Sandruš Sandruš komentáře u knih

Paní Grimmová se představuje aneb Případ zapomenuté vraždy Paní Grimmová se představuje aneb Případ zapomenuté vraždy Josef Bernard Prokop

Ze začátku jsem si myslela, že se budu do knížky nutit, ale jakmile baronka rozjela vyšetřování, tak to nemělo chybu. Nakonec to byla slušná detektivka, ale do dalších dílů se pustím možná někdy v budoucnu..

27.01.2020 4 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Zajímavě zpracované téma autismu, knížka se četla velmi rychle, občas jsem se u nějakých částí i zasmála, doporučuji.

27.01.2020 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Pokukovala jsem po ní již dlouho, ale až díky čtenářské výzvě jsem si ji přečetla. Četla se skvěle, vtáhla mě do děje a já se nemohla odtrhnout. Skvělá fantasy, rozhodně neváhejte a přečtěte si ji, další díly si já osobně nenechám ujít.

26.01.2020 5 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

Krásná kniha, kde se na konci všechny 3 příběhy určitým způsobem spojí.
Člověk si tady uvědomí, že i když si na svůj život stěžuje, jsou lidé kteří se mají mnohem hůř.

23.01.2020 5 z 5

Časovaná bomba Časovaná bomba Joelle Charbonneau

Skvělá kniha, velmi čtivá. Koncem jsem byla překvapená.

07.01.2020 5 z 5

Východní Krušné hory Východní Krušné hory Jiří Svoboda

Skvělá kniha. Krásné fotky, velmi pěkné zpracování a i člověk zjistí že ne vše, ve svém okolí, tak úplně zná.
Za mě určitě skvělý dárek, jak k Vánocům tak i k narozeninám, pro ty kteří bydlí v okolí Krušných hor.

24.11.2019 5 z 5

Má sestra je sériový vrah Má sestra je sériový vrah Oyinkan Braithwaite

Co napsat.. bylo to dost zvláštní, ale rozhodně to není thriller, jak to může na první pohled vypadat. Přečetla jsem ji sice během pár hodin, ale přišlo mi to takové nijaké..

03.11.2019 3 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Skvěle napsaná kniha!

03.11.2019 5 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Skvělá kniha, každý knihomol se v ní najde.

29.10.2019 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Knihu hodnotím kladně, ale je to spíš detektivka než thriller. Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale postupně jsem se do toho dostala a pak už knížku nešlo odložit. Těším se na další díl.

29.10.2019 4 z 5

Čarodějova nevěsta 1 Čarodějova nevěsta 1 Kore Yamazaki

Moje první seznámení s mangou a celkem se mi to líbilo, uvidíme co další díly

15.07.2019 4 z 5

Cesta na sever Cesta na sever Virginie Grimaldi

Oddechová kniha, která se skvěle hodí na letní dny.

23.06.2019 4 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Tak tohle mě baví, rozhodně se J.D. Barker řadí mezi mé top spisovatele.
Tuhle sérii doporučuji všem který si chtějí přečíst něco drsného, zvráceného.. Čtvrtá opice byla víc drsná než tohle (asi hlavně díky deníku) ale určitě nebudete zklamaní ani z této knihy.. doufám že další díl vyjde co nejdřív..

10.05.2019 5 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Přečteno během pár hodin, tohle je typ knížky který vás hluboce zasáhne a nechcete ani věřit tomu, že se něco tak hrozného dělo, knihu doporučuji.

04.05.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Skvělá kniha. Příběh velmi zajímavý a čtivý, nechyběly emoce, napětí a potřeba číst až do konce.

28.04.2019 5 z 5

Remade Remade Alex Scarrow

K přečtení této knihy jsem se rozhodla, díky recenzím zde.. No a vůbec nelituji, spíš naopak, bylo to hodně zajímavé. Na další díly se těším.

22.04.2019 5 z 5

Ochráním tě Ochráním tě Peter May

Ostrov Lewis byl skvělá série, tohle bohužel průměr. I přesto, že mě v knize stále něco nutilo číst dál, je škoda že to nebylo takové čtení jako již zmiňovaná série Ostrov Lewis, kde byl u všech 3 knih děj úplně jiný, zajímavý, napínavý. Tato kniha nebyla špatná, ale rozhodně jsem čekala víc..

31.03.2019 3 z 5

Kouzelnická parta Kouzelnická parta Neil Patrick Harris

Tato kniha má zajímavé zpracování, příběh sám o sobě je pěkný. Knihu doplňují návody na různá kouzelnická "kouzla", to je určitě pro děti velmi lákavé, další díly budou jistě ve stejném podání, rozhodně to vypadá na novou zajímavou sérii.

24.03.2019 4 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Tohle mě bavilo, skvělý a velmi čtivý příběh. Na pokračování se moc těším.

16.03.2019 5 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Moje očekávání bylo asi moc velké, po knize Není úniku jsem čekala další pecku, což tato kniha rozhodně není. Od začátku mě nebavila, děj o ničem, žádné napětí..

12.03.2019 2 z 5