Jsem máma

Úspěšná slovenská herečka a moderátorka Kristína Farkašová je šťastnou maminkou dvojčat, holčiček Ely a Matildy. Ve svých blogových zápiscích, které loni shrnula do knižního bestselleru, vtipně popisuje svoje zkušenosti s těhotenstvím a mateřstvím. Její pohled na život s neposednými dvojčaty je láskyplný a optimistický a zároveň vtipný a občas mírně sarkastický. Mateřství je skvělá věc, ale někdy to dá zabrat. Půvabně graficky upravenou knížku ilustroval Kristínin otec, herec Boris Farkaš....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/328038/jsem-mama-dOE-328038.jpg 3.8103

Som mama (1.)

Humor, Literatura slovenská
Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Jsem máma

beruzzka

Kdyz mate dite, rozhodne se u tehle knihy pobavite :-)

roso.mak

Ale jo, není to špatná kniha, jen by nemusela pořád své čtenáře ujišťovat, jak ty dvě dvě koblihy zbožňuje a jak je život s nima skvělý. Naprosto obdivuji vůli přežít u matek dvojčat, ale člověk z toho chytá spíš deprese typu nezvládám a nemiluji své děti.

stupidiack
23. únoraodpad!

Naprosto nudná kniha, od které jsem čekala daleko víc. Strašně vynucený humor (nebo něco, co autorka za humor považuje) mi vtipný nepřišel ani náhodou a na slovo "kobliha" jsem byla alergická už po pár stránkách.

ses3
25.12.2018

Kniha se mi celkově líbila, ale přišlo mi, že ke konci ztrácela čtivost i vtip.

Liana
07.12.2018

Za mňa veľké sklamanie. Prázdna kniha. Čakala som od nej zábavné príhody matky s dvomi malými deťmi na materskej, určite je zážitkov kopa, avšak autorka akosi píše stále dokola len o tom ako je unavená a ako má vykojený mozog. A tak stále dokola. Snažila sa byť vtipná avšak to ako neustále poukazovala na svoj zmysel pre humor a nadhľad kazilo práve ten humor, ktorý tam mal byť a celé to vyznievalo silene. Proste očividne mi autorkin štýl ani humor nesadli.

happy-smile
17.11.2018

Pro ty, kdo mají rádi humorné deníky, jako dělané. Stejně tak pro matky na mateřské, aby se ujistily, že v tom nejsou samy a že může být i hůř. Pokud máte dvojčata, tak to snad ani raději nečtěte... Knihu jsem přečetla za jediný den, četlo se to samo. Hodně jsem se u toho pobavila a jsem zvědavá na pokračování.

marwinmh
13.11.2018

Myslela jsem, že se budu smát od začátku až do konce příhodám mámy na mateřské, jak kniha slibovala, ale nestalo se tak.

elenai
21.10.2018

Pěkné oddychové čtení pro mě, jelikož jsem cílová skupina. I já jsem máma, byť jen jednoho malého tvora a jednoho už trochu odrostlejšího. :-) Užívala jsem si vtipné momenty ze života někoho jiného a škodolibě se radovala, když autorku potkalo něco méně pěkného. Vždyť to znám! Jak už bylo zmíněno, tak je opravdu vhodné dávkovat si knihu po částech, jinak vám velmi snadno splyne ve změť písmen, ze kterých si nebudete pamatovat ani fň.

Kristína Farkašová

Kristína Farkašová