Sandruš Sandruš komentáře u knih

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Wow, tohle bylo dokonalé. Hltala jsem stránku za stránkou. Opět kniha která Vás vtáhne do děje a nemůžete se odtrhnout. Doporučuji!!!

30.10.2018 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Naprosto skvělý thriller!
Od začátku do konce napínavé čtení. Je to opět kniha, která Vás nenechá ani nachvíli vydechnout, a nebudete ji chtít odložit, dokud se nedozvíte jak to nakonec dopadne.
Doporučuji.

30.09.2018 5 z 5

Skandální odhalení Skandální odhalení Michael Crichton

Kniha byla skvělá. Doporučuji.

18.06.2018 5 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Přečteno během chvilky v práci, jelikož holky sleduju na instagramu, některé věty už jsem znala, i tak mě knížka pobavila.
Ale přesto, cena je dost vysoká, v podstatě v knize není nic jiného než co si můžete přečíst i na Instagramu..
Myslím že kniha nebude mít takový úspěch jako jejich účet na soc. síti.

29.04.2018 3 z 5

Super, četla se mi velmi dobře.

23.04.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Pro mě skvělá kniha! Napínavá, zápletka a celkový děj se mi moc líbil. Začetla jsem se a bylo mi až líto, že jsem nemohla knížku přečíst v kuse, strašně mě zajímalo jak to celé nakonec dopadne (práce je práce:D). Konečné rozuzlení bylo překvapivé, v průběhu knížky jsem občas přemýšlela kdo by to mohl být, ale tohle mě nenapadlo. Knížku hodnotím 5* protože mě vážně bavila, vzhled knížky je už jen doplněk, ale nic to nemění na tom, že je taky moc pěkný. Doporučuji.

02.04.2018 5 z 5

Bez jablka Bez jablka Miloš Říha

Líbilo se mi to, oddechové, pravdivé čtení.

29.03.2018 5 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Skvělá kniha. Knížku jsem si vybrala do čtenářské výzvy a určitě nelituji, právě naopak - jsem ráda že jsem si ji přečetla. Bavilo mě to od začátku do konce, příběh plný dobrodružství, přátelství..autorce se kniha velmi povedla. Určitě se brzy pustím i do dalších dílů. Jsem zvědavá jak tohle všechno dopadne. Pokud vaháte zda si knihu přečíst, neváhejte, doporučuji všem!

28.03.2018 5 z 5

Jsem máma Jsem máma Kristína Farkašová Tormová

Vtipně napsaná knížka o tom, jaký je život s dvojčaty - žádná nuda. Doporučuji.

27.02.2018 5 z 5

Rozmačkané ego se slaninou Rozmačkané ego se slaninou Lenka Požárová

Novinka která mě zaujala svým názvem, tématicky se mi i hodila do Čtenářské výzvy 2018.
Obsahově to je dobře napsaná kniha, oddechové čtení, při kterém dostane člověk i hlad :D Stojí za přečtení :)

27.02.2018 5 z 5

SUPER knížka! Bavila mě od začátku až do konce. Doporučuji ! :)

04.11.2017 5 z 5

Narazila jsem na ni na veletrhu Svět knihy 2017, zaujala mě hned na první pohled, a tak byla jasná volba si ji přečíst. A musím říct že tak krásnou knížku, nejen pro děti, jsem dlouho neviděla. Knížka má své kouzlo, výborný příběh, proto určitě stojí za to si jí koupit a mít ji ve své knihovně. Její ilustrace jsou naprosto krásné. Škoda že tady nejde dát více hvězdiček, tato knížka by si to určitě zasloužila.

16.05.2017 5 z 5

Vůně života Vůně života Táňa Keleová-Vasilková

Líbila se mi, určitě stojí za přečtení.

16.02.2017 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Super! První knížka kterou jsem od Patrika Hartla četla byly Okamžiky štěstí, které byly jak jinak než povedené, teď jsem zkusila jeho první a jsem nadšená, opravdu moc dobrá!

12.02.2017 5 z 5

Dítě Bridget Jonesové Dítě Bridget Jonesové Helen Fielding

Žádnou jinou knihu od Bridget Jones jsem nečetla, tak možná i proto se mi tato dost líbila. Ale je to věc názoru..
Myslím že stojí za přečtení. Četla se velmi rychle.

09.02.2017 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Oddechová knížka, která se mi četla velmi dobře. Po grafické stránce hodnotím knihu na výbornou!

09.02.2017 5 z 5

Manuál zralé ženy Manuál zralé ženy Halina Pawlowská

Tuto knížku budu hodnotit 4 hvězdičkami, vůbec mě nebavilo několika stránkové vyprávění o muzikálu. Jinak se mi kniha líbila, oddechovka a to já můžu.

01.02.2017 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Tahle knížka byla moje první od Radky Třeštíkové, ale brzy zkusím i nějakou jinou od této autorky. Knížka je čtivá, vtáhne Vás do osudu každé z 12-ti žen. Jen je určitě škoda, že se nedozvíme jak to vlastně všechno dopadlo.. i tak jsem ale ráda, že jsem si knihu přečetla a určitě doporučuji.

31.01.2017 4 z 5

Charakter mlčel a mluvilo tělo Charakter mlčel a mluvilo tělo Halina Pawlowská

Vybrala jsem si ji kvůli tomu, že jsem v práci měla čas a chtěla jsem nějakou knížku kterou bych přečetla za jednu šichtu a tak padla volba právě na tuto knihu. Je vtipná, čte se dobře, Halina má svůj smysl pro humor, který se ovšem nemusí všem zalíbit. Já knížku doporučuji.

30.01.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Výborná oddechová knížka u které jsem se smála nahlas. :)

22.01.2017 5 z 5