní? To vše zjistíte až si knihu přečtete. A rozhodně nebudete litovat.

24.03.2023 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Tak toto bylo úplně něco jiného než na co jsem si u této autorky zvykla a byla to pecka a mě se to líbilo. Tentokrát to není ze sportovního prostředí, ale jak už název napovídá jedná se tu o muziku. Moc jsem si to užila, ani tu není tak "zdlouhavý" začátek, a téměř celou knihu jsem se musela smát. Tento díl se u mě řadí na druhé místo hned za Kultiho. Také se mi tu líbí i právě zmínka o Kultim, sice jen nepatrná, ale i ta se počítá.
Hlavní hrdinka Gaby, neví co se svým životem, takže když jí její bratr Eli nabídne aby s ním a jeho kapelou jela na turné, tak mu na to nakonec kyvné. Na to stejné turné s nimi cestuje i druhá kapela, kde je jejím frontmenem sexy Saša. Jejích seznámení je pecka . Ta chemie je mezi nimi skvělá, to jiskření a jak si to celé Gaby nechce připustit aby se nespálila. Jenže celé turné trvá jen tři měsíce, co budou dělat až se vrátí zpátky do Ameriky. Každý do jiného státu. Podaří se jim situaci nějak vyřešit? Bude znamenat konec turné, i konec pro tuto dvojici?
Myslela jsem si, že už jsem četla o hodně praštěných hrdinkách, ale Gaby je všechny strčila do kapsy. Ano občas mi vadila její mluva a vyjadřování, ale moc mě bavila. Saša tak to je zlatíčko a i když se nezdá taky to umí pěkně rozjet. I vedlejší postavy jsem si moc oblíbila Eli (nebo Eliza) a Mason tak to byli oba pořádní pošuci a chvílemi jsem měla chuť je něčím praštit hlavně teda Eliho, a Carter byl taky takový zlatíčko

23.09.2022 4 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Ani nevím, co jsem od knihy měla čekat, ale mile mě překvapila. A já jsem z ní nadšená. Je to úžasný příběh s originálním námětem, plný romantický, humoru, mírně záhadný, ale i té erotiky se tu dočkáte.
Všechny role Paula v roli pana Romantika chce snad každá žena aspoň jednou zažít takové to rande. Paul byl jednoduše okouzlující, byl muž mnoha tváří a přicházet na to jaký doopravdy je bylo zajímavé. Chvílemi jsem s ním byla na pochybách a trošku jsem mu nevěřila, bála jsem se, že něco skrývá. Nakonec mě moc mile překvapil. Eden byla trochu cynická, možná i lehce zahořklá a nedůvěřivá v lásku a já se jí ani nedivím. Oba si sedli a krásně se k sobě hodili. Skvěle to mezi nimi jiskří.
Trošku mi tam chybělo vyprávění z jeho pohledu.

11.03.2022 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

No páááni…..Miluju tuto sérii. A tento díl je za mě zatím nejlepší. Příběh se četl rychle a neskutečně mě pobavil. Bylo to perfektní čtení. Jednička super, dvojka slabší, ale tohle prostě paráda. Humor, sex, láska, skvělé postavy a výborný děj. Další úžasná oddechovka.
Už jsem se dlouho u knížky neměla záchvaty smíchu tak jako u této. Hlavně scéna z koupelny mě rozesmála jako už dlouho nic, u té jsem doslova řvala smíchy
Dean je prostě skvělý, hodně mě překvapil. V prvních dvou dílech se jevil jako namachrovaný týpek a byla jsem překvapená, že v sobě skrýval mnohem více. Allie je super holka, chytrá, krásná, sebevědomá a Dean k ní naprosto pasuje.
Pokud tedy hledáte něco, co vás pobaví, zbožňujete romantiku a jste fanoušci hokeje, tak rozhodně tuto sérii doporučuji.
Jen mě mrzí, že se už tyto knihy nedají téměř nikde koupit.

07.05.2021 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Je to čtivé, romantické, sexy a hlavně hodně vtipné. Moc jsem se u toho bavila . Skvělé oddechové čtení ideální na léto.
Hned od začátku si Damon a Chelsea "padli do oka" a díky tomu to byl skvělý rozjezd. Chelsea mě moc bavila. Byla skvěle drzá, hubatá, prostě svá a do všeho se vrhla po hlavě. Damon se tváří jako pěkný hajzl, byl bezcitný a odměřený, hlavně tak chtěl vypadat na veřejnosti, ale v případě Chelsea mu to moc nevycházelo. Ty jejich konverzace a celkově to jak spolu vycházeli bylo hodně vtipné.... Luna byla zlatíčko a své tatínka nezapřela
I vedlejší postavy byli skvělí řidič Dick byl dobrý pošuk. Bratr Chelsea ale i bratr Damona byli úžasní
Trošku mě mrzí to odhalení Luny, čekala jsem nějaké větší vzrůšo. Kniha určitě není pro každého. Je jednoduchá, téměř bez zápletky a jedno velké klišé. Ale pokud vám toto nevadí, chcete vypnout a odpočinout si, zasmát se, tak vám ji mohu jedině doporučit

04.09.2022 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Páni. Toto bylo tak neskutečně přeslazené, až to bylo dokonalé. Taková „peprnější“ pohádka. I přesto že to bylo hodně nereálné, ale je to kniha, tak proč ne? Já si ji zamilovala hned od začátku.
Bylo to sladké, hodně vtipné, ale i dojemné.
Saide jsem si oblíbila, už na začátku, i když občas jsem si říkala, „sakra prosím to nedělej“ :D A Sebastiana si prostě musí zamilovat každá. Jejich sbližování bylo kouzelné. Líbilo se mi, že bylo takové pozvolné, celou dobu brali ohled na Birdie a snažili se odolávat. Jenže jak se začali, jeden druhému více svěřovat už nemohli více odolávat té touze co byla mezi nimi.
Líbilo se mi i to, že to nebylo tak jako v ostatních knihách, rozejdou se a zase dají dohromady. Tady tak vůbec nebylo, ale díky osudu je to naopak ještě více sblížilo.
Birdie byla úžasná, ty její dopisy byly skvělé a hlavně ten poslední co poslala Santovi.
I když těch náhod tam bylo opravdu hodně a téměř ani jedna mi nepřišla reálná, tak to byl krásný příběh.
A konec? Ten byl krásný. A to co provedl Marmaduk (pes Birdie), bylo tak vtipné, že jsem u toho řvala smíchy. Ono celkově ten pes byl takový trošku poděs.
A jelikož já jsem naivní romantička :D Tak tuto knihu nemůžu jak jinak než doporučit

08.11.2021 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Mám chuť si tu knihu přečíst znovu. Pro někoho to může být celkem drsné. Šikana, týrání, drogy, vraždy, sex a tomantika? Dalo by se říct zvláštní kombinace, ale pro mě je to naprosto dokonalá kombinace. A já té knize úplně propadla.
Baron "Vicious" Spencer, je jednim z HotHoles, na střední byl hajzl s velkým H a to mu i zůstalo. Má peníze, má moc, dosáhne všeho čeho si umane a všechno mu projde. Ale také s sebou nese těžké břímě a velké tajemství. Snažila jsem ho kvůli jeho chování nenávidět, opravdu snažila, ale vůbec to nešlo. Hlavně po zjištění důvodu proč je takový jaký je. Emilia "Millie" je jeho úplný opak. Je milá, umělecky nadaná a miluje svojí rodinu. A také v minulosti hlavním terčem Vicousovi šikany. Ale šlo tehdy opravdu o šikanu? Bylo mi jí líto, ale také jsem jí obdivovala za to, že kvůli rodině se dokázala vzdát úplně všeho.... Po letech se jejich cesty opět setkají. A Millie čeká nelehké rozhodnutí....
Děj knihy se prolíná s minulostí a přítomností. Jak se říká protiklady se přitahují. A mezi láskou a nenávistí je tenká hranice. A tady obojí platí na 100%. I přes tu jejich nenávist, je mezi nimi neskutečná chemie. Jen mě trošku mrzí, že Millie Vicousovi podlehne celkem rychle. Až na tuto maličkost mě to moc bavilo. A knihu můžu, musím, jedině doporučit

11.10.2022 5 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Rozhodně můžu říct, že je o hodně lepší jak 3. díl. Takže jsem ráda, že jsem to po něm nevzdala a přečetla si i tento díl, protože já si ho neskutečně užila. Už jsem dlouho u knížky nenasmála, tak jako u této. Styl humoru byl podobný tomu mému, takže jsem si hlášky pořádně užívala.
Sarkazmus Lilith, byl dokonalý. I přesto, že byla taková podivínka, co nemusí lidi, tak byla fajn a velmi cílevědomá. Liam byl skvělý už od začátku a to co musel prožít s nevlastní sestrou bylo šílená. Ona byla celkově šílená. S Lilith se k sobě hodili. Hezky se doplňovali a to jakou vymysleli pomstu bylo dokonalé, u té jsem řvala smíchy.
Opět se tu objevují babička a William a ty jejich bláznivé vtípky.
I když je konec a celkově děj příběhu hodně rychlý, celé se to odehraje během jednoho měsíce, ale i tak je to skvělá oddechovka. Čte se to úplně samo, děj hezky plyne a najednou jste na konci knihy. Je to taková jednohubka na pár hodin

20.09.2022 4 z 5

Van Van Melanie Moreland

Další skvělá knížka ze série Vested Interest. Příběh je skvělý, opět se krásně čte a je to úžasná oddechovka. Jen je škoda, že se to mezi Vanem a Liv vyvinulo tak rychle. I když ten začátek byl takový nijaký, pak se tam, ale objevil Nolan a začalo se konečně něco dít. Trošku jsem čekala, že tam s kartama víc zamíchá i Victorie když už se tam objevila.
Van je neskutečně sympatický chlap, je milý, gentleman, pracovitý a taky vysoký a svalnatý. A já si ho už od začátku zamilovala. Liv, tak tu obdivuji. Nejen, že je sympatická a nadaná, ale je to neskutečně silná a statečná žena, která před ničím necouvne. Trošku mě mrzelo to, jak Vana pořád odmítala, ale na druhou stranu ji zase chápu, že chtěla být opatrná, nejen kvůli dceři, ale hlavně kvůli tomu co si sama prožila. No a „Myška“ tak ta je dokonalá, tu si zamiluje každý.
Konec, ten byl opět dokonalý. A jelikož jsem strašná plačka, tak opět ukápla nějaká ta slza
Jen mě mrzí, že tady tentokrát nebyli tolik kluci z BAM, to je strašná škoda, přijde mi, že v příběhu skoro vůbec nebyli.

01.09.2022 4 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Rozhodně tato kniha není pro každého. Je to drsné (prostředí mafie), vulgární, zvrhlé, plné sexu, spousta „lehkých holek“, ale co? Mně se to líbilo, bavilo mě to a četlo se to samo. A pokud toto nevadí ani vám, tak okamžitě jděte do toho.
Původně jsem si knihu ani nechtěla koupit, protože svojí anotací mi hodně připomínala sérii Mount Trilogi ( tuto sérii zbožňuju) a bála jsem se toho, že to bude nějaká napodobenina. Ano nějaké podobnosti to má, ale toto je mnohem, mnohem divočejší a drsnější.
Samotný příběh je takový o něčem a zároveň o ničem, ale i tak jsem knihu nemohla odložit. Hltala jsem každé slovo.
Liam je ten typ parchanta, kterého si oblíbíte, dokonce zamilujete. Jeho chovaní k ženám (pro něj to ženy nebyli, pro něj to byly prostě jen děvky na sex) bylo hodně drsné, což bylo hodně šílené. Byly jen dvě výjimky, které považoval za ženy, a jednou z nich byla Jess. Trošku mě mrzí, že mu podlehla tak rychle. Ale bylo fajn sledovat jak se Liam stále snaží být ten drsný a krutý mafián, a přitom se mu do hlavy začíná více a více dostávat Jess. To jak se snažil si to nepřipouštět.
Jediné nad čím jsem pořád přemýšlela, bylo, co Jess celé dny v té ložnici dělá, když nemůže vůbec ven?

11.03.2022 5 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Tak tohle je skvělý. I když je to moje teprve druhá kniha od této autorky, tak opět nezklamala. Už dlouho jsem se tak nenasmála. Je vtipná, pikantní, ale zároveň i smutná (ano i slza ukápla). To hašteření mezi hlavními hrdiny je úžasné. Navíc pro mě příběh není až tak předvídatelný a zápletka je skvělá.
Hunter je prostě....WOW. Jeho jsem si zamilovala hned jak promluvil. To jeho "co na srdci, to na jazyku", a to doslova, je naprosto skvělé. Je vtipný, šikovný, sexy a ta jeho prostořekost je úžasná. Natalie je neskutečně sympatická a silná žena. A hrozně ji obdivuji, že tak dlouho dokázala Hunterovi odolávat. (Já bych to nedokázala) I vedlejší postavy jsou skvělé, hlavně Izzy a matka Natalie
Rozhodně doporučuji

19.04.2021 5 z 5

Chladný král Chladný král M. V. Jírová (p)

Jedním slovem. Šílené. A já to miluju...
Jedná se o fantasy dark romanci. Očekávejte prvky fantasy, temné prostředí, násilí, kruté a chladné zacházení. Erotické scény ty tu jsou pěkně žhavé.... Čte se krásně, je neskutečně poutavě psaná. Tím způsobem, jak jednou začněte nejde přestat.
Kardes a Mesilie. On chladný princ, budoucí král. Dělá si co chce, je dominantní, panovačný, tyran a ke všemu je zatraceně sexy. Ona taková naivní, ale i odvážná a i přesto nechce na sebe nijak upozorňovat. Jednoho dne si jí, ale přeci jen Kardes všimne. Milostná linka mezi nimi je skvěle napsaná. To jak si jí postupně podmaňuje. Ona nezkušená, je to celé pro ní nové, takže mu podlehne téměř okamžitě. To jak se ho najednou nemůže nabažit a chce víc, i když si to nechce přiznat
Jenom jsem měla trošičku problém se začátkem, trvalo mi chviličku než jsem si zvykla na samotné prostředí. Ale opravdu to byl jen začátek, pár prvních kapitol. Pak se to ale pořádně rozjelo Je tu jeden obrovský zvrat, který jsem vůbec nečekala. Ale velmi mile mě překvapil. Což dodalo ději zase úplně jiný směr. A samotný konec je pěkně ďábelský. Takže nutně potřebuji pokračování
Kniha je psaná z obou pohledů a je tu i párkrát pohled krále, což je hodně velké plus

18.11.2023 4 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Nejen že kniha má naprosto dokonalou obálku, která hned zaujme, ale i samotný příběh mě překvapil a celkem i nadchl.
Miluju Řeckou mytologii o bozích a Olympu. Ale tady? Tady je to něco úplně jiného. Tady je to moderní svět, kde nikdo nemá nadpřirozenou moc, ale mají tu "jen" moc díky svému postavení.....
"Žena, kterou si nesu na rameni, se stane nástrojem, s jehož pomocí konečně svrhnu Dia, nebo se stane mou zkázou."
Hádes je bůh podsvětí, ale tady? Tady je pouhý mýtus, nebo jím do určité chvíle byl..... Háda si zamilujete v okamžiku kdy se tam poprvé objeví Na venek se snaží působit tvrdě a drsně, ale uvnitř je to starostlivý muž Jde mu hlavně, nejen o blaho a bezpečí Persefony, ale i jeho lidí. Je úplně jiný než Zeus.... Persefona se zprvu tváří jako nevinná a poslušná dívka. Jenže její matka na ní hodí takovou bombu, která se jí vůbec nelíbí a také ji hlavně naruší její plány. Proto musí jednat.... Když překročí řeku Styx, setká se s Hádem, tak konečně ukáže svou pravou tvář. Před ním si nemusí na nic hrát a nosit masku. Je úplně jiná než jak jí znají v Horním městě ️....

Persefona a Hádés jsou úžasný pár. Skvěle se doplňují, jen oba jsou pořádně paličatí. Chemie mezi nimi je neuvěřitelná a od první chvíle to mezi nimi jiskří
Příběh se krásně čte. Je to romantické sexy, peprné erotické scény, ale i napínavé, temné a zatraceně vtipné. Tady se opravdu vyplatí překročit řeku Styx
Jediné co mě mrzí, že tam není pořádně vysvětlený důvod, toho proč Zeus udělal to co udělal a také mi přijde že ta poslední erotická scéna byla už taková zbytečná, působila na mě jakoby tam byla nuceně v tlačná

09.01.2023 4 z 5